Bentley

Bentley https://www.databazeknih.cz/img/books/42_/427679/bmid_bentley-0k7-427679.jpg 4 755 151

Vested Interest série

Tři mladí muži se seznámí na univerzitě, kde také začne jejich celoživotní přátelství. Minulost diktuje to, jací muži to jsou, současnost však formuje jejich budoucnost. Co se stane, když se každý z těchto mužů setká s tou jedinou osobu, která je mu předurčena? Dokážou se svými city bojovat a odejít? Nebo jeden po druhém podlehnou a poznají sladkou bolest lásky? Vůdce skupiny Bentley je upjatý, formální a chladný. Nesmlouvavý a dávno usedlý, jeho cesty se vždy ubírají stejným směrem. Až do dne, když narazí „na ni“. Na Emmy. Ta mu do života vnáší spontánnost a světlo. Svět, v němž žije, je od jeho světa naprosto odlišný, tu přitažlivost však nedokáže ovládnout. Stejně tak nedokáže vysvětlit, jak se díky ní cítí. Šťastně. Ochranářsky. Milovaně.... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Baronet

Bentley , 2018

Blanka29
01.10.2020 2 z 5

Četla jsem již hodně podobných knih, které byly podstatně lepší než tato. Příběh byl hodně předvídatelný, padouch byl jasný hned od prvního seznámení a když pominu pár humorných scén s přáteli byla tato kniha celkem dost velká nuda. Po konfrontaci padoucha jsem se již hodně nudila a přeskakovala věty.
Když pominu závěrečné kapitoly tak jako oddechovka se to dalo, ale opravdu si neumím představit, že bych se k ní někdy vrátila a přečetla si ji znovu.....

Googies
30.09.2020 2 z 5

Jako vazne?????
Hlavni padouch odhalen hned jak se tam objevil.
Co to, jakym zpusobem zemreli jeho rodice????
A to kazda kniha tohohle typu, ma presne dany, ze pri prvnim sexu je kazda tesna?? A ze pri kazdem sexu je prvni vzdycky zenska a nebo aspon teda soucasne???
Jako dobra oddechovka, nejaky pasaze me dojaly, ale jinak jsem se docela nasmala :D

Dellphi
28.09.2020 3 z 5

Chvíli mi trvalo, než jsem se začetla, ale pak už to bylo lepší. Mám ráda romantické knížky, ale ještě radši mám, když je tam nějaká krimi zápletka, nebo nějaké jiné dobrodružství. To autorka splnila, i když až ke konci knížky, takže za mě dobré. Ale druhý díl byl lepší…. Takže už jen čekám na třetí…

LilianaFalcon
23.09.2020 3 z 5

Takový lepší průměr. Nejvíc mi asi vadilo, že jsem při čtení měla neustále pocit, že něco takového už jsem četla milionkrát.
Svým způsobem to ale bylo roztomilé a detektivní zápletka nebyla vzhledem k žánru až tak špatná.

wielka
21.09.2020 4 z 5

Celkom pekna kniha. Postavy mi boli sympaticke, zapletka sice predvidatelna, ale fajn, rychlo to ubiehalo a uz som zvedava na pribeh Aidena.

petusska01
14.09.2020 5 z 5

Autorka ma v predchádzajúcich príbehoch veľmi nezaujala a tak som sa popravde až tak veľmi netešila na tento príbeh, ale musím priznať že ma dostal. Páčila sa mi chémia medzi Rigidom a Emmy a tiež sa mi zapáčili aj Aiden a Maddox, takže pokračujem v čítaní :) Okrem hlbších problémov (ktoré su v príbehoch zapracované) ide samozrejme o príbeh kde tá správna žena zmení celé fungovanie nedokonalého chlapa, ale je to milé, plné vtipu a erotiky, takže dobre, odporúčam!

mira399
31.08.2020 4 z 5

Ale jo, lepší průměr. Pohádka až na půdu,ale aspoň ten chlap tady není úplný sprostý arogantní blb. Teď si od této literatury musím dát fakt delší pauzu,asi nějaká přeslazená či co :-)

Zuzana207
19.08.2020 4 z 5

Pekný, romantický príbeh s trochu predvídateľnou dramatickou zápletkou. Postavy mi boli od začiatku sympatické, takže som zvedavá na ich ďalšie osudy. Kniha je napísaná celkom čitateľne, ale zaradila by som ju k takej priemernej oddychovke.

