Ve stínu noci

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Nebýt mužů, neocitla by se krásná lady Margaret „Maggie“ Grahamová v potížích. Strýc ji donutil provdat se za starce, jenž zemřel několik hodin po svatbě, hrozí jí obvinění z vraždy a navíc musí zachránit nevlastní dceru z rukou zločinecké bandy. Na jednu ženu toho není vůbec málo… Naštěstí jí na pomoc přispěchá lord James, byť o ženách nemá valné mínění: podle něj se chovají nepatřičně, nevhodným chováním riskují dobrou pověst rodiny a neustále se topí v trablech. Maggie je pro něj zosobněním všech těchto nedobrých vlastností, ale zároveň ho svobodomyslná kráska čímsi přitahuje… Ani Maggii není James lhostejný, a tak se z nich záhy stanou milenci. Uprostřed noblesy viktoriánského Londýna rozehrávají nebezpečnou hru spletitých intrik a vášní, ale protože se v jejich případě nejedná jen o pomíjivou žádostivost, jsou ochotni riskovat nejen společenský skandál, ale i vlastní život....celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/73_/7381/ve-stinu-noci-7381.jpg 4.2112
Série

Graham Family 6.

Žánr
Literatura světová, Romány, Pro ženy
Vydáno, Domino
Orig. název

When We Touch, 2004

více informací...
Nahrávám...

Komentáře (11)

Kniha Ve stínu noci

Přidat komentář
avalonek
22.10.2019

Celkem hezké,ale také celkem zbytečně dlouhé..

Xena011
25.06.2017

Pěkný příběh zasazen do období Jacka Rozparovače. Napínavý děj s detektivní zápletkou.

PerlaZP
25.06.2017

Šlo o docela pěkný příběh, pouze ten konec na mě byl nějaký krátký – Hlavní hrdinové si spolu, ani pořádně nepromluvili a už byl konec…
Knížce dávám čtyři hvězdičky – Ten konec...

110022
23.02.2017

Super milostná knížka plná vášnivých scén s detektivní zápletkou i Jacku Rozparovači. Doporučuji všem, kdo má autorčin styl i knihy v oblibě.

účetní
28.06.2016

Pěkná kniha, čtivá, napínavý děj od začátku do konce, jen ten useknutý závěr se mi nelíbil. Ale rozhodně stojí za přečtení, téma dobré, napínavé.

moudivlacek
14.03.2016

Opětovně mě autorka nezklamala, je to vlastně příběh o Jacku Rozparovači a dvou šlechtických rodech. Nechybí tu láska, napětí, dějové zvraty, prostě se kniha čte jedním dechem. Pěkné a opravdu po ní i v budoucnu ráda sáhnu znovu.

Barbora H
14.04.2015

Zajímavá...

miruska1
18.01.2015

Tato kniha bola zatiaľ najlepšia zo serie..........

1

Doporučujeme

Závist
Závist
Námi to končí
Námi to končí
Manželská smlouva
Manželská smlouva
Panský dům a jeho dědictví
Panský dům a jeho dědictví