Viděno Sudem

od:


KoupitKoupit eknihu

Sledování fotbalových zápasů v restauračních zařízeních nejrůznějších cenových skupin je oblíbenou činností sportovních příznivců na celém světě. Zvlášť v Čechách, kde se každý druhý fanoušek cítí být zároveň reprezentačním trenérem. Vinárna U sudu, labyrint barů ve Vodičkově ulici, je místem, ve kterém je zmíněná zábava pěstována už léta. Ze společného prožívání středečních zápasů Ligy mistrů, případně diváckých maratónů v době evropských i světových šampionátů v kopané často vznikají těžko uvěřitelné historky. Autor, pilíř zdejší klientely, z nich v knize Viděno Sudem, v níž se sudovské postavičky mísí s mimozemšťany a dalšími více či méně pravděpodobnými figurami, umíchal styl zvaný barový fotbalismus. Jedinci, jenž podnik -- nejen za účelem sledování výše zmíněných mačů -- navštěvuje, se tak snadno může stát, že se jednoho dne probudí jako literární postava. Radek Diestler ...celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/29_/29444/videno-sudem-29444.jpg 410
Žánr:
Literatura česká
Vydáno:, Maťa
více informací...
Nahrávám...

Komentáře (2)

Přidat komentář
Heřmis
29.10.2015

Kdybych to četl v průběhu studentských let, asi bych se s tímto životním stylem ztotožnil lépe :), ale s odstupem času je to pro mě trochu S-F. Nicméně autor mě vícekrát hlasitě rozesmál, což je skvělý bonus. Po knize jsem samozřejmě sáhnul proto, že autor je zpěvák a frontman výborné skupiny Našrot.

Týnka
22.01.2012

Pro fanoušky fotbalu a piva. Ja píše sám autor: Dostává se Vám do rukou zásadní dílo stylu zvaného barový fotbalismus.Co víc dodat..Docela jsem se u toho pobavila.

Autor a jeho další knihy

Petr „Hraboš“ Hrabalik

Petr „Hraboš“ Hrabalik
česká, 1962

všechny knihy autora

Uživatelé mají knihu

v Přečtených12x
v Knihotéce7x
v Chystám se číst1x
v Chci si koupit2x