Jak svést lorda Neda

Jak svést lorda Neda https://www.databazeknih.cz/img/books/20_/202514/mid_vevodkyne-lasky-jak-svest-lorda-ned-ZjT-202514.jpg 4 158 24

Vévodkyně lásky série

Eleonor „Elllie“ Bowman je pevně rozhodnutá najít si manžela, neboť touží po dětech. Konečně si dovede představit, že tím manželem nebude lord Edward neboli Ned, jehož od dětství miluje, ale který si také vzal její nejlepší kamarádku. Když ta zemřela a Ned ovdověl, stála při něm a byla mu oporou, nyní však už Elllie konečně ví, že je čas jít dál. Lord jejího srdce měl čtyři roky na to se vyjádřit a neudělal to. Elllie se proto rozhodne zúčastnit jednoho z proslulých „Zamilovaných plesů“, které pořádá Nedova matka, vévodkyně z Greycliffu, kterou londýnská smetánka něžně nazývá Vévodkyní lásky. Už odnepaměti totiž dělá Její Milost s velkou radostí, láskou i úspěchem dohazovačku. Elllie ovšem nenapadanou dvě věci – že by se plesu mohl zúčastnit i Ned, který se po čtyřech letech truchlení také rozhodl pohnout z místa, a že sir Reginald, kocour paní vévodkyně, stále rád krade hostům věci, které pak schovává k Nedovi do pokoje pod postel…... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Ikar (ČR)

Bedding Lord Ned , 2012

lenka9778
18.08.2014 3 z 5

Postava Ellie se mi celkem líbila ale nějak mi nesedla povaha Neda, připadal mi úzkoprsí a až moc vážný a přehnaně starostlivý na druhou stranu, dávám mu velké plus za jeho pěkně povedeného moncla :)

dubakm
05.08.2014 4 z 5

Jednoduchý, naivní, předvídatelný román který jede v zajetých kolejích zamilovávajícich se dvojic, ale přesto má něco, co spoustě ostatních chybí-humor- zastoupený neodolatelným kocourem sirem Reginaldem, vrchním zlodějem díčich kalhotek :-))) Tak jak asi dopadne rande Ell, Neda a rudých kalhotek?

malazluta
01.07.2014 4 z 5

Příběhy od Sally MacKenzie mám ráda, díky ní jsem začala číst historické romance a jsem ráda, že autorka si ponechává svůj "standard". Pro mě byl hlavním hrdinou této knihy sir Reginald:-)

mac.martina
21.06.2014 5 z 5

moc pěkná knížka, těšila jsem se až si jí budu moct přečíst. líbil se mi tenhle příběh Ellie a Neda. těším se na příští díly této série a doufám že se tam dočtu o tom jak dopadnou příběhy Nedových bratrů :-)

historické romance

Sally MacKenzie