Vieš, že mi chýbaš?

Vieš, že mi chýbaš? https://www.databazeknih.cz/img/books/42_/428569/bmid_vies-ze-mi-chybas-PMg-428569.jpg 4 618 112

DIMILY série

Strhujúci tretí diel bestsellerovej série, ktorá sa vo Veľkej Británii zaradila do rebríčka piatich najlepších young adult kníh všetkých čias Prešiel už rok odvtedy, čo Eden naposledy hovorila s Tylerom. Rok, odkedy vyšli s pravdou von, oznámili svoj vzťah rodine a on ju potom úplne nepochopiteľne opustil. Štúdium v Chicagu ju priviedlo na iné myšlienky a pomohlo jej aspoň trošku zabudnúť a pohnúť sa ďalej. Teraz sa vracia na leto domov. No nielen ona. Tyler prichádza tiež. Eden už nechce otvárať staré rany, ale toľko otázok je nevysvetlených! Dozvie sa konečne, prečo Tyler odišiel? Majú po tom všetkom ešte šancu na normálny vzťah?... celý text

Literatura světová Pro děti a mládež Dívčí romány
Vydáno: , CooBoo

Did I Mention I Miss You? , 2016

Carol96
15.05.2019 4 z 5

I tento díl je podle mého opravdu dobrý, i když na druhý díl to nemá. Ale zase je lepší než první díl. Musím říct, že autorka během psaní zvyšovala svou laťku.

Mrzí mě, že tato série končí. Ráda bych si přečetla pokračování, protože mě příběh Eden a Tylera neskutečně baví. Jejich příběh je tak strašně reálný, že si dovedete představit, že by se někdy stal nebo mohl stát.

Opravdu tuto sérii doporučuji na slunné letní dny, na které se takovéto romantické příběhy opravdu hodí. Doufám, že autorka napíše nějaké další takové knížky...moc jí fandím.

Hodnocení: 4*/5*

katka-kacav3318
07.05.2019

Podle mě úplně zbytečné pokračování při posledních 100 stránkách jsem trpěla a chtěla jsem mít tu trilogii za sebou

maca1245
02.05.2019 5 z 5

Třetí díl byl super. I když už od začátku víte jak to celé skončí, je to milé a odpočinkové čtení. I když nejsem cílovka, užil jsem si to.

petit-a.nge
28.04.2019 5 z 5

3. díl byl hodně předvídatelny, ale těším se na další díl :-)

Lusianna
25.04.2019 2 z 5

Tak já nevím, od série jsem moc neočekávala, přesto mě nutila číst ji dál a dál. Závěr hodně slabý, hodně předvídatelný a rozhodně velmi neoriginální.

wotana
23.04.2019 2 z 5

Tak závěr mne nepřekvapil a také byl dle mého názoru nejhorší. Vůbec mě to nebavilo a klidně bych se bez něj i obešla, kdyby autorka neroztahova zbytečně první dva díly vešly by se všechny tři díly do jedné a určitě lépe čitelné. Jinak jako celek dávám 3,5.

Schalli
17.04.2019 2 z 5

Četli jsme stejnou knihu? :D Přeskakovala jsem stránky. Kniha mě nebavila.

happy19
13.04.2019 5 z 5

Dimily série naplnila mé očekávání..silný,poutavý příběh bravůrně popsaný do (po)citových detailů!Motto zní..dokud je naděje..
No te rindas;-)))

Damonka12
28.03.2019 5 z 5

Jako třetí díl série je tato kniha nutností, pro ty kdo četli předchozí dva díly. Všem je už na začátku jasné, že skončí spolu, ale ani mi to u této knihy nevadilo, těšila jsem se na to jak se to stane. Kéž by byly ještě další díly. Konec naprosto skvělý.

