Idol

Idol https://www.databazeknih.cz/img/books/46_/460544/bmid_idol-E68-460544.jpg 4 615 108

VIP série

Libby Killian se jednoho dne objevil opilý a rozvalený na mém trávníku. Byl domýšlivý a sexy, s obličejem, který by mu záviděl sám bůh, a nechtělo se mu odejít. A postupně se mi ten okouzlující a hříšný muž dostal pod kůži. Začala jsem chtít víc. Mohl by být můj, kdybych měla odvahu zabrat si ho pro sebe. Každá žena na světě si však myslí, že patří jen jí. Jak si svého idola udržíte, když vám ho chtějí všichni vzít? Killian Jako frontman nejslavnější rockové kapely na světě jsem prožíval svůj sen. A všechno se to po jediném osudovém rozhodnutí rozpadlo na kusy. Potom jsem poznal Liberty. Ta nabručená samotářka je docela roztomilá. Ne, škrtněte to. Kdykoli se jí dotknu, celá se rozpálí. Chci ji víc než stát na pódiu před stadionem plným fanoušků, kteří skandují mé jméno. Svět chce, abych se vrátil a koncertoval. Já ji však nechci opustit. Musím vymyslet, jak tu poustevnici dostat z její skrýše a udržet si ji. Protože s Libby se všechno změnilo. Úplně všechno.... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Baronet

Idol , 2016

Artep071
03.08.2022 5 z 5

Báječně jsem se bavila ..skvělý příběh, vtipný, zajímavý, povzbuzující , romantický a docela žhavý ... nenarazila jsem na mrtvé pasáže, celý příběh pěkně gradoval a celou dobu mě nenechal odložit knihu. Oba hrdinové jsou úžasní a chemie mezi nimi mě strhla, věřila jsem každému řádku a autorce moc děkuji, že mě po dlouhé době vtáhla do děje a pobavila mě. Určitě doporučuji :)

Gabetka
27.07.2022 2 z 5

Příběh z červené knihovny je plytký jako kaluž. Vlastně se tam nic zajímavého a dramatického vůbec nestane. Bavilo mě vše kolem hudby, tvůrčího procesu, zkoušení, koncertů i povinností, které si fanoušci vůbec neuvědomují. Plus tipy na různé písničky včetně jejich seznamu. Zbytek pro mě byl vcelku propadák. To věčné vzdychání a ochání nad úžasností toho druhého, nenápadité popisy sexuálních scén (dlouhý těžký penis, který se pořád dmul, o něco se třel a do něčeho vnikal mě po chvíli pořádně vytáčel) a upozadění příběhu jako takového knihu v mých očích hodně sráží. A oslovení Panenko? No, tak to ne.

MAU256
14.06.2022 5 z 5

Krásný romantický příběh z hudebního světa, jak je vidět, i zde je možné najít lásku, i když poznání nebylo přímo růžové. Killian - rocker, kterého milují miliony fanoušků. Libby, která se ukrývá před světem. Zamilovala jsem si oba. Jsem ráda za šťastný konec. Určitě si ještě od této autorky nějakou tu knížku přečtu, neboť se mi její psaní líbilo. Romantickým dušičkám mohu jen doporučit.

Mondaika
30.05.2022 3 z 5

Myslím, že čím víc čtenáři čtou knihy tím více jsou vybíravy.... a hlavně kritici...
Kniha má krásný začátek jednoho ztraceného vandráka z trávníku a ženy Elly May, která mu zachrání jeho život a duši, ale především dá slovu láska jeho patřičný význam... Před polovinou knihy nebo v polovině nastane zlom... Postavy se začaly chovat jinak než jak byly vykresleny na začátku...
Na konci to však zase bylo krásné a věřím, že doplňující lásku by chtěl prožít nejeden z nás...

Na závěr :

Myslíš, že mě znáš.
Myslíš, že mě chceš.
Láska je ale jiná, než si asi představuješ... Láska ti zlomí srdce, úplně tě zničí - je to dokonalý, stravující chaos. Je to tak zatraceně dokonalý, že by člověk riskoval cokoliv, jenom, aby si to uchoval...

biki
15.05.2022 4 z 5

Obecně se knihám z prostředí zábavního průmyslu vyhýbám, rocková hudba mi až na pár výjimek taky nic neříká, ale přesto jsem po přečtení úvodní scény v knihovně neodolala. K mému překvapení se mi kniha docela líbila, zvláště úvodní části se sbližováním obou hrdinů. V druhé polovině - turné - to už bylo trochu horší, zvlášť mě popuzoval Jaxův postoj, ale i tady jsem si pár momentů našla. No a závěr? Oko nezůstalo suché.

AliceTief
02.05.2022 5 z 5

Jakmile se začtete příběh vás doslova pohltí. Opravdu krásně napsáno, snadno a rychle se četlo. Hrozně moc se těším na další kluky a jejich příběhy =)

johana3160
01.05.2022 4 z 5

Byl to pekny pribeh plny lasky, humoru a slz. Jen me obcas rozcilovalo chovani hrdinu. Nevim, co preste to bylo, jen ze bylo “divne”. Nebo “divne” popsane. Tezko rict.
Jednoduse receno to byla ale prijemna romantarna.

Julia284
12.04.2022 5 z 5

Skvělý příběh. Doporučuji.

