Jiskra

Po zoufalém úniku z nepřátelské lodi se Waverly dostala zpět na domovské Empyreum... jenže domov už není takový, jaký býval. Musela na Novém obzoru nechat zajaté rodiče a z Kierana, kterého milovala, se mezitím stal přísný velitel, jenž obrátil celou posádku proti rebelu Sethovi. Je jasné, že se situace bude jen zhoršovat, dokud se jim nepodaří osvobodit rodiče – jenže jak? Než stihnou vymyslet plán, otřese Empyreem exploze a Seth s Waverly jsou označeni jako hlavní podezřelí. Dokážou najít skutečného pachatele, než je Kieran uvězní... nebo i hůř? Bude Waverly následovat své srdce, i když tím může ohrozit životy druhých? Každý krok je může přiblížit novému začátku – nebo náhlému konci. Předběžná doba vydání: červen 2013....celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/15_/156592/vesmirna-pout-jiskra-K8m-156592.jpg 4.295

Vesmírná pouť (2.)

Literatura světová, Romány, Sci-fi
Vydáno:, Knižní klub

Spark (2012)

Kniha Jiskra

Sarah11
19.09.2018

Říká se, že druhé díly bývají vycpávkové, ale já se spíš setkávám s opakem. Tento komentář píšu již po přečtení všech dílů a musím říct, že druhý je jednoznačně nejlepší, i když jsem mu vzhledem k jiným a lepším knihám musela dát tři hvězdy stejně jako poslednímu. Není nouze o akci a nečekané zvraty, o postavy se budete bát, ale některé budete i nenávidět. Třeba v případě Kierana jsem se nespočetněkrát modlila, aby nějakým nedopatřením vyletěl do vesmíru. Co se mi úplně nepozdávalo, byl až přehnaný obrat některých postav. Chápu, že ve vyhrocených situacích, se lidé chovají různě, ale to prohození rolí Kierana a Setha mi nějak nesedlo.

maruskaspetova
09.09.2017

Mně osobně se líbil víc první díl. Trochu mi v tomhle díle vadily neshody mezi Kieranem a Waverly a bylo mi celkem líto jejich ukončeného vztahu, ale po tom co oba prožili je jasné, že se oba dva změnili. A Waverly musí být se Sethem, to je jasné :D.

ferda
25.01.2017

Pokračování jsem přečetl za den a valím pro další. Akorát autorka má asi nějaké předky na Moravě, protože na takovou vesmírnou loď umístit palírnu, to se hned tak nevidí.

kjama
11.07.2016

Druhá kniha je o mnoho lepší, než ta první. Je to takový exkurz do lidské povahy a o nikdy nekončícím boji o moc. Kdo ji nemá, ten ji chce a kdo ji má, zuby nehty se jí snaží udržet. A je naprosto jasné, že ten, kdo se zdá být pevně u vesla je postrkován a veden neviditelnými provázky člověkem skrytým za oponou.

KaileyBlot
30.06.2016

Ani druhá vesmírná pouť nezklamala. Napětí až to konce. Skvělý! Naprosto dokonalá série.

Misa25
05.02.2016

Druhá kniha této série byla stejně napínavá jako ta první, o zvraty v ději nebylo nouzi a hlavní hrdinové se postupně dostávali až na dno svých sil...jsem zvědavá jak autorka sérii ukončí :)

Madlenkačte
18.01.2016

První díl se mi líbil o něco více, ale stejně to bylo dobré. Všem doporučuji.

Safira55
06.06.2015