Vítěz bere vše

Vítěz bere vše https://www.databazeknih.cz/img/books/11_/1105/vitez-bere-vse-1105.jpg 3 22 3

V prázdninovém příběhu se odehrává napínavý souboj dvou hlavních hrdinek nejenom o vítězství v dostihu, ale také o sympatického Patrika. Patnáctiletá Linda o sobě ráda a často říká, že je rozená vítězka. Není proto divu, že příchod nové dívky do jezdeckého oddílu, kde dosud vynikala, nese s krajní nelibostí tím spíš, že Katka je sice méně hezká, zato však lepší jezdkyně a navíc má příjemnou a přátelskou povahu. Ve hře je totiž mnohem víc než vyhraný závod.... celý text

Lucy_Dohnalova
02.07.2020 2 z 5

Děj plný situací z běžného života, koňácké prostředí nechybí. Čtení spíše pro mladší, jinak průměrný dívčí román.

Ann98
16.12.2017 5 z 5

Velice dobře se mi četla. Typický koňský románek. Koně, dvě holky, jeden kluk. Bylo neskutečné, co všechno byla Linda schopná udělat pro to, aby byla stále nejlepší. Vůbec ji nelituji, za to jak se ke Katce zachovala si svůj trest zasloužila.

Katrys
11.08.2012 2 z 5

Nic moc. Čekala jsem od knihy víc. Jediný dvě hvězdičky dávám za ty dobré informace ohledně ježdění a koní.

Zuzana Francková
česká, 1951
2009  81%Osudová láska
2006  79%Zlatá klec
2007  78%Příliš brzy dospělá
2001  77%Vrať se, Cilko!
2003  86%Hraběnka

Kniha Vítěz bere vše je v