Vévoda v pasti

Vévoda v pasti https://www.databazeknih.cz/img/books/48_/48487/bmid_vevoda-v-pasti-jPV-48487.jpg 4 54 5

Pokud někoho lady Lynda Marloweová nemá ráda, tak je to vévoda z Buckingtonu. Ale je to právě on, nejobletovanější muž Londýna, kdo ji zachrání před utonutím. To ovšem zvedne bouři pomluv, která Lyndu a jejího zachránce dožene do manželství – kterému ovšem Lyndin otec, vévoda z Marlowe, velice přeje, protože jej ochrání od hrozící chudoby. Ovšem muž, za nějž se Lynda vdala, je úplně jiný než jeho reputace...... celý text

Literatura světová , Romány , Pro ženy

Vydáno: , Baronet

The Duke Is Trapped , 1993

Kudík
25.01.2023 3 z 5

Nudná lady Lynda a zhýralý vévoda z Buckingtonu, to je ústřední dvojice tohoto dílka, kde není vše tak jednoduché a přímočaré. Lynda mě od své svatební noci příjemně překvapovala, bohužel to zazdil samotný závěr, který byl po celkem akční scéně přeslazený.

reader.007
07.02.2020 2 z 5

(SPOILER) Lady Lynda strávila po smrti matky nějaký čas ve škole a doma se ještě ani neohřeje a už je až po uši v maléru. Při procházce do lesa přehlédne rozvodněný potok a nešťastník, který ji z něj vytáhl, je vzápětí donucen napravit tuto kompromitující událost tím, že jí nabídne sňatek. Tatík a budoucí tchán si radostně a zištně mne ruce, jelikož se mu pomalu rozpadá střecha nad hlavou, jenže Lynda se raduje mnohem méně. Svého budoucího manžela totiž zná jen z vyprávění spolužačky, která jí ho vylíčila jako prostopášníka, jenž svedl její matku.

Tady Cartlandka popustila uzdu své umanutosti pro Řecko opravdu důkladně. Vlastně odhodila veškeré zábrany a vybavuji si jen málo jejích knih, které by s tím byly tak otravné. Dokonce ještě otravnější, než když spustila naplno svůj automat na cukrovou vatu.

NoelHudson
02.12.2017 4 z 5

Jedna dobrodružná svatební cesta, na které nalezli poklad - lásku.

MinaHawke
01.03.2017 5 z 5

Moc hezký příběh.

nien
17.09.2012

jeden z těch jednodušších příběhů