Ví o tobě

Ví o tobě https://www.databazeknih.cz/img/books/33_/330877/bmid_vi-o-tobe-sCU-330877.png 4 995 400

LOUISE opustil manžel kvůli jiné, a tak se jediným mužem v jejím životě stal její syn. Proto Louise pracuje na poloviční úvazek, aby je uživila a zároveň mohli být spolu. Všechno se však změní, když se objeví DAVID, mladý, úspěšný a natolik okouzlující, že Louise nemůže uvěřit, že by o ni muž jako on nejenže mohl zavadit pohledem, ale že ho dokonce snad i přitahuje. To se ovšem dost zkomplikuje v okamžiku, kdy potká jeho ženu ADELE, překrásnou, elegantní a roztomilou bytost, z níž se rychle stane Louisina nová přítelkyně. Oba aktéři dokonalého páru Louise naprosto uchvátí a každý z nich ji po svém vtahuje do spletité sítě jejich manželství, v němž má Louise zatím netušenou zásadní roli. A najednou, ve chvíli, kdy je oba trochu víc poznává, zahlédne trhliny. Je David opravdu tím mužem, za něhož ho měla? A je Adele opravdu tak křehká a zranitelná, jak působí? Jaká strašlivá tajemství oba skrývají a jak daleko zajdou, aby je uchránili?... celý text

Literatura světová , Pro ženy , Thrillery

Vydáno: , Metafora

Behind Her Eyes , 2017

Vixiene
30.10.2020 5 z 5

Nemám ke knize moc co říct bez toho, aniž bych něco prozradila. Každopádně v průběhu čtení se měnily postavy, kterým jsem "fandila", dá-li se to tak říct, případně ty, kterým jsem věřila. Konec byl pro mě naprosto šokující, to se autorce povedlo. A právě díky němu dávám plný počet hvězd. Místy sice kniha působila jako tuctová četba s milostným trojúhelníkem v hlavní roli, ale věřte, že naprosto vše - každá věta, náznak, nesrovnalost.... vše mělo svůj význam.

Hvězdinka
29.10.2020 1 z 5

(SPOILER) Neee....tohle mysterično nee..... Totální šlápnutí vedle, kniha by měla být zařazena v jiném žánru.

Týna79
20.10.2020 5 z 5

Napřed celkem normální trojúhelník, ale ten konec!!? Ani trochu jsem to nečekala a tím, že je konec hodně nečekaný a originální, mám teď u knih hodně velké očekávání. Příběh byl napínavý, že jsem to nemohla dát z rukou. Velmi doporučuji přečíst!!! Ještě bych chtěla dodat, že konec buď sedne a nebo nejste moc na knihy s tímto nádechem děje, to už určitě záleží na typu člověka.

RomanDušek
11.10.2020 5 z 5

Jedna z nejlepších knížek, které jsem četl!
Takto perfektně promyšlený příběh do nejmenších detailů od první až po poslední stránku, jsem snad ještě nezažil...
SUPER!!

Jessica007
03.10.2020 3 z 5

Nejdříve mě to bavilo, bylo to napínavé, čtivé... Ale ten konec... To snad ne... Úplně mi zkazil dojem z celé knihy. Ještěže jsem už četla od autorky Tiché lži, jinak nevím, zda bych je četla a pokud ano, tak už bych měla obavy, zda tam nebude něco takového. Prostě ten konec.. Jen nad tím kroutím hlavou...

Reona
29.09.2020 1 z 5

dávám jednu hvězdičku ze soucitu, ten konec - nechápu co to mělo být?
Souhlasím s Braenn

micha-ella
20.09.2020 3 z 5

Další knížka, kterou jsem skoro do poloviny četla se zájmem a pak zjistila, že se jedná o úplnou blbost. Bohužel.

Johana
18.09.2020 3 z 5

Milostný trojúhelník tak trochu jinak a lehce fantasmagoricky, knížka se mi četla dobře, prostřední část je sice trochu rozvleklá, ale stojí za to počkat si na závěr. (A k anotaci bych připsala, že jde o čtení pro ženy.)

