Sandy

Sandy https://www.databazeknih.cz/img/books/48_/485917/bmid_sandy-6J1-485917.jpg 4 269 53

Vested Interest série

< 7. díl

Za každým úspěšným mužem stojí žena. Co se stane, když jste ženou, která stojí za celým týmem? Poslední kniha podle USA Today nejprodávanější série Vested Interest. Sandy Prestonová je již léta matkou, přítelkyní, důvěrnicí a vůdčí silou mužů v BAM. Ti teď mají nové životy, a ten její se drasticky změnil. Může jít dál, a najít lásku podruhé? Přijmou ty změny muži, které považuje za svou rodinu?... celý text

Literatura světová Pro ženy
Vydáno: , Baronet

Sandy , 2020

wielka
11.05.2022 4 z 5

Velmi pekne zavrsenie celej serie. Pribeh Sandy bol zaujimavy, bolo v nom vela veci na premyslanie. Osobne som vekovo trochu blizsie k chlapcom ako k Sandy, ale vela veci mi bolo blizkych. Co mi vsak prilis blizke nebolo, bol opis Jordana a jeho vykonov v posteli :-s

Veroush
29.04.2022 4 z 5

Odpoeldni oddechovka. Tento díl byl taky super, jako díly před tím. A u tohoto dílu sem teda jako slzu uronila víckrát,až tak mě to dostalo :) muzu doporučit

ivetapl
25.04.2022 2 z 5

Melanie, Melanie... Co si mi to udělala. Tak strašně moc jsem se na ten poslední díl těšila! Že to bude Top zakončení série. A bohužel, já jsem zklamaná.

Vždy, když jsem se opravdu začetla a vytěsnila jejich věk, tak to bylo boží. Ale pak přijde ta čas, kdy jsou v posteli... A vážně teď nemůžu dostat z hlavy 59 letého chlapa a jen o něco málo mladší ženu v určité pozici. Kdyby se do toho alespoň nehrnuli jak králíci. Milování beru, ale některé výrazy v jejich věku?!
Kniha je krátká. Já osobně měla problém s tím věkem. Protože mi to přišlo psané, jak věkem kluků z BAM, ale přitom se jedná o věk 50+. Sandy má samozřejmě právo na štěstí. A svým způsobem to krásné bylo. ALE mě to prostě nesedlo. Možná to je i překladem, protože některé výrazy... Wtf?!
Líbí se mi, že tu opět máme kluky z BAM. A mus říct, že jsou na té knize to nejlepší. Vždy, když se objeví se smějete. Oni jsou vážně jak děti. Ale Sandy je umí uzemnit.

Kudík
18.04.2022 4 z 5

Doslova pohádkové zakončení série. Sandy si také kousek svého štěstí zasloužila, a to včetně jejích chlapců z BAM, partnerek a přátel této rozrůstající se rodiny. V rámci epilogu je známo, kdo má kolik dětí, a kde budou trvale i rekreačně trávit "rodinné" svátky. Možná se dočkáme i pokračování s potomky, a to ve Vested Interest: ABC Corp. V rámci děje a postav jsem ráda, že Kontrakt jsem četla před touto sérií a Kontrakt 2 až po ní.

kristy.books
29.03.2022

Posledný diel série Vested Interest je venovaný Sandy, náhradnej mame chlapcov z BAM, ktorí by bez nej boli úplne stratení.

Nedávno prišla o milovaného manžela, ktorý bol od nej značne starší. Rodina z BAM sa jej snaží pomôcť začať znovu aktívne žiť, prípadne si nájsť novú lásku, čomu sa však dlho bráni. Má pocit, ako by tým zrádzala svojho zosnulého manžela.

Jordan tiež predčasne ovdovel, takže vie pochopiť, čím si Sandy prechádza. Často sa stretávali a zverovali sa o svojich trápeniach, lenže potom si od neho začala Sandy držať odstup. Teraz je však odhodlaný jej ukázať, že môžu byť viac než kamarátmi.

Myslím si, že to bolo zakončenie, aké si táto séria zaslúžila (hoci opäť to pre mňa bolo miestami až moc presladené).

Veľmi som sa bavila nad tým, ako chlapci z BAM reagovali na to, keď sa Sandy prihlásila na zoznamku a ako ich ona vždy pekne schladila; alebo keď sa hádali, ktorí z nich je jej obľúbenec. Pri týchto scénach som sa musela len prihlúplo usmievať. Zbožňujem túto partičku kamarátov, vždy je s nimi veľká sranda.