Majka1979
12.08.2020 5 z 5

Pre mňa bola táto kniha naozaj tým, čo som očakávala - príbeh, ktorý ma zaujal, niečo zábavné, záhadné a pre mňa ako stvorené čítanie. Určite sa už teraz teším na pokračovanie :)

barca8336
10.08.2020 4 z 5

Nevím, proč to má tak nízké hodnocení, protože tohle byla po dlouhé době dobrá kniha, kterou jsem dočetla celou. Konečně nějaká pořádná romantika. Nebaví mě pořád dokola číst, jak jeden nebo druhý není připravený na vztah a že nerandí atd..pořád dokola..tady se to ovšem vůbec nestalo, KONEČNĚ.
Není to žádný velký hit, ale hezké oddechové čtení plné romantiky.

mac.martina
23.07.2020 5 z 5

Skvělá knížka, vcelku oddychová. Moc se mi líbila a docela jsem se i nasmála. Skoro jsem se od ní nemohla odtrhnout. Už se těším na pokračování s oběma jeho přáteli a jejími kamarádkami :-) moc doporučuji

alzbeta4340
16.07.2020 3 z 5

Romance posuzuji výhradně v rámci jejich žánru, takže to, že dramatická zápletka byla opravdu průhledná, mi celkem nevadilo. Horší bylo, že jsem ústřední dvojici nevěřila vzájemné okamžité vzplanutí.
Přitom je vidět, že M. Moreland umí psát. Jen mě to prostě tolik nebavilo :-).
Průměrný kousek.

LilyJane
13.07.2020 2 z 5

Takové příjemné nic. Dloooooooouho se neděje vůbec nic, pak chvíli nějaká akce - velmi, ale opravdu velmi předvídatelná akce na kterou se člověk třepe 3/4 knihy, která ale rychle skončí a pak zase nic.
Takže... je to takové oddechové čtení na léto k bazénu. Ale žádný zázrak.

teepe
09.07.2020 2 z 5

Za mě hodně slabé, moc růžové, moc neuvěřitelné a nic moc děj, ač jsem na tento žánr zaměřená, tak tohle prostě nešlo, musela jsem se nutit dočíst. škoda

Kristy.Seb
29.06.2020 4 z 5

Žádný extra děj nečekejte, ale bylo to milé a hezké.

ivetapl
23.06.2020 5 z 5

Kniha mě bavila :) četla jsem, že Kontrakt byl lepší.. Ale neřekla bych. Obojí mě hodně bavilo. Věřím tomu, že láska dokáže člověka změnit.. Doporučuji :)

janina66
16.06.2020 4 z 5

Bylo to velice čtivé. Emmy byla super, i Eiden byl sympaťák. Ale jinak kniha jedna z mnohých. A nevím, zda budu číst pokračování o Eidenovi. Asi to bude ve stejném stylu.

Ditules
05.06.2020 3 z 5

(SPOILER) Odpočinková četba z kategorie neurazí nenadchne. Naštěstí bez nějaké temné minulosti. :D

Tweety0207
02.06.2020 1 z 5

Podla anotacie som sa na knihu tešila, no dosť ma sklamala. nedokazala som to ani dočítať ,a to som sa koli aidenovi fakt snažila. Strašna nuda.no hadam bude aiden lepsi.

Gabriela143
30.05.2020 5 z 5

Typická American love story so všetkým, čo k tomu patrí. Kniha sa veľmi dobre číta. Sympatickí hlavní hrdinovia, hlavne Emmy. Páčilo sa mi doberanie Bentleyho s kamarátmi. Teším sa na príbeh Aidena a dúfam, že aj posledný z trojice dostane tiež svoj priestor.

přátelství láska vyrovnání se s minulostí

2019  80%Kontrakt
2020  78%Bentley