Víkend na lyžích

Víkend na lyžích https://www.databazeknih.cz/img/books/21_/21983/vikend-na-lyzich-21983.jpg 4 83 11

Stopy hrůzy - Ulice strachu série

Ariel Munroeová, Doug Mahr a jeho přítelkyně Shannon Harperová se vracejí z lyžařského víkendu. Volné místo v autě nabídnou Redu Porterovi, se kterým se Ariel seznámila v horské chatě. Díky bohu za Reda! Když uvíznou v zapadané krajině, Red objeví na jednom kopci srub. A protože okolí zná, přesvědčí je o pohostinnosti místních lidí a odvede do osamělého domu. Pomůže jim, když se útočiště stane pastí? Jejich hostitelé se najdenou začnou chovat velmi podivně. Dougovo auto je pryč. Telefony nefungují. Dům je plný zbraní. Když jednu ukradnou, možná se jim podaří uprchnout. Teprve když vyjde rána, začíná skutečné peklo…... celý text

Petra-Nela
29.12.2023 5 z 5

Napínavá knížka, úplně jsem zapomněla o čem byla

Ayna
10.12.2023 3 z 5

Tenhle díl je nezvykle psán v ich-formě, což se mi moc nelíbilo. Jinak je to totiž psáno stejným stylem, jako předchozí díly od stejného autora, a to, že vlastně vidíme hlavní postavě do hlavy, se tam nijak zvlášť neprojevuje. Její vnitřní svět a myšlenky tam nejsou moc popsané (což je na jednu stranu dobře, protože když už tam něco je, tak to fakt není nic, co by odpovídalo uvažování náctileté holky). Kdyby se to celé vzalo a překlopilo do obvyklé třetí osoby, nestane se nic. Takže za mě ich-forma zbytečná a nevyužitá. Jinak děj je napínavý tak středně, moc jsem se do toho nemohla začíst. Druhá půlka, když se to začalo víc zamotávat, mě bavila víc.

Martin82
29.11.2021 4 z 5

(SPOILER) Rozhodně se jedná o ten lepší příběh v serii Stopy hrůzy. Děj je napínavý, čte se to samo a má to velmi dobrou - tajemnou atmosféru. Překvapivý konec se dostavil, jen ten uplný překotný závěr na jezeře se trošičku utápěl 75%.

Pythonissam
27.01.2021 5 z 5

R. L. Stine a jeho příběhy ze Stop Hrůz, opět nezklamal! Stopy Hrůz jsou knihy a příběhy které opravdu zbožňuji, hlavně od autora Stine.
Konečná zápletka knihy mne opravdu dostala, nečekala jsem takový obrat. Nechci velmi spoilerovat, a tak jen další díl R. L. Stine mohu pouze doporučit.

Kontryhelka
02.12.2020 5 z 5

Moc hezké a opět zajímavé a mrazivé čtení. Tohle moc horor nebyl, spíš thriller, ale i tak stojí za přečtení. Pěkné.

hippiesak
29.08.2019 4 z 5

Další z příběhů od skvělého R.L.Stine, který je tentokrát jen inspirován Fear Street, ale to je asi jasné již z názvu knihy :) Příběh byl dobrý, celkem napínavý. Z těch celkem 108 dílů, co má celá série Stopy Hrůzy, je asi 5 knihy, které si zkrátka pamatuji těch cca 25 let, co jsem je četl a byl tam i tento příběh. Asi na mě jako malého hodně zapůsobil. Přemýšlím, zda přidat i štítek "doporučuji", ale asi ano :) Je to vlastně celkem zajímavý příběh. Tak si ho užijte, jako já :) Přeji příjemné, ničím nerušené, cca 2 hoďky... Jediné ale co bych vytkl, je ich-forma vyprávění, která mi zde nesedla.

Anonymka1
14.01.2018 5 z 5

Napínavé, čtivé. Takovéhle jsou knihy od tohoto autora.
Doporučuji!

buldozer5
31.07.2016 5 z 5

Tuhle knihu jsem četl jako první z celé série Stop hrůz a nemůžu hodnotit jinak než 5 hvězdičkama. Napínavé, čtivé, prostě skvělá kniha.

radka2752
24.05.2016 4 z 5

Tohle byly moje uplně první přečtené stopy hrůzy :)

Babouš
21.03.2014 5 z 5

Ač je to v dost brakovém provedení, pod slupkou se skrývá komorní psychologický thriller. Z pětice přátel je zřejmě jeden vrah - ale kdo? Knihu jsem četl už několikrát, protože vždycky zapomenu, kdo je záporák, a pokaždé mě to překvapí, protože podezřívám někoho jiného.

Bramboráček
20.05.2012 3 z 5

nic moc, 5/10 - Dopoučuji vám číslo 5!!!

Robert Lawrence Stine
americká, 1943
2005  82%Hororland
1992  66%Nůž
2005  82%Maska
2017  71%Ostrov strachu
2005  79%Půlnoční přízrak

Kniha Víkend na lyžích je v