LucyBooks
16.03.2019 5 z 5

K závěrečnému dílu jsem se dostala asi až po roce a vůbec ničemu to nevadilo. Některé věci tam bylo moc hezky nenásilně připomenuty.
Na této sérii se mi líbí jak je popsaná atmosféra prostředí, okolí (léta apod.)
Za mě spokojenost, s klidnou duší jsem knihu dočetla, závěr mi přišel tak akorát.
Doporučuji :-)

todilka
13.03.2019 3 z 5

Jak už zmiňovali jiní čtenáři, obě hlavní postavy v tomto díle o kousek dospěly, vyřešily veškeré své problémy a trable z minulosti a dočkaly se očekávaného konce. Z celé série se mi líbil nejvíc první díl, ale samozřejmě je to komplex. Ve srovnání se sérií After, která má podobný "děj", mi DIMILY přijde o něco víc plochá, v After se autorka v myslích hlavních postav babrá o něco víc, a to konkrétně mě i víc baví. Ale celkově si myslím, že jako oddychová literatura vhodná ke snění či vzpomínání (záleží na tom, v jaké fázi života se čtenář nachází) poslouží DIMILY trilogie skvěle :-)

Denisa_a
02.03.2019 5 z 5

Krásné zakončení. Tenhle díl se mi líbil asi nejvíce. Četla jsem a už mi zbývalo jen 50 stránek a já si uvědomila, že nechci, aby to skončilo :-(
Těším se na vyprávění z pohledu Tylera.

Perry
14.02.2019 5 z 5

Musím říct, že poslední díl se mi líbil asi ze všech úplně nejvíc. Hlavně to bylo dáno i vyspělostí a vývojem postav. Proběhlo zde hodně změn jak u Eden a Tylera, tak i v jejich rodině a zároveň se všichni zbavili svých tajemství. :)
Pokud vás baví jarní/letní oddechovky plné lásky, tajemství a rozuzlení … hurá do této trilogie. ;)

Kamchaa
12.02.2019 2 z 5

Čtivé, zábavné a hlavně neuvěřitelné :-D

domina
02.02.2019 5 z 5

Překvapivý poslední díl. Líbil se mi také... I když ji Tyler nemusel napřed opustit tak beze slova...

LiLinka
23.01.2019 5 z 5

Musím přiznat, že mi Eden a Tyler budou chybět. Tento poslední díl byl za mě nejhezčí a nejlépe se mi četl. Jsem ráda, že jsem se k této young adult trilogii dostala a dočetla ji celou. Doporučuji. :)

eva3695
20.01.2019 4 z 5

Tak toto je závěrečný díl série DIMILY. Nemůžu na to říct nic víc, než jen: já to čekala a doufala v takový konec. Za mě skvělý díl, i když dvojka pořád o něco vede. Jako celek to je moc milé čtení. Rozhodně si u toho odpočinete. A myslím, že se jedná o téma, které není časté. Myslím, že nevlastní sourozenci se do sebe můžou zamilovat, ale asi to jen tak někdo neustojí. Přeci jen, pořad je to rodina. Ale i přes to, jsem těm dvěma fandila až do konce.
Hlavně oba už nejsou ty děti, co byli v prvním díle, kde problémy řešili pitím, drogami a sexem. Teď se umí postavit problémům čelem a opravdu je řešit. Nejvíce to je znát u Tylera. A prostě jeho jsem si zamilovala od první chvíle. Ať už jako rebela tak jako teď rozumného muže.
Autorka nemohla tuto sérii ukončit lépe a hlavně udělala velký pokrok s postavami. Já jsem ráda, že mě první díl neodradil a dočetla jsem všechny knihy. Tímto můžu s klidným srdcem říct, že to je fajn kniha (série), a i když je to pro mladší čtenáře, já si to užila

Verunka926
20.01.2019 5 z 5

Tato kniha se mi velmi líbila. První díly byly sice o malinko lepší, ale i tak jsem si tuto knížku užila :-) Nevím proč, ale u jedné časti jsem dokonce brečela (jo je to divný ale je to tak) :-D

milovnice_knih
14.01.2019 3 z 5

Za mě to nebyla špatná kniha akorát v porovnání s předchozími díly byla slabší a vlastně jsem byla zklamána že dopadla tak jak jsem od začátku čekala a nebyl tak takový ten smutný konec, který je součástí života ale v literatuře se skoro neobjevuje, možná by to chtělo příště více originality

Mišule_11
02.01.2019 5 z 5

Ani do třetice jsem nebyla zklamaná! :) Se zvědavostí jsem dočetla příběh Eden a Tylera až do úplného konce, kdy jsem si přála, aby vše dopadlo,tak jak má..! :)
Za mě nejen poslední díl, ale celá série byla čtivá, napínavá a určitě stála za přečtení, i když mi to ani dlouho netrvalo..! :)
Ačkoli jsem celou dobu nechápala chování otce Eden a jak s ním vůbec mohla jeho matka být..vždyť každý otec by měl být ráda, za to že má dítě!