Maddox

Maddox https://www.databazeknih.cz/img/books/44_/445400/bmid_maddox-5b6-445400.jpg 4 547 88

Vested Interest série

Tři mladí muži se seznámí na univerzitě, kde také začne jejich celoživotní přátelství. Minulost diktuje to, jací muži to jsou, současnost však formuje jejich budoucnost. Co se stane, když se každý z těchto mužů setká s tou jedinou osobu, která je mu předurčena? Dokážou se svými city bojovat a odejít? Nebo jeden po druhém podlehnou a poznají sladkou bolest lásky? Maddox, který byl vychován v chaosu a ve strachu, teď v běžném životě vyžaduje pořádek a kontrolu. Má svou kariéru a dva nejbližší přátele. To je všechno, co potřebuje. Dokud do jeho života nevstoupí Dee. Přináší s sebou city, které si celý život sám odpíral – a ohrožuje jeho kontrolu. Chce jí odolat. Udržet. Lásku. Naživu. Protože i Dee sama je poznamenána vlastní minulostí, nedokáže mu přiznat své city, a bojuje s ním o každou píď. Je dost silný na to, aby jí ukázal – aby jí dokázal, že láska jim oběma za to riziko stojí?... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Baronet

Maddox , 2018

smejkalova.m
01.05.2022 5 z 5

Zatím se mi líbila z BAM nejvíce, Maddox je za mě největší sympaťák. Těším se na Reidův příběh :)

Marci_Vaj
14.04.2022 4 z 5

Maddox, chlap sympaťák. První dva díly ale byly lepší. Myslím že mi vadilo tolik sexuálních scén, že kdyby je autorka vynechala, měla by kniha tak 50 stran… Myslím, že tato postava si zasloužila víc pozornosti. Líbilo se mi propojení s Richardem z knihy Kontrakt 1 a 2.
Jdeme na Reida…

Njangu
10.04.2022 5 z 5

Po přečtení jsem si říkala, že je to nejlepší díl. Mělo to trošku větší drive. Série se s každým dílem zlepšuje.

Kudík
07.04.2022 4 z 5

Stříbrný lišák Maddox...., taková tichá voda co břehy mele. :) Opět příběh jako přes kopírák, ale pár drobných změn tam oproti předchozím dílům (naštěstí) bylo. Přesto na mě tato dvojice působila v rámci vztahu nejméně uvěřitelně, a to hlavně ze strany Dee. Epilog pouze prozradí očekávané a trošku mě to odrazuje číst celou sérii v kuse, ale zase v následujícím díle je Reid. :)
"A to všechno kvůli opotřebovanému batohu a šálku kávy."

KláraH.
23.03.2022 3 z 5

Zase stejný modus operandi. Škoda, čekala jsem, že to bude jiné. Když tu sérii čtete hned po sobě, je to čím dál stejné. Dám si pauzu. A epilog - jakože zase unisono? Ach ne, to už je moc...

Artep071
28.02.2022 5 z 5

Vzteklý pes xi xi ... bylo to dobréééé ... Madd je prostě frajer :) bylo to svižné, sexy a mělo to tu správnou šťávu ... :)

Ketfl
22.01.2022 4 z 5

Příběhy z této série jsou opravdu takové příjemné a odpočinkové jednohubky. Autorka si pokračuje ve svém stylu, takže člověk ví, co má čekat - příjemnou, milou a sexy romantiku bez větších a šílených zápletek, kdy se vám srdce pomalu zastaví. I když tento díl mě krapet překvapil, poprvé pro mě totiž zápletka nebyla patrná hned v prvních kapitolách. Docela mě Maddox překvapil, lišák jeden stříbrnej! No a ten epilog, jéé, no to byl medík líbeznej. Už se těším na příběh Reida.

Mufka
20.01.2022 4 z 5

Třetí kniha v pořadí - třetí muž a jeho příběh. Čte se dobře, rychle, bavila mě jako předchozí. Těším se na další v pořadí, po které brzy sáhnu. Bavilo mě zasazení nových postav do příběhu, o kterých jsou pak i následující knihy.

Terka18
26.12.2021 5 z 5

Příběh Maddoxe se mi líbil. Není to nic náročného,ale je to moc příjemné a romantické počtení. Autorka píše tak že se kniha čte sama. Zasmála jsem se a jako romantická duše jsem měla i slzy v očích. Určitě přečtu i další ze série.

