Vidíš-li vosu, nehýbej se!

Vidíš-li vosu, nehýbej se! https://www.databazeknih.cz/img/books/21_/217348/mid_vidis-li-vosu-nehybej-se-suH-217348.jpg 3 7 3

O ženách se hovoří i píše jako o něžném pohlaví. Jenže ony se dokážou poprat „o své“ a jít za svým cílem hlava nehlava. Co je oním bodem zlomu, kdy se z poddajné manželky stane bojovnice, kdy se laskavá milenka změní v zabijáka, kdy je všechápající matka schopná vraždy, kdy kamarádka z dětství je ochotná tajit vraždu či ji přímo osnovat? Na takové otázky najdete odpovědi v krimipovídkách Evy Houserové. Jsou inspirované životem a příběhy mnoha žen z mnoha míst, přesto jde o ryzí fabulace. Nehledejte za nimi konkrétní jména. Šestnáct zastavení v ženském světě a ženské mysli, šestnáct příkladů, které přesně a srozumitelně napoví, jak nedráždit vosu, nechceme-li schytat žihadlo!... celý text

Florindela
18.10.2019 2 z 5

Krátké kriminální povídky, lehké čtení jen tak jako výplňovka. Vždy se jedná o vlastní čin a pohnutky proč... chybí mi tam pátrání a odhalení. Z tohoto pohledu byla kompletní jen jedna povídka. Jinak, pokud si dobře vzpomínám, jednu z těch povídek jsem už v minulosti četla v časopisu, jednu jsem viděla v televizi jako krátký příběh s Janou Hlaváčovou a Luďkem Munzarem.

kilometr
22.09.2017 odpad!

To je neuvěřitelná sračka,dílko vhodné tak maximálně pro ženy bez sebevědomí.Použitelné jediným způsobem,jenž nám už před lety ukázal Shrek.NULA PROCENT.

orinka3
11.06.2015 1 z 5

Průměrné, slabší dílko, vhodné na deku k vodě nebo jako nenáročné čtení do čekárny. Povídky, které jsou v podstatě na jedno brdo, jsou vhodné spíš do časopisu, jednotlivě. V knize monotónnost námětu po pár stránkách unaví a nudí.

detektivní a krimi povídky české povídky

2020  83%Most do záhrobí
2017  54%Zlo jako alibi
2016  47%Projekt Sandrina
2014  51%Vidíš-li vosu, nehýbej se!
2015  90%Vražda v nemocnici

Kniha Vidíš-li vosu, nehýbej se! je v