Vianoce s Annou

Vianoce s Annou https://www.databazeknih.cz/img/books/33_/33314/vianoce-s-annou-33314.jpg 5 22 2

Knižka ponúka pôvabné príbehy s témou Vianoc, prehriate ľudskou dobrotou, starými tradíciami a veselými rodinnými stretnutiami. Montgomeryová sa však nevyhýba ani údelu osamelosti a smútku, ktorý na jej hrdinov najtrpkejšie dolieha práve na Vianoce. V tejto knižke nájdete dva čarovné vianočné príbehy z Anninho života v Zelenom dome, všetky ostatné vychádzajú po prvý raz.... celý text

Pro děti a mládež Dívčí romány
Vydáno: , Slovenské pedagogické nakladateľstvo - Mladé letá

Christmas with Anne and Other Holiday Stories , 1995

Majka1979
26.12.2021 5 z 5

Ak máte rady vianočné príbehy a nemusí to byť len jeden príbeh, ale je to viac príbehov v jednej knihe, tak určite siahnite po tejto knihe. Všetky príbehy sú vianočné a ja ju môžem len odporučiť. Jednoducho vianočné čítanie, nemám knihe čo vytknúť a som rada, že som si to prečítala práve teraz, pretože každý z príbehov má niečo do seba
A v tomto vianočnom čase je vianočná kniha to pravé orechové

Silmarien
12.02.2019 5 z 5

Milé poviedky z ostrova princa Eduarda. Anna síce vystupuje len v dvoch z nich, ale ak si aj vás Avonlea podmanilo svojím starosvetským čarom, sklamaní nebudete :-) Kniha ako stvorená na sviatky.