Vlak do Santa Fé

Vlak do Santa Fé https://www.databazeknih.cz/img/books/19_/195979/vlak-do-santa-fe-lje-195979.jpg 4 7 4

Vinnetou a Old Shatterhand. Kdo by neznal jejich příběhy, vyprávěné Karlem Mayem? Znáte, ale pravdu? Pravdu o seznámení těchto dvou hrdinů, pravdu o Samu Hawkinsovi, pravdu o smrti Vinnetoua? Pokud ne, máte jedinečnou příležitost zjistit, jak to všechno bylo v knize Vlak do Santa Fé. Spojení autorů Jan Jiráň, Oldřich Kaiser a Jiří Lábus mluví samo za sebe.... celý text

Sova15
17.07.2021 3 z 5

Čekala jsem povedenou taškařici, a tak to i bylo. Oddychova audiokniha, která pobaví. Ale zkusím si poslechnout i klasiku od Maye.

grizlinka
01.05.2021 4 z 5

Také jako audiokniha, cekala jsem ze jde celkove o vtipek a pobavilo to :)

slawa.cap
19.04.2021 3 z 5

Poslouchal jsem jako audioknihu. Musím říct, že jsem celkem zklamán. Kaisera a Lábuse mám poměrně rád, ale tady jim ten humor moc nevyšel. Vtipy jsou většinou dost plytké a většina hodná dětí ze základní školy. Některé scénky dobře rozplánované, ale na konci vypadne ubohý vtip. Možná je to poplatné době vzniku. Jako není to úplně špatné, ale čekal jsem mnohem víc. Co se týče audioknihy je výborně načtená a objevují se tu legendy českého dabingu.
Co se týče zparodování dvou největších es divokého západu, mnohem lépe si s tématem poradil Juraj Červeňák v jeho povídce Brána duchů, i kyž je to zcela jiný žánr.

uhoř49
09.02.2017

Co můžeme čekat od tria Lábus-Kaiser-Jiráň,z hlediska dobrodruha se to nedá ,ale z hlediska druhého jsem se dobře pobavil.

Jan Jiráň
česká, 1957