Manažer

Manažer https://www.databazeknih.cz/img/books/47_/474748/bmid_manazer-uf1-474748.jpg 4 544 90

VIP série

Když jsem se dozvěděla, že mě letecká společnost přesunula do první třídy, nemohla jsem uvěřit, jaké se na mě usmálo štěstí. A pak se vedle mě posadil on. Gabriel Scott, sexy parchant chladný jako led. Je manažerem nejslavnější rockové kapely na světě Kill John, legenda ve svém oboru a arogantní chlap, který na mě pohlíží spatra. Myslela jsem, že mu dám během našeho letu co proto, vůbec jsem však nečekala, že se mi zalíbí. Nečekala jsem, že po něm zatoužím. Nejvíc mě však překvapilo, že i on chce mě. Jen ne tak, jak bych čekala. Pokud jeho nabídku přijmu, nejspíš se zamiluju do muže, s kterým mě žádná budoucnost nečeká. Chci mu na to ale kývnout. Protože skutečný muž, jenž se skrývá pod dokonalým oblekem a ledovou maskou, je možná to nejlepší, co mě v životě potkalo. Dokážu ale rozpustit led, který svírá jeho srdce?... celý text

Literatura světová Romány Erotika
Vydáno: , Baronet

Managed , 2021

Schalli
03.01.2022 5 z 5

To bylo tak super čtení, dlouho jsem nenarazila na knihu, která by mě tak bavila. Byla jsem napnutá od začátku do konce. Přečteno za jeden den. Už se těším na další díly.

katerina94958
02.01.2022 5 z 5

Kniha se četla parádně. Oproti ostatním komentujicim nemůžu říct jestli druhá nebo první kniha z této série byla lepší, obě mají hodně do sebe a obě se čtou s naprostou lehkostí. A pokud se zrovna nebráníte pláči, z větší části ji čtěte s usměvem na rtů.

V.Marie
01.01.2022 5 z 5

Super, určitě lepší než první dil. Kniha rychle odsýpala, ale zároveň nemám pocit, ze by mě autorka o něco ochudila. Takže doporucuji

Tesset
26.12.2021 5 z 5

Druhý díl se mi líbil daleko víc než ten první. Gabriel byl přesně ten dokonalý vysněný muž, o kterém chcete číst. A Jo a její humor mě taky bavil. Jsem zvědavá na pokračování série, zatím u mě tento vede.

hana1039
26.12.2021 5 z 5

Tyhle knihy se čtou skoro samy :-), ani nemám, co k tomu pořádně říct, jen to, že už se nemůžu dočkat Jaxe!!!

ivetapl
21.12.2021 5 z 5

Kniha se mi líbila, stejně jako první díl VIP - Idol.
Gabriel byl sice nabručený a arogantní už od začátku, ale Sophie si ho slušně dávala.
U Sophie mě dosti dostalo to - kdo je. Respektive kdy se s klukama z Kill Johna už setkala.
Chemiinjsem tam cítila, viděla. Samozřejmě by se to obešlo bez toho otálení kolem citů, ale bez toho by to nebylo ono, že? Pokud se vám Idol líbil, tohle nesmíte vynechat.
Osobně se hodně těším na Jaxe

U knihy jsem se hodně bavila. Měla samozřejmě nějaké vady - to asi každá kniha, vždy se něco najde. Tady nebyla výjimka, přesto jsem si čtení užila. Dnes jsem si říkala, že mi kniha připomíná sérii Stage dive od Kylie Scott.

Ocenila bych, kdyby každá kniha nekončila žádostí o ruku. Copak Nestačí, že jsou spolu?
Jinak knihu doporučuji. Slupla jsem ji jako malinu. Je to skvělá oddechová četba. A i Scottiho si přes jeho bručuvou postavu zamilujete.

moma08
19.12.2021 5 z 5

Tak tohle mě teda dostalo více něž první díl! Na začátku knihy jsem se nasmála a přečetla jí během pár hodin. Už se těším na Jaxe :D

NikolaSkop
19.12.2021 5 z 5

Skvele! Tento dil se mi libil jeste daleko vic nez ten prvni!! Juhu uz se tesim na Jaxe! :)

georginaa
15.12.2021 5 z 5

I v druhém díle se setkáme s úžasnou kapelou s manažerem Gabrielem. Vystupuje jako arogantní, povýšený, ale v duchu je celkem citlivý muž. Jenže pod tou jeho maskou ho nikdo nezná. Až se mu do cesty (vlastně v letadle) připlete Sophie. Sedí na jeho místě a on se začne chovat jak vyšinutý blbec. Ona ho svou upovídaností srazí na kolena. A pak se rozjede příběh plný zvratů, Gabrielovi se převrátí celý jeho život.

katerina3329
13.12.2021 5 z 5

DOPORUČUJI

oresvo
13.12.2021 5 z 5

Kniha se velmi dobře četla, od začátku je plná humoru.
Gabriel byl ze začátku uzavřený , tvrdý, ale časem se otevřel.
Sofie je praštěná, živá a velmi energická.
Moc se mi líbily dialogy mezi nimi. Ona mu říká sluníčko a on ji povídalko.

Nechybí tomu ani erotika, malé napětí .

Raislin
10.12.2021 5 z 5

Tato kniha stejně jako Idol byla moc fajn. Měla náboj i jiskru a moc jsem si příběh užila! Skvělá kniha ke sklenice vína! Za mě stojí za přečtení a těším se na další díl.

