Vianočné dni

Vianočné dni https://www.databazeknih.cz/img/books/36_/368555/mid_vianocne-dni-NvS-368555.jpg 3 7 2

Všetci milujeme vianočné príbehy. Počas dvanástich dní Vianoc tradične oslavujeme a obdarúvame sa. Existuje lepší spôsob, ako si uctiť tradíciu, než príbehom? Čítajte tieto príbehy pri ohni či v snehu. Čítajte ich cestou domov na sviatky. Darujte ich priateľom, pekne zabalené urobia radosť tomu, koho milujete.

Literatura světová Povídky
Vydáno: , Fragment (SK)

Christmas Days , 2016

Ildi
15.01.2019 5 z 5

Pri poviedkových knihách sa mi často stáva, že ma nechytia za srdce úplne všetky a musím sa priznať, že ma odradil aj komentár predomnou. Skoro všetky poviedky som si neskutočne zamilovala. Určite ich odporúčam prečítať a verím, že každý si nájde ten príbeh, ktorý ho zaujme najviac.

KmkBookWorld
22.01.2018 odpad!

Názov knihy nie je zlý. Je pekný. Vianočný. A tým to asi aj končí. Nerozumiem prečo do príbehov o Vianociach nasáčkovali príbehy typu:
"Vraj prišiel o rozum. ... Raz večer, tesne pred Vianocami, zaškrtil manželku aj dcéru. Mŕtve nechal ležať v posteli a išiel von. Lenže jeho žena nezomrela. Sledovala ho. A na druhý deň ráno ju našli sedieť pri betleheme, šaty mala celé od krvi..." To ako vážne???
A už týždeň rozmýšľam nad vekovým určením. Podľa vydavateľstva Fragment je kniha určená čitateľom od 9 rokov!!! To si ju tam niekto aj prečítal?? Mal by vrátiť plat a dať výpoveď!!!
Kniha svojimi príbehmi skôr pripomína staré Slepačie polievky určené dospelým čitateľom, toto by som určite 9-ročnému dieťaťu nedávala do rúk.