Vietnam

Vietnam https://www.databazeknih.cz/img/books/33_/336473/bmid_vietnam-R7p-336473.jpg 5 3 2

Vietnam, opojný, omamný a jedinečný, je rájem gurmánů a milovníků pláží, plný kulturních zajímavostí, a navíc finančně nesmírně výhodný. Úžasné zážitky - inspirativní fotografie, informace o aktivitách a přehled nejzajímavějších míst - užitečné tipy a nejlepší doporučené trasy vám dávají možnost sestavit si cestu podle svých představ. Naši autoři pro vás odhalují skrytá místa, čímž vám pomáhají zažít něco jedinečného.... celý text

cukrovka
01.03.2019 5 z 5

Knížka je skvělým pomocníkem na cestu po Vietnamu. Hojně jsme využívali informace o turistických zajímavostech.

Briv
08.01.2018 5 z 5

Prvních pár dní jsme na něj zapomněli, ale vzhledem k tomu, že jsme cestovali po Vietnamu celý měsíc, tak jsme průvodce použili opravdu mockrát. Je přehledně zpracovaný, posloužil velmi dobře. I vazba knihy je udělaná kvalitně, protože naši cestu přežil v pořádku. Vzhledem k tomu, že je z roku 2014, tak v něm nebyly aktuální ceny, ale s tím jsme počítali. Pomohl nám - děkujeme.