Vítejte v Pokušení

Vítejte v Pokušení https://www.databazeknih.cz/img/books/40_/40560/vitejte-v-pokuseni-40560.jpg 4 24 7

Román vypráví o ospalém americkém městečku, do kterého přijíždějí dvě mladé filmařky, aby natočily erotické video. Dvě sestry, filmařky a jejich přítelkyně, opomíjená filmová hvězdička, chtějí na sebe opět upozornit romantickým videofilmem, který chtějí natočit na opuštěné farmě. Ve spořádaném městečku, ve kterém jde mnoho let život stejným tempem způsobí značný rozruch, vzbudí pozornost mnoha místních mladých mužů a pohoršení mezi konzervativními měšťany. Tím více, že se z videofilmu stává stále více porno a navíc se stane za jejich přítomnosti podivná vražda. ... celý text

Literatura světová , Romány , Pro ženy

Vydáno: , Metafora

Welcome to Temptation , 2000

eraserhead
07.05.2022 4 z 5

Hodně rád sahám po knihách, o nichž nevím vůbec nic. A když pak mile překvapí, je to radostnější setkání. Tahle kniha na mě před lety čekala ve vlaku. V kupé byla jen ona. Když se o ni nikdo nehlásil, při odchodu jsem ji vzal k sobě domů. Po letech jsem si ji vzal na cestu do vlaku. Nevěděl jsem i co jde, její název maloval spoustu různých možností. Ale stačilo pár stran a příběh i narušení zatuchlé "normality" jednoho US maloměsta mě strhl. VÍTEJTE V POKUŠENÍ je ryze odpočinkový mix erotické romantiky s krimi a humorem. Vědět předem o co jde, asi bych potom nesáhl, možná pro mě to tak bavilo.

Fzuzik
06.10.2020 3 z 5

Negativní stránka: nespočet jmen, ve kterých jsem se ztrácela.

Pozitivní ovšem bylo, že i když se nejednalo o nijak hlubokou myšlenku, knížka byla vtipná a bavila mě.

helenkan
22.12.2016 4 z 5

Zábavná,záhadná,romantická i erotická detektivka. Co víc si přát. :) Bezva čtení.

Samira
24.11.2015 5 z 5

Nádhera. Musím říct, že tahle netradiční pikantně humorná detektivka si mě zcela získala. Autorku miluji už dlouho, ale tenhle její nevšední, lehce bláznivý kousek je v mých očích zatím od ní to nejlepší. Je to ten typ knihy, po které rozhodně nesahám naposledy. Až budu chtít zvednout náladu znovu se do ní ponořím. I když nepokrytě závidím těm, kdo ještě zápletku neznají a teprve se spolu s hrdiny vydají pátrat. Skvělé, nesmírně zábavné, inteligentní, sexy čtení.
Doporučuji!

tisha8409
07.08.2015 odpad!

Super erotickou scénou se myslí co... to, že leží na zemi u kulečníku a vejde tam máma?
Ne, ani tohle mne nezaujalo.
A ten hydrant nebo co to bylo narůžovo byl pěkně trapný.

Carrissa
21.12.2011 5 z 5

Jestli se při čtení erot. scén červenáte, tak nečíst na veřejnosti:) Autorka se s náznaky nezdržovala a vylíčila "akci" přímo. Sympatičtí hrdinové, skvělý děj s kupou romantiky i mrtvolou, super konec.

Boldynka
21.06.2011