Více než pozemšťané

Více než pozemšťané https://www.databazeknih.cz/img/books/98_/98434/vice-nez-pozemstane-98434.peg 5 9 2

Myšlenky kosmonauta k duchovnímu životu zaměřenému ke Kristu Knížka obsahuje pozoruhodné svědectví muže, který nejen prožil neobvyklé dobrodružství v kosmu, ale především objevil ve svém srdci spalující touhu po živém Stvořiteli. Pán Bůh jeho touhu naplnil a zjevil mu svoji lásku ve svém Synu Ježíši Kristu, který se mu stal Spasitelem a Pánem. V roce 1990 navštívil světoznámý kosmonaut Československo. K této příležitosti byla vydána tato knížka s přáním, aby oslovila své čtenáře a pozvala je na cestu živé víry, která vede do Božího království pokoje, spravedlnosti a radosti. ... celý text

Duchovní literatura , Náboženství

Vydáno: , Horizont

More than earthlings , 1983

draka
draka
10.09.2020 5 z 5

Americký kosmonaut, který měl tu čest projít se po Měsíci, nás seznamuje se svými poznatky a zážitky. Své pocity srovnává a přibližuje biblickými citáty a příslovími. Najdeme zde spoustu pokory a víry v člověka.
„Poslechni radu, přijmi pokárání, abys byl napříště moudrý.“
„Moudrému dej a bude ještě moudřejší, pouč spravedlivého a přibude mu znalostí.“

anthea
anthea
30.01.2012 5 z 5

Pěkné krátké kapitolky o cestě na Měsíc, ke které autor připodobňuje cestu k Bohu a propojuje to vhodnými citacemi z Bible.

duchovní život biblické citáty cesty na Měsíc

Autorovy knížky

James Benson Irwin
americká, 1930 - 1991
1990  91%Více než pozemšťané

Kniha Více než pozemšťané je v