Miška935
30.03.2022 5 z 5

Velice ctiva kniha. Vandrak z trávníku byl fakt ohromně vtipný. Jako za me fakt dobra kniha měla i smysl pro humor.

Ewe291
30.03.2022 3 z 5

Buď som už prečítala príliš veľa kníh, alebo som od knihy čakala niečo iné. Nehovorím, že je kniha zlá, ale nieje to úplne to čo som čakala. Niekedy som si hovorila "to ako vážne?" Libby no neviem niekedy som mala chuť knihu zatvoriť a už ďalej nečítať. Killian tak tiež som na vážkach pretože niekedy bol až príliš dokonalý. Áno je to kniha, ale prišlo mi akoby sa autorka pri písaní niekedy nevedela rozhodnúť čo bude nasledovať a tak. Knihu som dočítala ale očakávala som niečo iné a preto ma u mňa menšie mínus a nevrátim sa k nej, aby som si ju prečítala znova. Skúsim ešte prečítať ďalšie knihy ale neviem čo od nich čakať .....

Michelleee
30.03.2022 4 z 5

Vandrák z trávníku a Elly May byli super. Moc se mi to líbilo a i jsem se u toho dost nasmála. 5 hvězdiček si nechávám pro další díly a okamžitě jdu číst ten druhý.

dominika8192
26.03.2022 4 z 5

Ušlo to.

dooky
24.03.2022 3 z 5

Poměrně čtivá kniha s tradičním průběhem. První část knihy mě bavila moc. To sbližování mezi sousedy, jiskření atd...Druhá část knihy ničím nepřekvapila. Romantika na dva večery. Přečtu i další.

Zlatovlas
15.03.2022 4 z 5

Moje prvotina od Callihan a nebylo to vůbec šlápnutí vedle. Začátek pro mě trochu klišé, který tu už parkrát bylo, ale musím uznat, že i tak jsem se nasmála. Libby mě bavila, prostě holka do nepohody a Killian? Bože, kam ty spisovatelky na ty sexáky choděj? :D
Co musím ale opravdu vyzdvihnout, tak to jak Callihan popsala prkna, který znamenaj svět. Bylo to tak uvěřitelný, až mi připadalo,že tam stojím sama. Skvěle popsaný detaily, emoce...
Frčím na dvojku a na Scottieho se neuvěřitelně těším.

KodalSa
14.03.2022 4 z 5

Ten začátek byl skvělý a myslela jsem si, že dám určitě pět hvězd, protože se mi to skvěle četlo. Ale pak mě trochu nudila ta druhá část, když se to všechno točilo hlavně kolem kapely. A zase konec byl moc hezký. Líbí se mi moc, jak autorka píše.

Ketfl
10.03.2022 4 z 5

Začátek a konec příběhu jsem si maximálně užila, ten střed byl samozřejmě taky dobrý, ale tohle téma mi vždycky připomene, že pro mě by takový život rozhodně nebyl. Já mám ráda svůj klid a pohodu a žít jako hvězda, no... asi bych skončila jako Jax. Každopádně příběh Vandráka z trávníku a Elly May se mi velice líbil. Autorka píše opravdu čtivě, že se jen stránky míhají pod rukama. Další díly si určitě nenechám ujít. Líbilo se mi to.

Ála1968
08.03.2022 4 z 5

Začátek byl opravdu super.Řekla bych tak do poloviny knihy,potom už to vlastně bylo jedno a to samé.Konec byl taky super,ale jinak prostě průměr.Byla to škoda,prostě jsem čekala víc a ze začátku to bylo hodně slibné.

narisa
07.03.2022 5 z 5

První díl nové série od nové autorky mě velice potěšil. Líbí se mi, že po nějaké době je tu zase příběh o rockové skupině. A hlavně je super, že hlavní hrdinové žijí hudbou a skládají písně. Jedná se o příjemnou romantiku mezi kytaristou a zpěvákem Killianem a Libby, která vypadá na první pohled jako typické americké venkovské děvče, ale má k hudbě také velice blízko. Více se mi líbila první půlka knihy, obzvláště úvodní scéna, ta byla skvělá. A pak také ty slovní přestřelky mezi Killianem a Libby. Killiana si člověk hned zamiluje a Libby byla také sympatická postava. Ostatní členové skupiny byli také super a obzvláště mě zaujal manažer Scottie.
Jedná se o romantiku s několika erotickými scénami. Kniha se velmi dobře četla a příběh pěkně plynul. Jen mě mrzí, že ke konci jsme se zase nevyhnuli závěrečnému dramatu.
Jinak moc pěkné čtení, vřele doporučuji.
Hodnotím 4,5*.

Kalokaghatia
04.03.2022 3 z 5

Klasická romantika, která neurazí, ale nenadchne. První půlka knížky lepší, druhá půlka, která se točí okolo kapely už mě tolik nebavila. Ale příběh je to hezký, dobře se to čte, postavy si oblíbíte. Další díly si ráda přečtu.

avalonek
27.02.2022 5 z 5

Romanťárna,jak se patří.Sedlo mi to ve všech směrech.Ja bych teda nikdy nechtěla být slavná,aby mě pořád někdo sledoval,ale hlavní dvojka to až na malý zádrhel,když si neumí věci vyjasnit zvládla dobře.A ti ostatní,moc se těším na jejich příběhy.

erotika hudba

2021  82%Idol