LenkaMaresova
15.09.2020 2 z 5

Konec zajimavy a necekany, ale kniha by mohla byt polovicni. Uz me nudilo cist, kdo kolik vypil sklenicek vina.

medulinka
13.09.2020 3 z 5

Z teto knihy jsem byla rozpacita, konec opravdu necekany a prekvapujici, ale celkove mi přišel dej takovy pritazeny za vlasy, spis tezko uveritelny pribeh. Nevim, ale nejak jsem po docteni nevedela, co si o tom vůbec myslet.

danielosbourne
09.09.2020 3 z 5

Tahle kniha mi nějaký ten čas ležela v knihovničce a konečně na ní přišla řada. Tak nějak jsem si myslel, že vím, co od knihy očekávat, ale čím dál jsem se v příběhu dostával, tím víc jsem byl překvapený. Ten mysteriózní prvek byl trochu risk, ale nebyl to nakonec takový průšvih, jak by se dalo čekat. O věcech, které se v knize dějí vím, ale autorka to podala tak nějak zvláštně, že jsem nebyl nadšený, jak bych jindy byl, protože tyhle věci mě zajímají.
Co mě na knize ale opravdu rozčilovalo, byly jednotlivé charaktery. Snad všichni mi lezli na nervy a nejvíc v těch momentech, které by šli vyřešit naprosto jednoduše. Zase, o čem by se psalo, kdyby se vše jednoduše vyřešilo, že? Takhle je to pro mě slabší průměr, a to jen kvůli postavám, protože určité napětí v knize bylo.
Autorka má rozhodně plusové body za to, že se nebála do knihy vložit onen mysteriózní prvek, protože to klidně mohlo knihu pohřbít. Nestalo se tak.

Adél784
03.09.2020 4 z 5

Nevím, co k tomu napsat. Víc psycho knihu jsem ještě nečetla.
A ten konec, to bylo jako co?!
4/5

Heli20
25.08.2020 5 z 5

Tak za mne super!
Neotřelý a velice originální příběh,chvílemi mi běhal mráz po zádech,závěr naprosto šokující.Bavilo mne to a několik dní jsem o příběhu musela stále dokola přemýšlet.

Vinnareva7
21.08.2020 2 z 5

(SPOILER) No nevím. Kniha je velice čtivá, bavila mě, ale nesnáším, když se reálný příběh na konci vysvětlí něčím podobným. Takže za mě průměr.

LussyP
09.08.2020 3 z 5

Kniha byla čtivá, uvítala bych i vyprávění Davida. Úplné psycho to nebylo, tedy až na ten závěr, za který hvězdičku strhávám. Tohle není věc, kterou bych brala jako konec u thrilleru nebo románu.

smithynka
28.07.2020 5 z 5

Wau…
Kniha byla super, dobře se četla. Vůbec jsem nevěděla, komu mohu věřit a komu ne. A konec? Ten mě opravdu překvapil. Poslední kapitola byla tak trochu přitažená za vlasy, ale mně se to líbilo, i když chápu, že pro někoho to nemusí být zrovna to pravé ořechové.

OnlyFour
19.07.2020 4 z 5

Ach Louise...no, ku koncu pekne ujeté, ale zaujímavý nápad, záporná postava super. Knižku som počúvala a užila som si ju. Akurát posledná kapitola by nemusela byť, to už bolo moc.

Marbla2004
04.07.2020 3 z 5

Děj mi moc neubíhal, ale konec mě dost překvapil. Postavy byly dobře popsané, ale moc mě nenadchly.

Misoso
02.07.2020 4 z 5

Kniha bola zaujímava. Tento typ príbehu ma šokoval. A aspekt, ktorý sme sa dozvedeli za účelom šokovať ma, nečakane, šokoval :D. Od tejto knihy som čakal viac. Za mňa odporúčam len určitým osobám, bohužiaľ, nemôžem povedať viac.
Prajem pekný zvyšok dňa :D.

Ráčkajda
22.06.2020 4 z 5

Mám ráda knížky vyprávěné z úhlu několika postav. Knížka se četla velmi dobře a když jsem si myslela, že už vím, jak to dopadne, že to je teda fakt psycho, tak konec mě dokázal ještě víc překvapit...to už tedy bylo ujeté psycho.