Musím povedať, že Jordan mal so Sandy veľkú trpezlivosť. Chvíľu jej trvalo, kým určité veci spracovala a rozhodla sa pohnúť v pred, ale on na ňu netlačil a hoci ho odháňala, vždy tu bol pre ňu, keď to potrebovala.

Síce je tento príbeh o starších hlavných hrdinoch (obaja majú takmer 60 rokov), ale nemusíte sa báť, že by bol menej vášnivejší ako predchádzajúce časti).

V závere autorka nadelila všetkým párom z celej série veľkú a šťastnú rodinu. Samozrejme, že všetci si zostali blízki aj po rokoch. Bol to jednoducho typický happyend, ale všetci si svoje šťastie právom zaslúžili.

dikyna
20.03.2022 5 z 5

Krásné zakončení oblíbené série.

havrmoni
18.03.2022 5 z 5

Jelikož je mi tento pár věkově nejblíže, tak jsem si ho i náležitě užila. Tedy ne, že bych si neužila i ty předcházející, ale tohle mi bylo bližší. Celá série je prostě nádherná a jak to píše autorka na začátku této knihy, rodinu netvoří jen pokrevní svazky......atd. Právě to je to krásné, to je proč mám tuto autorku ráda. Taky se mi nestalo, abych u nějaké knihy byla celou dobu tak na měkko a v jednom kuse slzela. A epilog jsem prořvala, no co, konec konců už mám na to věk, brečet u něčeho takového :)) Opravdu moc hezké zakončení celé série, Moreland patří právem mezi mé oblíbené autory.

Raislin
15.03.2022 5 z 5

Krásné zakončení série. Příběh je milý a dojemný. Skvělá oddechovka na toto období. Člověk přijde na jiné myšlenky. Rozhodně stojí za přečtení.

Terka18
09.03.2022 5 z 5

Příjemný konečný příběh o BAM, kde je hlavní postava Sandy a Jordan. Bylo to krásné a moc hezky se to četlo,najednou zjistíte že jste v polovině a ani nevíte jak. Ani jsem nechtěla aby tato série skončila. Moc hezké oddechové čtení.

Nissi
08.03.2022 4 z 5

A proč ne, proč bysme nemohli dostat příběh o páru, kterým je téměř 60. Zamilují se, dokonce mají sex, nastane menší drama z nejistoty, ale jinak krásný vanilkový příběh. A nakonec krásné zakončení v epilogu - za což děkuji, protože jsem se jinak ztrácela v tom kdo má kolik dětí :-)

Artep071
08.03.2022 5 z 5

Krásné .. i jako samostatný příběh mi to přišlo velmi poutavé a milé . Jako zakončení série to nemělo chybu a rozloučení s celou rodinou BAM bylo velmi hezky a přirozeně zasazeno do Sandyina příběhu a dalo jí to tu pátou hvězdičku ... úžasné, romantické, milé, sexy, napínavé , občas uslzené , trošku pohádkově nereálné ,ale za to velmi poutavé počteníčko je tato celá série , včetně Kontraktu 1/2.. užila jsem si to ..díky Mel... :)

georginaa
03.03.2022 4 z 5

Pěkné zakončení celého týmu BAM. I v padesáti můžete najít lásku, je kolem vás, jen se pořádně podívat. Tak to bylo i u Sandy a Jordana. Myslím, že mi tihle kluci budou chybět i když mám celou sérii, není to ono, když už nebude pokračování. No musíme jít dál jako v životě , tak i k jiným příběhům.

Anna195
01.03.2022 4 z 5

Posledný diel jednej z mojich obľúbených sérií mám za sebou. Tento príbeh v porovnaní s predošlými časti bol predsa odlišný. A to najmä v tom, že hlavné postavy Sandy a Jordan patria už do tej staršej vekovej kategórie. Ale popri samotnom čítaní mi skôr prišli omnoho mladší, aspoň ja som z nich taký pocit mala a tento pocit mi ostal aj po samotnom dočítaní. Jednoducho som si ich zaškatuľkovala v kategórií 30+ namiesto 50+ a neviem sa toho pocitu zbaviť.

Tu som sa dosť obávala či nebude tento príbeh pre mňa až príliš nudný. No nestalo sa tak, pretože ja som si príbeh užívala. Samozrejme nečakajte veľké zvraty, skôr sa autorka zamerala na emócie postáv a ich životné situácie, ktorými si Jordan a Sandy prechádzajú. Hlavne Sandy bojuje alebo sa skôr snaží bojovať so stratou blízkej osoby a s novými citmi voči Jordanovi. V tejto časti musím vyzdvihnúť prechod z priateľstva k niečom oveľa cennejšiemu.

