Veverka a malý nosorožec

Veverka a malý nosorožec https://www.databazeknih.cz/img/books/16_/169651/bmid_veverka-a-maly-nosorozec-cMw-169651.png 4 17 4

V lese tisíců stínů žijí odjakživa všechna zvířátka pohromadě v přátelství. Tu a tam některá velká zvířata nahánějí strach a hrůzu těm malým. Pak ale malá zvířátka přísahají těm velkým pomstu: malá obrovsky vyrostou, zatímco z velkých ses tanou úplně maličká. Když však poznají, že msta je špatný rádce, vrací se do Lesa tisíce stínů znovu klid a mír (oficiální text distributora).... celý text

Pro děti a mládež , Pohádky

Vydáno: , Kentaur

Des Eichhorn und des Nashörnchen , 1991

Natique
Natique
13.07.2020 5 z 5

Příběh o tom, jak je důležité být k sobě navzájem ohleduplní. Zároveň ukazuje i na to, že ne vše, co si přejeme, musí nutně vést k něčemu lepšímu.

hroneczek
hroneczek
25.10.2017 4 z 5

Poučný příběh - chceme to, co nemáme a když už to máme, tak se nám to nelíbí a jsme nešťastní. Výborná edukace dětí.

angloumene
angloumene
20.11.2015 4 z 5

Veverka a malý nosorožec je moje první jenom moje kniha :) Dostala jsem jí k příležitosti ukončení školky a její poučný příběh si stále pamatuji.

dieu
dieu
03.01.2014 5 z 5

Knížku jsme dostávali při slavnostním ukončení školky, dodnes je ve výborném stavu a několikrát přečtená.
Je moc krásně ilustrovaná a samozřejmě pro dětičky s poučením.

Autorovy knížky

Mischa Damjan
jugoslávská, 1914 - 1998
1992  81%Veverka a malý nosorožec

Kniha Veverka a malý nosorožec je v