Proměna

Proměna https://www.databazeknih.cz/img/books/12_/127573/bmid_promena-IzF-127573.jpg 4 308 63

Vlčí pramen série

Po smrti rodičů se Kat přestěhuje k dědovi do městečka skrytého hluboko v lesích, ale tam se jí vůbec nelíbí. Ve škole se velmi brzy skamarádí s Trickem a Cordelií, do Justina se dokonce zamiluje. Jenže když ji jednou napadne vlk, začnou se všichni tři kamarádi chovat divně. Neskrývají nějaké tajemství? Kat se bojí, že uvízla ve světě přízraků, a neví, komu má uvěřit.... celý text

Horory , Fantasy , Pro děti a mládež

Vydáno: , Alpress

Unleashed - Wolf Springs Chronicles , 2010

RouZuše =P
09.01.2013 5 z 5

nádherná! :)) ... určitě doporučuju :)

Nikusscha
09.01.2013 4 z 5

knizku jsem dostala na Vanoce s tim, ze jsem si ji vybrala sama. Zaujal me jak obal knizky tak i text o cem kniha je. Zacala jsem ji cist a musim rict, ze me to vtahlo a musela jsem ji precist az dokonce :) knizku doporucuji, je to takove lehke cteni s troskou tou fantazie ale jinak moc hezky napsane. Zadne slozite zapletky ani nesmyslne ,,okecavani" okolo takze dam 100% za dobry napad a myslenku, take ctivy text a za dobre pocteni u krbu. :)

Kate.S
02.12.2012 4 z 5

Knížka je zajímavá a dobře čtivá. Mě osobně se líbila. Jsem zvědavá na další díly:)