Bentley

Bentley https://www.databazeknih.cz/img/books/42_/427679/bmid_bentley-0k7-427679.jpg 4 755 151

Vested Interest série

Tři mladí muži se seznámí na univerzitě, kde také začne jejich celoživotní přátelství. Minulost diktuje to, jací muži to jsou, současnost však formuje jejich budoucnost. Co se stane, když se každý z těchto mužů setká s tou jedinou osobu, která je mu předurčena? Dokážou se svými city bojovat a odejít? Nebo jeden po druhém podlehnou a poznají sladkou bolest lásky? Vůdce skupiny Bentley je upjatý, formální a chladný. Nesmlouvavý a dávno usedlý, jeho cesty se vždy ubírají stejným směrem. Až do dne, když narazí „na ni“. Na Emmy. Ta mu do života vnáší spontánnost a světlo. Svět, v němž žije, je od jeho světa naprosto odlišný, tu přitažlivost však nedokáže ovládnout. Stejně tak nedokáže vysvětlit, jak se díky ní cítí. Šťastně. Ochranářsky. Milovaně.... celý text

Literatura světová , Romány , Pro ženy

Vydáno: , Baronet

Bentley , 2018

zp87
18.06.2022 5 z 5

Romantikuš... Čekala jsem víc erotikuš, a neee, bylo to poměrně sladké a decentní, asi jak obálka. Příjemná změna.
Jinak klasika - on bohatý, ona chudá. On má sexy bodyguarda (a můj sen splněn, další díl bude o něm) a těch chlapů je tam víc, ona má potrhlou kámošku, vlastně dvě. Dokonce i trocha akce tam byla...

MAU256
12.06.2022 5 z 5

Krásná romantická knížka. Emmy jsem si zamilovala hned. Byla ten člověk se srdcem na pravém místě, i když v životě to neměla jednoduché. Cami a Dee byly její rodinou. Bentley byl zazobanec, ale ani on to v životě jednoduché neměl. Jeho rodinou se stali Aidam a Meddox. Samozřejmě v knize nechyběl padouch, aby to nebyla jen slaďárna. Knížku jsem zhltla za jedno odpoledne. Už se těším na příběhy o Aidamovi a Meddoxovi a doufám, že v nich budou i Dee a Cami. Knížku mohu jen doporučit.

adela2230
04.05.2022 4 z 5

Zajímavý příběh, velmi dobře a rychle se čte. Je fajn, mít takový příběh z pohledu muže.

Lee7
14.04.2022 3 z 5

První rozehřátí a těším se na další díl, přišlo mi to jako předkrm před dalšími.. pěkné rychle čtivé..

Marci_Vaj
11.04.2022 4 z 5

Sympaťák Bentley...uvidíme kdo z těch všech u mě vyhraje :)

Njangu
10.04.2022 4 z 5

Píši komentář s odstupem dalších dílů. Abych měla srovnání. Tohle byla taková klasická pohádka, trošku sladší.... Ale nebylo to špatné. Další díly mají vzestupnou tendenci.

Kudík
06.04.2022 4 z 5

Od autorky mám přečteno pár knih, a tak jsem se konečně vrhla i na tuto sérii (bonus pro mě, že už je kompletní :) ). Jen mi to trošku přišlo, že je vše psáno dle velmi podobné šablony. Trojice BAM (Bentley, Aiden a Maddox) je přesto skvělá. Jejich popichování a vzájemné žertování mě bavilo. Bentley byl možná snob, ale s neuvěřitelným chováním v pozitivním smyslu. Seznámení ústřední dvojice tohoto dílu, a to Emmy (vč. jejího batohu) a Bentyho bylo zábavné. :) Naopak mi vadilo, jak tak inteligentní trojice BAM nepřišla na to, kdo jim škodí. Celkově se však jedná o nenáročnou a nijak nepřekvapující oddechovku s velmi příjemným obsazením hlavní šestice.

