Viktor a případ zmizelého psa

Viktor a případ zmizelého psa https://www.databazeknih.cz/img/books/43_/434985/bmid_viktor-a-pripad-zmizeleho-psa-bNa-434985.jpg 5 28 7

Viktor série

< 2. díl

Kam se podělo to roztomilé štěně, které ještě včera cupovalo na kousky maminčinu kuchařku? Viktor s Žofií rozjíždějí detektivní pátrání. Ani jeden z nich však netuší, že se tak dostanou do velkého nebezpečí. Podezřelých je hodně, věřit nemůžou nikomu. A nejhorší je, že vyřešení celého případu mají celou dobu přímo před očima. Dvojice autorek navazuje na svou úspěšnou a oceňovanou prvotinu dalším napínavým a atraktivně ilustrovaným příběhem.... celý text

Lukina155
13.02.2022 5 z 5

Detektivka jak má být. Napínavý příběh, do poslední chvíle netušíte, kdo ukradl štěně. Skvěle napsané charaktery postav.

dagmar7365
22.04.2021 5 z 5

Pokračování dobrodružství Viktora, tentokrát v doprovodu kamarádky Žofie, bylo ještě lepší než první díl. Synovi se to moc líbilo, kapitoly jsou akorát dlouhé, text se moc dobře čte a udržuje potřebnou dávku napětí, která láká k pokračování ve čtení. Už teď se těšíme na třetí knihu, jak bylo lehce naznačeno v závěru knihy.

Thom13
01.04.2021 5 z 5

Kniha se mi velice líbila. Krásně se čte, má spád a je to velmi napínavý příběh.

maty341
30.08.2020 5 z 5

Zábavné, vtipné a napínavé. Bezva knížka pro kluky i holky.

maha75
24.04.2020 5 z 5

Opět super čtení pro děti, u kterého se baví i dospělí. Doporučujeme oba díly.

Knižní střípky
10.02.2020 5 z 5

Již první díl VIKTOR A ZÁHADNÁ TETA BOBINA mě i dceru nadchnul. Byl to velmi citlivě podaný mezigenerační příběh o vztazích mezi dětmi a starými lidmi, který se odehrával o jedněch letních prázdninách v domově důchodců.

Nyní se nám do rukou dostalo volné pokračování. Tento díl je úplně jiný, ale rovněž skvělý.. VIKTOR kvůli svým průšvihům musel opustit bývalou školu a nyní se snaží zapadnout do nového kolektivu, což bohužel není vůbec jednoduché. Jediné příjemné chvíle zažívá se svým novým pejskem Senekou, prázdninovým dárkem od tety Bobiny a novou kamarádkou Žofií. Jednoho dne se však stane něco strašného. Seneka zmizí. Děti se pouští do pátrání téměř detektivního. Podaří se jim odhalit viníka a najít Viktorovo štěně?

Pokud Vaše děti milují psy a rády by si zahrály na detektivy, je tato kniha tou správnou volbou. A nezapomeňte prosím na první díl VIKTOR A ZÁHADNÁ TETA BOBINA, ten byl rovněž úžasný.

katy507
29.09.2019 5 z 5

Napínavý příběh, který jsme s dětmi přečetly za necelý týden. Jde o volné pokračování knížky Viktor a záhadná teta Bobina, která nás také nadchla. Děti každý den žadonily o pokračování, a nemohly se dočkat, jak příběh dopadne...Děti "pejskaři", které mají rády detektivky si přijdou na své.Určitě doporučujeme.

pro děti od 9 let detektivky pro děti

Autoři knihy

Pavlína Jurková
česká, 1977
Jarmila Vlčková
česká, 1974

Kniha Viktor a případ zmizelého psa je v