Homunkulus

Homunkulus https://www.databazeknih.cz/img/books/41_/410550/bmid_homunkulus-v52-410550.jpg 3 11 6

Viktor Eret série

V Praze je zavražděna bohatá podnikatelka a způsob jejího násilného usmrcení se podobá několika dalším z předchozích let. Vždy šlo o bohaté, už dávno ne mladé ženy a společným jmenovatelem je i vražedný nástroj, který je jedním velkým otazníkem. Tápající kriminalisté se obracejí na někdejší kriminalistickou legendu, Viktora Ereta, který přislíbí pomoc a pouští se do pátrání vlastními cestami.... celý text

zdenaR
28.07.2022 3 z 5

Detektivka je čtivá, trochu rozvleklá, zápletka naznačena dost brzy.

Hrabalka007
23.12.2021 3 z 5

Trochu jsem se ztrácela při přeskakování mezi jednotlivými hrdiny. Ale další její knihu si přečtu.

Aghatte
17.07.2021 5 z 5

Mně se to velmi líbilo, autorka píše čtivě, děj pěkně plyne, má krásný český jazyk, a Viktora Ereta jsem si oblíbila z dřívějších knih. Zde nastoupil až v druhé půli, ale ničemu to nevadilo. Perfektně vystiženy psychologie postav.
Zápletka smutná, uvěřitelná a ne vždy se musí konat nějaké wow! Bavily mě i vsuvky s hraběnkou.
Rozhodně to stojí za přečtení.

Pepina19
11.07.2021 1 z 5

Slabší jednohubka...

Iki1
23.02.2020 2 z 5

Původní česká detektivka - jako obvykle dost rozvleklé čtení s banální zápletkou a dlouho tušeným vyvrcholením.

bagel
11.02.2020 2 z 5

Za pár dnů nebudu vědět, o čem kniha byla.