NicaCola
05.12.2021 3 z 5

Kniha, u které není potřeba zapnout mozek. Občas se to hodí:)

katkaq
16.11.2021 2 z 5

Zápletka spojená s Maddoxovou minulostí byla zajímavá, ale kniha mě nebavila tolik jako předchozí dvě. Maddox mě sice překvapil, ale koncept knihy mi přijde až na drobné změny podobný jako u předchozích knih. I v téhle najdeme přátelství a rány z minulosti a i tady se dočkáme happyendu.

jitka7
09.11.2021 3 z 5

Hezké, ale oproti prvnímu dílu už je všechno bohužel slabší a není to tak čtivé a tak pěkné. Ale číst se to pořád dá. Maddox mě dost překvapil, měla jsem ho za uzavřenějšího. Vůbec jsem postavy neodhadla, což je příjemné překvapení vždy. Stejně tak Dee, úplně bych řekla, že mají ty role vyměněné.

evineckY
26.10.2021 5 z 5

BAM - je to kamarádství na život a na smrt a to, jak se rozrůstají je úžasné.

Někdo se může kvůli depresím, úzkosti a jiným myšlenkám cítit izolovaný.
Vězte, že nejste sami. Pokud s tím bojujete, kontaktujte odborníka
na duševní zdraví. Někdo je připravený naslouchat.

Verunka4444
15.10.2021 5 z 5

Ani třetí díl mě nezklamal.Na Maddoxe jsem se sice těšila tak nějak nejméně,aleo to bylo překvapení větší a milejší.Jeho minulost mě opravdu zaskočila,ale kluci z BAM všechno zvládli a já se můžu vrhnout na Reida

jana0338
31.08.2021 4 z 5

Opět super čtení , tato série je skvělá, docela jsem se místy bavila nad vtipnými komentáři

lihate
28.08.2021 5 z 5

"Tohle byla naše hra. Vždycky to tak bylo. Dokud jeden z nás nezměnil pravidla a nezamiloval se."

"Láska se rovná moci. Moci ničit. Schopnosti ublížit a způsobit bolest.
A taky chaosu, který způsobuje. To je to, co pro mě láska znamená. Ničí důvěru a zanechá tě slabou.“

Miluju ten jejich vztah. Jejich blízkost a to, že každý stojí za každým, ať se děje cokoliv. A navíc teď ještě Richard... Kontrakt jsem četla a i tak se mi líbilo, jak jsou si všichni blízcí a navzájem oddaní.
Taky se mi líbilo, že se role obrátili a ten kdo tu dlouhou dobu utěšoval přítele, nebyl muž, ale žena. Dee, u které pořád nedokážu vyslovit její celé jméno, i přesto, že se mi moc líbí.
Je vlastně hrozně zvláštní, jak můžou dvě pozitivní slova všechno změnit a vyvolat tolik negativních reakci. Tolik zmatku a tolik nedorozumění. A to i v sobě samém.
Ten pocit, když se láska stane váš největší nepřítel. Neustále boje. Tažení proti ní. Nevíra v její existenci. Válka.
Ta dvě slova, která vyvolají bouři a metají blesky. A přitom jsou tak krásná.

"Pláč je někdy způsob, jak se vaše tělo zbavuje vnitřního stresu. Je to, jako by říkalo: ,A dost!‘“

„Život znamená, že ho máme žít, Dee. Máme na to jeden pokus. Smích, pláč, lásku. Neskrývejte se ve stínu. Popadněte ho a žijte.“

nikca3976
25.08.2021 5 z 5

To byla pecka! ️ Naprosto skvělý příběh plný napětí,lásky a samozřejmě se to neobešlo bez dramatu...Obě postavy jsem si strašně zamilovala..při předešlých dílech jsem se bála,že mi ti dva nesednou ale autorka mě teda velice překvapila Strašně se mi líbilo že se tam objevil Richard Van Ryan z Kontraktu (další kniha od Melanie)!!!! a jeho žena Katy...u tohoto dílu jsem se nasmála,okousala nehty pomalu i sousedům a na konci mě to tak strašně všechno dojalo že jsem si i pobrečela ️ všichni tři Bentley,Aiden a Maddox dohromady jsou prostě fantastická trojka...jsou vtipní a navzájem se podporují a pomáhají... přátelé jak se patří ️ Většinou mám z knižních sérií nejradši první díly ale tady u mě nejvíc zabodoval právě Maddox a bylo mi líto že už je knížka u konce

Leniii
20.08.2021 5 z 5

Ou, to bylo boží! Já ty kluky miluju! Bylo to žhavý, sexy, romantický, vtipný a dokonce jsem i brečela! Úžasný! Vřele doporučuju!

martina1797
13.08.2021 5 z 5

Musím říci, že díl od dílu je to lepší a lepší. Knížku jsem si užila a místy se opravdu nahlas zasmála. Rozhodně fajn odpočinková četba.

Raislin
22.07.2021 5 z 5

Je to taková romantická pohádka, která je hezky napsaná a je čtivá. Příběh je milý občas vtipný a zápletka nechybí. Přesně takový by měl být román! Takže na léto jak dělaný.

přátelství láska vyrovnání se s minulostí

2019  80%Kontrakt
2020  78%Bentley