Vesmír je ženatý

Vesmír je ženatý https://www.databazeknih.cz/img/books/40_/406562/bmid_vesmir-je-zenaty-O4h-406562.jpg 3 46 12

2. vydanie Lea, sestra hlavnej hrdinky Karin, miluje ženatého muža. Jej najlepšia kamarátka Soňa má so ženáčom dokonca dieťa.Obidve sú pravidelne terčom Karininých sarkastických poznámok o tom, ako s nimi ich milenci manipulujú a využívajú ich. Úspešná, samostatná a triezvo uvažujúca Karin je presvedčená, že jej sa niečo podobné nemôže stať. A keby aj! Išlo by o nezáväzný románik, ktorý by zvládla ľavou zadnou. O fyzickú záležitosť! Bez citov a bez budúcnosti! Všetko ide hladko podľa jej predstáv, až kým ........ celý text

Emma27
14.06.2022 3 z 5

Začátek knihy se četl rychle ,ale pak mě to už moc nebavilo.

m.valova
18.03.2022 3 z 5

Četlo se mi poměrně dobře,docela rychle a nemusela jsem u toho nijak výrazně přemýšlet,což jsem vlastně od tématu vztah s ženatým mužem neočekávala.Nechápu tu naivitu děvčat a žen,které si myslí,že právě ony to všechno zvládnou jinak jak ty ostatní,že se kvůli nim rozvede a nebo si snad dokonce myslí,že právě ony budou tou poslední a nebudou v roli té podváděné...ano jsou i vyjímky,ale soudě podle okolního života spíše jen potvrzují pravidlo.Oddechovka,neurazí a ani nijak obzvlášť nenadchne,ale určitě si přečtu další knihy od autorky.

LiLinka
28.04.2021 3 z 5

Jmenovkyně autorka i hlavní hrdinka, lecčím podobná, ale s hlavní "myšlenkou" ohledně mužů nikoliv. Příběh nenáročný, čte se rychle, nic moc nepředá, ale oddechovka fajn.

Formicka93
11.03.2021 2 z 5

Taková jednoduchá oddechovka. Přečtena za dva dny. Každopádně kniha neurazí, ale ani neoslní. Na oddech parádní.

evik2710
06.04.2020 4 z 5

Jo taková oddechovka

DK197
21.02.2018 1 z 5

No... ještěže se to četlo tak rychle. Těch dvacet procent tomu dám za obálku a pár vtipných momentů. Ale zpracování bída, dialogy zbytečné, příběh...no zvláštní zpracování no, pointa? Nevím, zda nějaká vůbec byla, ani jakým poselstvím měl být závěr. Celé je to uspěchané, mělké. Divné. Negradující, useklé. Tohle prostě ne.

Knižní střípky
29.12.2017 2 z 5

Oddechovka na jedno přečtení, řekla bych, že asi zatím nejslabší, co jsem od autorky četla. Přiznám se, že po cca měsíci od jejího přečtení, co píši tento komentář, si děj vybavuji docela těžko, což asi mluví samo za sebe.

gargamelka
07.08.2017 4 z 5

Nenáročná oddychovka s dvojsmysly, která pobaví :)

Ms.Iris
26.03.2015 4 z 5

Kniha sa ľahko čítala a skvele pobavila :)

Liana
23.01.2015 4 z 5

Sviežy a vtipne napísaný príbeh, páčilo sa mi to.

kadgam
07.09.2012 4 z 5

Sviežo napísaná kniha, dobre odpozorovaná a podaná.
Prečo? Pretože chcú byť samostatné a nezávislé...

danuska
11.12.2011 1 z 5

Nudne, plne zbytocnych dialogov medzi muzom a zenou, ktore by sa v realite nikdy nemohli udiat, lebo muzi taki nie su
nechapem zeny, ktore su take naivky, ako hlavna postava, nechaju sa muzom vyuzivat, a este sa cuduju, ked ich odkopnu