Více než pozemšťané

Myšlenky kosmonauta k duchovnímu životu zaměřenému ke Kristu Knížka obsahuje pozoruhodné svědectví muže, který nejen prožil neobvyklé dobrodružství v kosmu, ale především objevil ve svém srdci spalující touhu po živém Stvořiteli. Pán Bůh jeho touhu naplnil a zjevil mu svoji lásku ve svém Synu Ježíši Kristu, který se mu stal Spasitelem a Pánem. V roce 1990 navštívil světoznámý kosmonaut Československo. K této příležitosti byla vydána tato knížka s přáním, aby oslovila své čtenáře a pozvala je na cestu živé víry, která vede do Božího království pokoje, spravedlnosti a radosti. ...celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/98_/98434/vice-nez-pozemstane-98434.peg 4.46
Duchovní literatura, Náboženství
Vydáno, Horizont

More than earthlings, 1983

Kniha Více než pozemšťané

draka

Americký kosmonaut, který měl tu čest projít se po Měsíci, nás seznamuje se svými poznatky a zážitky. Své pocity srovnává a přibližuje biblickými citáty a příslovími. Najdeme zde spoustu pokory a víry v člověka.
„Poslechni radu, přijmi pokárání, abys byl napříště moudrý.“
„Moudrému dej a bude ještě moudřejší, pouč spravedlivého a přibude mu znalostí.“

anthea
30.01.2012

Pěkné krátké kapitolky o cestě na Měsíc, ke které autor připodobňuje cestu k Bohu a propojuje to vhodnými citacemi z Bible.

Nevyžádané rady mládeži
Nevyžádané rady mládeži