Ann98
09.12.2021 4 z 5

Druhý díl rozhodně není zklamáním. Autorka nám zase a znovu ukázala své kvality.
Začátek knihy? Top. Neskutečně vtipné výměny názorů Sofie a Gabriela. Musela jsem si to číst několikrát, jak moc mě jejich přestřelka bavila. A ty jejich přezdívky, bomba.
Miluju přesně takové hrdinky jako je Sofie, co na srdci, to na jazyku. Ostatní už si mé sympatie získali v prvním dílu. I když musím říct, že zde členové kapely byli tak nějak navíc. Docela mě mrzí, že nebyl vidět alespoň nějaký další vývoj mezi Killianem a Libby.
Příběh byl zábavný a čtivý, řádky ubíhaly velmi rychle. Mezi hlavními hrdiny byla neskutečná energie a chemie, která mezi nimi perfektně fungovala.
Konec byl takové klasické klišé. Dala se velmi lehce předvídat jak samotná zápletka, tak i samotný konec.

Lofda
09.12.2021 2 z 5

Když vidím všechny ty nadšené komentáře, tak si říkám, že jsem možná četla úplně jinou knížku? Idol mě bavil, hrozně moc. Manažer? Já nevím, přišlo mi to uvzdychané, bez nápadu, překvapivé momenty přesně dva, jinak jedno klišé za druhým.. Oba hlavní hrdinové mi byli sympatičtí, ale jak kdyby tentokrát autorka použila to co už tolikrát někdo předtím, ta energie prvního dílu se někam ztratila.. Třeba to další díly napraví??

Hatshepsut
05.12.2021 4 z 5

Ano, tak tento román má super náboj. Soph mě na začátku při prvním setkání s Gabrielem trochu překvapila, ale nakonec ty pohotové vtipné výměny mezi oběma byly skvělé. Nedozvěděli jsme se moc o ostatních členech skupiny, ale tak se budeme těšit na další díly! Já určitě ano!

Zomy
05.12.2021 5 z 5

Úplná paráda!
Idol se mi taky líbil, ale v určité chvíli už mě začal nudit, tady to byla pohádka celou dobu.
Seznámení Gabriela a Sophie je naprosto nereálné, a přesto si při jejich popichování dokážete představit, jak se vám to děje přímo před očima.
Tenhle romantický vzorec, kdy on je chladný a brání se citům, zatímco ona je veselá a bezprostřední, je pro mě asi nejoblíbenější. A ačkoliv je ta zápletka stokrát ohraná, Manažer je fakt skvělý - bavil mě, rozesmíval, dojímal.
Ještě dodám, že mám ráda slovo "opanovat", moc často ho nepoužíváme, ale tady ho bylo přehršel...

evineckY
03.12.2021 5 z 5

Jedním slovem - PERFEKTNÍ !
To jejich setkání nemá chybu. Sophie je parádně střelená a vtipná a Gabriel - hm.

spoiler :
Navíc ta vaše krása je jako zbraň. Lákáte na ni vyhlédnutou oběť, úplně jako to dělají upíři. Vůbec by mě nepřekvapilo, kdybyste se na slunci třpytil.“
„Nemůžu uvěřit, že se tu dohaduju s ženou, která během konverzace odkazuje na Stmívání.“ „Už fakt, že jste poznal, že odkazuju na Stmívání, prozrazuje, že potají fandíte Edwardovi.“
Hlasitě a pohrdavě si odfrkne. „Jsem v Jacobově týmu.“
Nemůžu si pomoct. Vytřeštím oči a povytáhnu masku, abych se na něj mohla podívat. „A dost. Nemůžeme být kamarádi.“
Věnuje mi dokonalý a naprosto falešný raněný pohled. „Slova dokážou ublížit, povídalko.“

maafa
01.12.2021 5 z 5

Kristen Callihan, jsem Tvůj nový fanoušek:)...Tohle bylo opět svěží, vtipné, milé,
a opět z rockového prostředí, i když zase trošku jinak. Hrdinky jako je Sophie mám ráda,
takové ty praštěné, osobité, odvážné. No a Gabriel, kdo by mu nechtěl přijít na kloub:).
Takže dávám plný počet, i když by čekala, že se dozvím o Gabrielovi trochu víc, a i když zápletka na závěr mě úplně neuchvátila...to ale s radostí odpouštím a těším se na další setkání.

2688
28.11.2021 5 z 5

Sladké a návykové tak bych asi popsala sérii
⭐ VIP ⭐ a nemůžu se dočkat příběhu Jaxe :-*
Gabriel:
U těch u kterých to nejméně očekáváme mají srdce na pravém místě . Projevy citů jsou u nich vzácné a nedůvěra je jejich nejlepší přítel ale když ti jednou prokážou tu čest a věří ti a cit pro tebe mají na dosah pak máš jistotu že z tvého života jen tak neodejde a bude stát po tvém boku.
Sophie
I když si myslíš že tvůj život nemá řád a tvoje životní cíle zašlapala špatná zkušenost či člověk neboj se dát šanci někomu kdo pro tebe je jen Nafoukanec co potřebuje dvě sedadla v letadle :-)

„Sei tutto per me. Baciami.“

Dellphi
28.11.2021 5 z 5

(SPOILER) Moc se mi to líbilo. Sice mě poněkud zaskočila první scéna, kdy se Sofie v podstatě vrhla na Gabriela, ale tak naštěstí se tak nechovala pořád…. Kniha byla zábavná, čtivá a vlastně nebyla ani chvíle nudy. Takže za mě super. Trochu mi to připomnělo sérii Stage Dive od Kylie Scott. Rozhodně doporučuji a už teď se těším na další díly!