KláraH.
21.03.2022 3 z 5

No... nevím. Nesourodé, to je to slovo, co mě napadá. Ne že by se lidi běžně nechovali jinak navenek a v soukromí, ale tohle pro mě bylo velmi těžko uvěřitelné. Ale neodradilo mě to od přečtení dalších dílů, takže cajk...

Terka18
06.03.2022 5 z 5

Nádherný příběh, který se četl sám. Autorka prostě umí psát, četla jsem a najednou jsem zjistila že jsem za polovinou a druhá polovina šla ještě rychleji, možná až moc rychle. Četla jsem tento první díl až jako poslední, protože jsem jej nemohla sehnat, ale vlastně to vůbec nevadilo. I tak to bylo super a jen některé kousky skládačky z dalších dílů, zapadly do sebe.

Artep071
24.02.2022 5 z 5

Jsem velice překvapená tímto nízkým hodnocením ... za mě to byl krásný příběh s pěkným tempem u kterého jsem se vůbec nenudila a knihu jsem neodložila ... Mělo to vše co má správná romanťárna mít a k tomu i trochu napětí a akce :) Bentley a Emmy jsou oba úžasní a roztomilí milouši :) ..těším se na další příběhy z této série ..

Ketfl
20.01.2022 4 z 5

Pokud chcete opravdu nenáročnou, ale zároveň milou a odpočinkovou knihu ke čtení, pak je tato autorka přesně to pravé pro vás. Já bych ten její styl psaní přirovnala k jízdě ve vlaku. Hezky si to jede svým tempem, občas vidíte nějaký pěkný barák nebo se někde pasou kravičky, tak je to jůů, pak možná přijde nějaký ten jeden tunýlek, tak je 20 sekund vzrušení a pak už jste v cíli. Je to příjemné, milé, fajn, ale až si za pět minut půjdete už po svých starostech, tak celou tu cestu vypustíte z hlavy. A takhle je to pro mě i s touto knihou. Líbila se mi, fakt skvěle se to četlo, trochu vzrušení tam taky proběhlo (příklad ten jeden tunýlek), pak to hezky skončilo a život jde dál. Pokud se člověk nechce zbytečně stresovat a odpočinout si u milé knihy, tak je to správná volba. Druhý díl si určitě ale také nenechám ujít.

princesse
05.01.2022 4 z 5

Hezky se to četlo, prostě oddechovka. Když od toho nic velkého nečekáte, tak nebudete zklamaní. Klidně si přečtu i pokračování série. Ubíhalo to, zkrátka docela příjemné čtení.

katkaq
17.11.2021 3 z 5

Přečetla jsem první tři díly série a zpětně mi přijde tenhle nejlepší. Už jsem četla lepší romantické knihy, ale i horší.

Thalin
14.11.2021 2 z 5

Ano, je to čtivě napsané, místy vtipné... ale trošku nuda.
Velmi předvídatelné a naivní. Ne že by člověk od knihy tohohle typu čekal něco převratného, ale aspoň trošku něčeho víc by to chtělo. A ne pořád to samé dokola. Jako vážně. To je nějaká osnova nebo pravidla, co musí obsahovat tyhle romány? Zvláště když jde o erotické scény. Z věty "Udělej se pro mě" se mi už regulérně dělá zle, jak se v každé takové knize objeví aspoň pětkrát.
Ale číst se to dalo, ne že ne, prostě taková nenáročná oddechovka. Není to psané táhlým nudným stylem, ale obsahově se to jen těžko odliší od milionu dalších knih psaných stejným stylem, se stejně nezajímavými hrdiny ve vzorci "bohatý-chudá, ale cestu si k sobě našli"

jitka7
09.11.2021 5 z 5

Za mě nejlepší kniha série. Bentley je fakt svým upjatým chováním fakt skvělý a Emmy je úplně úžasná, kdo by si ji nezamiloval. Tahle dvojice k sobě fakt pasovala. Příběh o přátelství 3 kluků z různých rodin s různými problémy a do toho romantický příběh. Za mě super.

