Idol

Idol https://www.databazeknih.cz/img/books/46_/460544/bmid_idol-E68-460544.jpg 4 615 108

VIP série

Libby Killian se jednoho dne objevil opilý a rozvalený na mém trávníku. Byl domýšlivý a sexy, s obličejem, který by mu záviděl sám bůh, a nechtělo se mu odejít. A postupně se mi ten okouzlující a hříšný muž dostal pod kůži. Začala jsem chtít víc. Mohl by být můj, kdybych měla odvahu zabrat si ho pro sebe. Každá žena na světě si však myslí, že patří jen jí. Jak si svého idola udržíte, když vám ho chtějí všichni vzít? Killian Jako frontman nejslavnější rockové kapely na světě jsem prožíval svůj sen. A všechno se to po jediném osudovém rozhodnutí rozpadlo na kusy. Potom jsem poznal Liberty. Ta nabručená samotářka je docela roztomilá. Ne, škrtněte to. Kdykoli se jí dotknu, celá se rozpálí. Chci ji víc než stát na pódiu před stadionem plným fanoušků, kteří skandují mé jméno. Svět chce, abych se vrátil a koncertoval. Já ji však nechci opustit. Musím vymyslet, jak tu poustevnici dostat z její skrýše a udržet si ji. Protože s Libby se všechno změnilo. Úplně všechno.... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Baronet

Idol , 2016

Terez9119
14.02.2022 5 z 5

Dlouho jsem nečetla romantickou knížku, která by mi takhle sedla. Měla všechno, co jsem od takové knížky chtěla. Mělo to chytré dialogy a postavy, které si snadno oblíbíte. Všichni kluci ze skupiny jsou skvělí, asi nejvíc se mi líbil Whip. Libby i Killian jsou skvělí a uvěřitelní, myslím, že toto bude nejlepší série o hudební kapele, kterou jsem kdy četla.

ElikaS
04.02.2022 5 z 5

Na knížku Idol jsem se dlouho chystala, ale pořád jsem se k ní nemohla dostat a vždycky ji něco předběhlo. Teď konečně přišel její čas a jsem za to moc ráda. Knížka mě velmi příjemně překvapila.

Očekávala jsem romantiku s prvky erotiky, která nebude mít žádnou větší myšlenku. Ale ta knížka měla svoji hloubku nebo alespoň já jsem si ji v tom našla.

"Život má ovšem jednu ošemetnou vlastnost - dokáže se v jediném okamžiku změnit."

Kromě toho mě knížka pobavila, některé hlášky byly skvělé. Chemie mezi Libby a Killianem fungovala na jedničku. Ale i interakce s ostatními členy kapely byla skvělá.

"Nejhorší, co můžete v životě udělat, je ze strachu nepřijmout příležitost."

Trošku neuchopitelný pro mě byl Scottie, kterého jsem si pořádně neuměla představit, takže jsem zvědavá, co přinese další díl.

Úvodní kapitola z minulosti a budoucnosti dala knížce prvek napětí, díky kterému jsem mohla trošku spekulovat, o tom jak to s Libby a Killianem vlastě skončí.

"Láska ti zlomí srdce, úplně tě zničí - je to dokonalý, stravující chaos."

První část, která se odehrává na ostrově mi přišla parádní. Ono obecně na těchto knížkách bývá nejlepší to úvodní škádlení hlavních postav.

"Slova jsou jednoduchá, Killiane. Skutečný život je mnohem zamotanější."

Jedná se o parádní oddechovku, která vás naláká k přečtení dalších dílů

havrmoni
21.01.2022 4 z 5

Takový nenáročný, oddychový a sladký příběh.

alzbeta4340
17.01.2022 4 z 5

Chytlavá červená knihovna, začáteční díl série, který láká i ke čtení dalších dílů. Oddechové čtení, u kterého myslet moc nemusíte. Příběh Libby a Kiliana byl zábavný, jen v druhé polovině mi trochu vadily zdlouhavé milostné scény, jakoby autorka potřebovala natáhnout rozsah knihy.

Luciska13
16.01.2022 5 z 5

Skvělé oddechové čtení. Když mi to známá doporučila, řekla, že to je vlastně "Zrodila se hvězda se šťastným koncem". A měla vlastně pravdu... Nejvíc se mi asi líbila první část, která se odehrávala na ostrově, to jejich postupné oťukávání bylo skvělé, ale i druhá polovina byla moc hezká a já se určitě brzy pustím do dalšího dílu.