Autorka opäť dokázala medzi postavami vytvoriť skvelú chémiu. V príbehu stále prevláda téma rodiny a tento posledný diel bol taká čerešnička na torte za celou sériou. Aj v tu objavujú postavy z predchádzajúcich častí, ktoré mi opäť spríjemnili čítanie. Musím pochváliť konečný epilóg, kde autorka urobila krásny záver za celou sériou. Len stále mi vek 50+ na Jordana a Sandy nesedí.

petulkapeta
27.02.2022 5 z 5

,,Nepřemýšlej o tom, kolik času máme - to neví ni kdo - přemýšlej o tom, jak ho můžeme prožít. Může me si spolu vybudovat život. Dobrý život. A at' už to byl sen nebo duch, Max měl pravdu. Tohle je teď náš příběh, a my rozhodneme, jak ho napíšeme. Piš ho se mnou, Sandy. Zaplňme stránky vzpomínkami. Našimi vzpomínkami."

Krasny konec ještě lepší serie, nejlepší na tom byla asi ta svatba. Ano tahle kniha byla asi dejove nejslabší a nejsladší. Ale za to epilogy byly uchvatne.

narisa
25.02.2022 5 z 5

Moc pěkné zakončení série. Samozřejmě trochu odlišné. Tady byla autorka mírnější, ale o to to bylo dojemnější. Sandy byla vždy sympatická a z Jordana se vyklubal také skvělý chlap. No, kdo by nechtěl na stáří to, co měli oni. Všechno se uzavřelo a mi se dozvěděli ještě něco o budoucnosti kluků z BAM, což mě velice potěšilo. Skvělá série, ke které se často vracím a vřele ji všem doporučuji. Její čtení je vážně relax.
Tento díl hodnotím 4,5*.

Tesset
20.02.2022 3 z 5

Za mě nejslabší díl série. Oceňuji, že hlavní postavy měly starší věk, což je poměrně neobvyklé, nicméně mi jejich chování k tomu věku často nesedlo. Celkově to bylo dojemnější, než ostatní díly a asi i klidnější. Fyzicky se ale rozhodně nepsalo o šedesátnících. Tuhle sérii zbožňuju, vždycky mě celý příběh baví, až na ty konce, které jsou už moc růžové a na stejné brdo, a tady to bylo stejné. Všichni měli svatbu, všichni mají kupu dětí a jsou jedna velká šťastná rodinka. Ale jako jo, proč nakonec ne. Bylo to hezké zakončení celé série. I když teda musím říct, že jak se mi Sandy líbila jako vedlejší postava, vyprávění z jejího úhlu pohledu bylo jako od někoho jiného. Každopádně můžu říct, že se k sérii určitě někdy vrátím.

Kristy.Seb
11.02.2022 4 z 5

Rodina se často nerodí z krve, ale spíše z těch zvláštních lidí, kteří vstupují do našich životů q stávají se součástí našich srdcí.

Jsem ráda, že poslední díl série byl věnovaný Sandy. Líbila se mi hned od začátku. Servítky si se svými kluky rozhodne nebrala! Skvělé završení série, v každým věku je místo na lásku.

terikus
09.02.2022 5 z 5

Mně je tak líto, že už je konec...až jsem slzu uronila...budou mi chybět...všichni!

Ketfl
08.02.2022 4 z 5

Tak a poslední příběh z této série je za mnou. To byla teda krásná a sladká pohádka! A taky moje první kniha, kde byl ústředním párem někdo, kdo je věkově mým rodičům. Ač teda dle popisu autorky měl ústřední pár těla a vzhled dvacátníků. :-D Celkově koukám tedy, že Toronto je dalším rodištěm nádherných, úžasných, sexy, mega bohatých mužů a žen. Nezbývá tedy než si sbalit pár svých švestek, koupit si letenku do Kanady a přesvědčit se na vlastní oči. Ale konec srandiček. Bylo to přímo cukříkové a medíkové a mě se to moc líbilo. Až mi normálně všechny ty postavy (a jejich asi tak miliarda dětí) budou chybět. Jsem ráda, že jsem nakonec dala této sérii šanci.

Gabriela143
06.02.2022 5 z 5

Tak na tento diel som bola veľmi zvedavá. Autorka nesklamala a celú sériu krásne zakončila..