Túžba srdca

Túžba srdca https://www.databazeknih.cz/img/books/91_/91895/bmid_tuzba-srdca-TOG-91895.jpg 4 239 36

Viking Haardrad Family série

Dej historickej romance sa odohráva v 9. storočí. Spájajú sa v nej osudy Kristen, dcéry nórskych Vikingov, a saského panovníka Roycea. Kristen chce uniknúť nanútenému sobášu a tak sa s bratom vydá na výpravu, o ktorej netuší, že je lúpežná. Prežije s ním napínavé dobrodružstvá, zajatie aj život v prestrojení, no jej duch zostáva nepokorený. Je hnaná túžbou po pomste, ale zároveň vedie vnútorný boj s láskou k nepriateľovi, ktorá v nej napriek všetkému narastá. Keď sa vzťahy začnú vyjasňovať, pred bránami pevnosti sa objaví nórske vojsko a Kristenin otec sa dožaduje návratu svojej dcéry.... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Ikar (SK)

Hearts Aflame , 1987

Licie84
04.03.2016 5 z 5

Otrokyně byla moje první kniha od Johanna Lindsey, tím jsem se zamilovala do hystorických románů. Mooooc se mi líbila, velice dobře se četla dá se říct jedním dechem...

NiNo
11.12.2015 5 z 5

Od této autorky to byla první kniha, kterou jsem přečetla, a i po letech zůstává jednou z nejoblíbenějších. I když historicky ne moc přesná, romantika jak má být.

AndreaQueen
18.10.2015

Moc se mi líbila tato knížka ráda se k ní vracím. Stejně tak mám ráda i tuhle autorku.

moudivlacek
03.09.2015 4 z 5

Jednoduchý děj, ale dá se to přečíst s úsměvem.

Nel-ly
25.08.2015 2 z 5

Historická romance... co očkávat? Hloupoučká a naivní, se skřípajícími dialogy, ale když je to sranda a dobře se to čte, tak proč ne. Jen tady mám pocit, že autorka byla na konci sjetá, protože takovou blbost by vymyslel málokdo :D na druhou stranu hvězdičku za fantazii...

lacerta
08.05.2015

Česky Otrokyně.

Mh200877
07.09.2014

Jedna z mojich najobľúbenejších kníh od tejto autorky. Pekný príbeh a samozrejme romantický koniec :) Určite stojí za prečítanie. Pravidelne sa k nej po čase vraciam a čítam znovu.

jarkaska
27.06.2014 5 z 5

Zase další pěkná kniha od této autorky.

pikacka
10.12.2013 5 z 5

zase spisovatelka nezklamala. Další krásný romantický příběh ,plný lásky a napětí.

Elizabeth04
25.11.2013 5 z 5

Johanna Lindsey patří k mým nejoblíbenějším autorkám. Zatím mě ani jedna její knížka nezklamala.

miruska1
07.11.2013 5 z 5

Ako aj prva časť,tak aj tato druha bola veľmi pekna.

věra
03.04.2013 5 z 5

Kniha se mi moc líbila,ráda se k ní vracím. J.L. patří k mým oblíbeným spisovatelkám.

liletka_a
24.03.2013 5 z 5

Skvělá kniha, je velmi zábavná, romantická a celkově rozhodně stojí za přečtení.;)

kika 13
27.12.2012 3 z 5

Romantické čtení a výbirná oddychovka.

Kaety
15.11.2012 5 z 5

Tato kniha je výborná od začátku až do konce 100%. Je mojí nejoblíbenější od J. Lindsey.

suzan
06.06.2012 5 z 5

Bola to prvá kniha, ktorú som prečítala od tejto autorky a patrí k mojim najobľúbenejším. Velmi doporučujem.