V.Marie
28.12.2021 5 z 5

Za mě fajn oddechovka na jedno odpoledne. Nic moc složitého, prostě klasická romanťárna :)

Jenny46
22.12.2021 3 z 5

Kniha mě až tak nenadchla, ale je to romantická oddechovka...
Ze začátku příběh vypadal zajímavě a od půlky mě kniha moc nebavila. Určitě vyzkouším další díl...

moma08
19.12.2021 5 z 5

To bylo tak dobré a sladké. Úplná oddechovka. Doporučiji.

petraLI
12.12.2021 4 z 5

Spokojenost. Čtivé, poutavé, roztomilé.

georginaa
11.12.2021 5 z 5

Killian byl moc sympatický kluk, žádná sláva ani moc peněz mu nestoupla do hlavy. Užíval si to, dokud nepřišla rána pod pás. Byl ztracený a útěchu našel v obyčejné holce, která ani nevěděla kdo je. Jistě, Libby ho znala podle hlasu, ale nikdy si k němu nedokázala představit tvář. Nepoužívala žádné sociální sítě, ale v hudbě se pohybovala celý život. A jelikož se k němu chovala, jako kdyby mu každou chvíli chtěla nakopnout zadnici, jeho to neskonale přitahovalo. To je první holka, co mu nenadbíhá aby mu vlezla do postele, protože je slavný. Pro něj to byla neskonalá úleva a tím začínal více Libby poznávat. Musel si přiznat, že na té holce něco je, co ho upoutalo, uchvátilo, vzrušovalo. No a krásný příběh si prostě musíte přečíst sami, stojí to za to.

Sarkak94
02.12.2021 4 z 5

Krásná, romantická a odpočinková knížka. Líbilo se mi jak se Libby s Killianem pomalu sbližují. Líbila se mi reakce Libby na to, když zjistila kdo Killian ve skutečnosti je. Je to příjemná oddechovka z prostředí rockové hudby.
Libby jsem si moc oblíbila, i přesto že byla samotářský typ, byla milá, měla svoji hlavu a svým způsobem byla i statečná. Kdo by si dom pustil opilého povaleče, který se vám válí na trávníku? No já ne, ale Libby se toho nebála
Killiana si musíte oblíbit. Je to správný rošťák, ale i hodný milý, kluk, který se za své přátele dokáže postavit. A když si něco umane, tak to i dostane.
Vedlejší postavy byli taky skvělé, celou kapelu jsem si oblíbila, i přes to co si zažili, a nebylo to nic hezkého, se dokázali zase stmelit a znovu spolu fungovat.
Další díl této série se jmenuje Manažer, a na toho se opravdu moc těším, protože Scottie si mě získal už tady

Lofda
30.11.2021 5 z 5

Oooo, tak tohle mi opravdu sedlo. Čekala jsem další romantické vyprávění podle zajeté šablony, v tomhle žánru už lze jen těžko přijít s něčím novým. Ale tohle bylo jiné, zábavné, pohodové, romantika přesně jak mám ráda. Já už se taak těším na další díly ;-)

Ralemo
29.11.2021 5 z 5

Prvně jsem četla Manažera, který byl naprosto úžasný. Poté jsem narazila na první díl, vůbec nevadilo, že jsem četla prvně druhý díl. Naprosto v pohodě se jde zorientovat. Krásně napsaný příběh, super zápletka, ale musím říct, že se mi více líbil Manažer. Každopádně doporučuji, určitě stojí za přečtení. :)

KarolínaKájink
26.11.2021 5 z 5

Kniha se mi moc líbila, nemohla jsem se od ní odtrhnout. Hned jdu na další díl.

Dámaskloboukem
24.11.2021 4 z 5

Moooc pěkně se to četlo!

I love you and I always will ️ …

suzanne1997
23.11.2021 5 z 5

Wow, tak to bylo teda něco. Poutavý děj, milé postavy a dialogy, od kterých se nelze odtrhnout. Kniha ubíhala a já jsem ani nestačila otáčet stránky. Autorka nepřeskakuje ani se nezdržuje na místě, přesně ví, kde přestat, a tím dodává příběhu tu správnou jiskru. Jediné, co mi trošku vadilo je ten konec, který by stálo zato trošku rozvést. Už se těším na další díl.

jeny-v
22.11.2021 3 z 5

Tak trochu romantická oddechovka na víkend. Moc se k této knize nebudu rozepisovat, protože nese stopy tetralogie Stage Dive od Kylie Scott, kterou jsem kdysi četla a moc se mi v té době líbila. Už po přečtení prvního příběhu Libby a Killiana si myslím, že půjde o remake série z roku 2016 a postupně se seznámíme se všemi členy rockové kapely Kill John. Stejné náznaky tam prostě jsou .....

maafa
22.11.2021 4 z 5

Já jsem byla mile překvapená. Ve svém žánru to není vůbec špatný příběh. Libby i Killian mi byli sympatičtí, mělo to vtip i jiskru. Ten vandrák z trávníku mi v hlavě chvilku zůstane:). A hlavně, já mám hrozně ráda tyhle románky z rockerského prostředí. Takže i když bych měla dělat fůru jiných věcí, vrhám se na druhý díl:)...

nina3905
19.11.2021 5 z 5

Romantikuš oddychovka z muzikantského prostredia. Myslím si, že autorka si toto sériou získa mnoho fanúšikov.

Vendulik
19.11.2021 2 z 5

Kniha mě tedy moc neoslovila. Příběh byl nudný. Uvažovala jsem jestli nemám knihu odložit ale nakonec jsem ji dočetla. Závěr byl o něco lepší ale chybělo mi v příběhu více akce a napětí.

erotika hudba

2021  82%Idol