Únos

Únos https://www.databazeknih.cz/img/books/20_/207041/bmid_unos-bNG-207041.jpg 5 117 32

Tory Brennanová série

Tory Brennanová – praneteř dr. Temperance Brennanové – prožívá spolu s Viráty další nebezpečné dobrodružství. Záhadně totiž zmizí dva studenti Boltonovy přípravky. Viráti se rozhodnou přijít záhadě na kloub a pustí se do pátrání po dvojčatech. Když ve sklepě jejich domu najdou krvavé stopy, začíná být jasné, že dvojčata někdo unesl. Jenomže vlčí schopnosti sílí a začínají být těžce zvladatelné, Chance Claybourne dál zkoumá záznamy doktora Karstena, pouta a vztahy mezi Viráty ochabují… existence smečky je v ohrožení.... celý text

Literatura světová Detektivky, krimi Sci-fi
Vydáno: , BB art

Exposure , 2014

Janča1532
11.03.2024 3 z 5

Do knihy sem se vůbec nemohla začíst,trvalo to asi tak do poloviny. Pak už to šlo.

Luigi1
23.03.2023 4 z 5

Začátek pomalý rozjezd pak se to zlepšilo

Bekynóza
09.09.2021 5 z 5

Naprosto perfektní. Já už nemám slov. Jsem prostě člověk, co miluje sci-fi ve spojení s nadpřirozenými schopnostmi a je tedy tím pro mě kniha naprostým trhákem. Každý díl se mi líbí více a více. Postavy se více rozvíjí, vše se proplétá a objevuje se mnohem více nebezpečí, než dříve.
A konec, i když jsem si ho bohužel vyspoilerovala přečtením obálky dalšího dílu, byl naprosto perfektní a za mě dost nečekaný. Teď se teprve budou dít věci!

marcela0282
04.05.2020 5 z 5

Prvnich asi 50 stranek jsem si nebyla uplne jista, jestli chci pokracovat... Puvodne jsem totiz absolutne netusila, po cem v knihovne saham... Ale pak jsem se zacetla a najednou jsem si byla jista, ze nemuzu prestat a knihu odlozit. Bylo to skvely! Neco jineho nez ctu bezne, ale ve finale, po vsech tech severskych a dalsich jatkach, byla tahle knizka presne to, co jsem potrebovala na odpocinek.
Mily pribeh se sympatickymi hlavnimi postavami, se kterymi se urcite neshledavam naposled :)

katerina7986
21.01.2020

Knížka se mi líbila.Už se těším na další díl.

Nechápu logické uvažování pracovníků v naší knihovně. Tři knížky v dětském oddělení a tři knížky v oddělení pro dospělé. Vůbec to nechápu.

stejcz
07.06.2019 2 z 5

Jak čtu komentáře a vidím tak vysoký hodnocení, přemýšlím, jestli jsem četl stejnou knihu :) Za mě to nebylo úplně špatný, ale celkově jsem se spíš nudil. Nic moc překvapujícího, málo akce. Půjde z domu :)

janelka2
07.05.2019 4 z 5

Tak jak hodnotit. Kniha hezká jako ostatní. S láskou se někam začínáme posouvat tak snad se to v dalším dílu konečně rozhodne :-) A jako obvykle jsem zvědavá na další díl.

EleanorJane
17.06.2018 5 z 5

Případy Tempe? Skvělé. Ale Tory? Prostě boží!!! Okamžitě jsem se zamilovala. Kniha má děj, zápletku a hlavně humor! Jediná chyba je, že je tak krátká...

EllSeifert
19.01.2018 5 z 5

Přečteno jedním dechem, neměla jsem klid dokud jsem knihu nepřečetla a nejspíš ho nebudu mít ani dokud se mi do rukou co nejrychleji nedostane následující díl, na který se mimochodem moc těším. Ve čtení série jsem pokračovala po dlouhé době, takže jsem v prvních stránkách ocenila dějové vysvětlivky, které někomu pochopitelně přišly nudné. Dočkala jsem se známého napětí ale i pobavení, které mě moc bavilo. :)

Misa25
30.08.2017 4 z 5

No sice mi to trvalo, ale kniha z pohledu Hirama by byla naprosta pecka ;-)

Calla2002
05.07.2017 5 z 5

Dala mu pusu!! Díky!! Už bylo načase..zajímalo by mě jestli se to mezi nima ještě nějak vyvine..
Ale pane bože!! Chance je takovej idiot!! Udělat ten virus znova a ještě tím nakazit sebe i jiný lidi tak primitivní myšlení to je nemožný co je to za blba!! Dokonalej díl (zase) každej díl ke čím dál lepší ! Jsem unašená....a přitom mě to silně znepokojuje....další smečka by mohl být problém..řekla bych že velkej...a rudý oči nevěstěj vůůbec nic dobrýho..
Strašně se těším na další díl kvůli Tory a Benovi ale taky kvůli rudoočkám
No dočetla jsem knihu 00:11 takže než se vrhnu na další díl tak se prospim XD

IvettKremrová
06.06.2017 5 z 5

zas a opět paráda! :))) kdo četl předchozí díly této série,doporučuji tenhle i úplně poslední-Zúčtování! :) tam se teprve budou dít věci! :) velmi mě bavila a nečekala jsem že to bude mít až takový napínavý závěr :) každopádně to nejde ohodnotit jinak než 5ti hvězdami :)

Karoli282
05.03.2017 5 z 5

Opět úžasný díl. Zábavné pokračování. Už se těším na další díl, hlavně na Bena a Chancea.

Shinju
23.11.2016 5 z 5

Prvních 40 stran nuda, ale pak se to rozjelo a bylo to pěkně napínavé a čtivé. :)

Hanca111
07.11.2016 5 z 5

Naprostá krása. :D Co víc dodat?

lucie2371
13.07.2016 5 z 5

Opět nádherná kniha! Tak jako všechny díly Virátů! Tuhle sérii jsem si opravdu moc oblíbila, patří mezi mé nejoblíbenější! :)

Layss
28.04.2016 4 z 5

Knihy o Virátech se mi velice líbí. Po roce jsem se vrátila k Virusu, Pokladu i k Šifře a po přečtení třetího dílu mě tak napadlo: a není už vydán další díl? Mrkla jsem se na internet, zrovna na databazeknih a tam na mě vybafly hned dva další díly! Neváhala jsem ani chvíli, nalezla jsem e-shop a horlivě objednávala. Přečteno jsem měla za pár dní. Musím přiznat, že ostatní díly se mi líbily o něco více - tady byla zápletka zajímavá, poruchy schopností tomu dávaly napětí, ale příběh byl předvídatelný. Ale určitě knihu doporučuji, a sama se k ní třeba zase za rok vrátím.

AnykaLovesBooks
17.12.2015 5 z 5

Ten pocit když dočtete poslední větu... Další den jděte do knihovny... A oni tam nemají poslední díl....

To naštve. Hodně.

Nelly
11.12.2015 4 z 5

Opět svižný příběh s překvapivým koncem. I tak se ale těším, že Zúčtování bude poslední, aby se z pěkných námětů nestala nastavovaná kaše...

pavla9879
10.12.2015 5 z 5

Další úžasný díl, skvělá zápletka, napínavý děj. A ten konec byl prostě... už abych přečetla poslední knihu a vše se dozvěděla.