Krvavá pomsta

Vraždy podle seznamu Detektiv Virgil Flowers si myslí, že už ho nic nedokáže překvapit. Ale mýlí se. Je horká, vlahá noc a Flowersovi volá Lucas Davenport. Ve Stillwateru se našlo tělo se dvěma kulkami v hlavě – a citronem nacpaným do úst. Přesně jako tělo, které objevili minulý týden. Flowers chápe, že jde o jakýsi vzkaz – ale od koho? A hlavně proč jej zasílá? Čím víc se zaplétá do vyšetřování, tím si je jistější, že někdo vraždí podle seznamu – a tento seznam může obsahovat ještě mnoho jmen. Kdyby tak jenom dokázal přijít na to, co oběti spojuje…...celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/13_/130679/krvava-pomsta-130679.jpg 4.155

Virgil Flowers (2.)

Literatura světová, Detektivky
Vydáno:, BB art

Heat Lightning (2008)

Kniha Krvavá pomsta

Laf

Příběh byl zajímavý, jen mi nesedl styl, jakým je to psané. Strašně rychlé skoky od jednoho k druhému.

ivoiro
12.08.2018

Tak nějak váhám mezi třemi a čtyřmi hvězdami. Nakonec za 4. Kniha byla slabší než první díl.

hana4834
30.10.2017

virgil je stejně dobrý jak lucas davenport

hanap
14.06.2017

Výborná krimi, nic nechybí, zápletka, napětí, charizmatický vyšetřovatel Virgil Flowers a jeho vztahy.

pepa4081
12.03.2017

Dávám deset hvězdiček. Opět se mi potvrdilo, že John Sandford je výborný vypravěč. Vcelku pěkná zápletka a jeho styl mi prostě sedí. Ani minutu jsem se nenudil. Jediný problém :-) mám s tím, jestli mám radši Virgila Flowerse nebo Lucase Davenporta. Už se nemohu dočkat další knihy. Vrcholně uspokojivé.

MirkaJanušová
31.10.2016

Do Virgila jsem šla s obavami, jestli se vyrovná Lucasovi, ten nastavil laťku vysoko... Ale myslím, že je to velmi slušná "náhrada". Má styl. Miluju série, kde už znám historii osob, minulé události, které se přelévají do současnosti.

klokan.1905
12.10.2016

Pokračování s detektivem Virgilem Flowersem - Krvavá pomsta...
Vůbec to nebylo špatné, ale první díl - Temný měsíc se mi líbil o trošku víc. ;-) Nicméně i druhý díl je čtivý, rozhodně mohu doporučit k přečtení.

PAVEL z BRNA
26.07.2016

Dobře napsaná detektivka s dávným zločinem mě nadchla a přečetl jsem ji jedním dechem. Je psána hlavně v dialozích a napínavý děj je odlehčován černým humorem.

John Sandford (p)
americká, 1944