Verunka4444
06.10.2021 5 z 5

Za mě tedy rozhodně ANO,nic jsem nečekala,první kniha od autorky a hned takové překvapení.Dřív mi romantické příběhy nic moc neříkaly,jela jsem ve fantasy a najednou se nemůžu přehltit sladkostí.Těším se na dalšího BAM chlapíka....Aiden na mě čeká v knihovně...jdeme na to :)

ardeas
19.09.2021 2 z 5

(SPOILER) Popravde som túto prvu knihu citala len kvôli druhej, lebo ta ma oslovila anotáciou a je blbosť citat sériu od druhej knihy :)
Napriek tomu, ze som cakala horšiu kvalitu, tak este aj na tie nízke očakávania som dosť sklamaná. Nehovorím ze je to zlý námet, ale Bentley je hrozne nudný... prišlo mi to ako tretí diel z 50tich odtieňov. Neviem ako druhým, ale mne to prislo priserne predvídatelne... No kto by tusil co bude z tohi Grega čo? Na môj vkus až príliš ploché a dúfam, že Aiden bude aspoň 10x lepší lebo to so sériou vzdám...

Ála1968
15.09.2021 5 z 5

Tak na začátek musím říct, že to není jako Kontrakt,oba díly byly prostě úžasný,ale vůbec to nebylo špatné a mě se to líbilo.Bylo to romantické s detektivním dějem a já si to užila. Těším se na další díly Objevila jsem autorku,která bude patřit k mým oblíbeným.

nikca3976
25.08.2021 4 z 5

Musím se přiznat že jsem si tuto knížku koupila omylem Asi osud nebo co
Nechtěla jsem ji,protože jsem se kvůli recenzím bála jaká bude. Jsem za ten " omyl " strašně ráda,protože mě příběh Bentleyho a Emmy strašně bavil..sice to bylo všechno strašně rychlé a tak trošku předvídatelné,ale při čtení jsem se bavila a dost často usmívala takovým tím připitomělým stylem Bentley byl milý, upřímný a k Emmy se choval skvěle...samozřejmě mě dokázal i naštvat co si budem povídat..v jednu chvíli se choval jako blb...Emmy byla vtipná a svá a nebála se říct na co právě myslí a co cítí..

lihate
24.08.2021 5 z 5

Jo, já věděla, že tahle série bude stát za to, už jenom podle těch obálek. Hrozně jsem se na ní těšila a má očekávání první díl splnil maximálně. Už po Kontraktu mi přišlo, že jsme s autorkou na stejný vlně a tady se to jen potvrdilo. Příběh se mi líbil, kniha rychle plynula a stále se něco dělo. Bentley, jakožto upjatý a nezáživný kravaťák mě bavil, a překvapilo mě, co v něm Emmy dokázala probudit za zvíře a jaký to je nakonec vášnivý člověk. Emmy byla milá už od začátku a svými drzými a mnohdy až moc prostořekými poznámkami si mě získala hned na začátku. Navíc to, jak se bravurně vypořádala s jeho náladami... Bylo super, že to nebyla další kniha podle vzoru, že před koncem se pohádají a na pár dnů/týdnů se odcizí. Jejich příběh se mi moc líbil a moc se těším na ostatní.

„Ty jsi její největší touha – ta, o které by nikdy nepřiznala, že by ji mohla mít – a taky její největší obava. Jsi jediný člověk, se kterým umí být sama sebou, na kterém je závislá, aby jí neublížil. Jsi člověk, kterému může svěřit své srdce. Jsi přesně ten člověk, o kterém nikdy nevěřila, že by pro ni mohl existovat.“

přátelství láska vyrovnání se s minulostí

2019  80%Kontrakt
2020  78%Bentley