Vlak

Vlak https://www.databazeknih.cz/img/books/35_/357097/bmid_vlak-mwN-357097.jpg 5 52 10

Kniha Pavla Čecha pro dospělé v limitované edici 500 číslovaných výtisků. Komiks pro dospělé. Sen, nad kterým se nezamyslíme, je jako dopis, který neotevřeme. Carl Gustav Jung

Karoley
04.01.2022 5 z 5

Další krásná kniha od Pavla Čecha. Poetický příběh o cestě vlakem plné sladkobolného snění. Kouzelné kresby ze světa snů, nemůžu se na ně vynadívat.

TerJac
07.08.2020 5 z 5

Těšila jsem se moc na ni,a splnila moje očekávání. Taková, jako je život sám .....

ReadMore
22.05.2020 5 z 5

Prolínání jediné myšlenky smíšené s krásným sladkobolným obsahem.

jendah97
05.10.2019 5 z 5

V knize se pojí příběh o jedné myšlence s unikátním pojetím obrazu. Jediné barvy zde tvoří kontrast a zároveň mísení černé a bílé, dvou protipólů, z nichž vyvstává pestrá paleta odstínů šedi. Mnohem více než příběh čtenáře upoutá právě tato - pro autora poněkud netypická - technika, se kterou si ovšem pohrává s hravostí a touhou po poznání a objevování nových věcí, jež je mu vlastní. Přesto myšlenka, jež se knihou vine jako jemný měsíční paprsek, není vůbec malicherná, ba naopak je blízká svým způsobem každému člověku a snad pro každého snový přízrak probleskoucí někdy během bdělého stavu naší mysli zůstává tajemstvím. Tajemstvím, jež je nad naše chápání.

Pokud někdy na tuto knihu narazíte, rozhodně doporučuji prolistovat alespoň pár stran. A pak už vám nezbude nic jiného než ji přečíst celou, neboť vás zcela pohltí.

kaffa
29.04.2019 5 z 5

tak poetické a tak smutné.... někdy z toho rozjetého vlaku prostě nedokážeme vystoupit....

muchomurka
22.03.2019 4 z 5

Knížka a nápad se mi moc líbil, i když to nebyly kresby, na jaké jsem od Pavla Čecha zvyklá. A také jsem doufala v dobrý konec... Škoda, jinak by to bylo dokonalé.

Yaromil
17.05.2018 5 z 5

Poetický sen o snu, náhodných setkáních, přitahujících se protikladech a míjejících se vlacích jedoucích do neznáma, stejně jako neznámých osudech cestujících. Vše v krásném výtvarném podání Pavla Čecha, temněji než jsem ho znal doposud.

azzies
12.01.2018 3 z 5

Krásná černobílá obrázková knížka pro dospělejšího čtenáře, vytvořená jiným stylem, než je pro autora tolik typický.

bibi.r
11.01.2018 5 z 5

Nádherná, ale smutná.... Proč nevystoupili? :-(

Fallen
10.01.2018 5 z 5

Dvěma slovy - nádherná kniha.