Veselí

Když dojdete až na konec slepé ulice, máte dvě možnosti, přešlapovat na místě, anebo se vrátit. Třiatřicetiletá Eliška se rozhodla pro návrat. Zpátky na jižní Moravu. Do svého dětského pokoje. K rodičům. K sobě samé. Ke své podstatě. Protože doma jsou odpovědi. Nová kniha s autobiografickými prvky se jmenuje Veselí podle Třeštíkové rodného Veselí nad Moravou....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/38_/386002/big_veseli-0qh-386002.jpg 3.41950

Kniha Veselí

Jirinamac

Podle hodnocení jsem si myslela, že to bude nějaká kravina, ale četlo se mi dobře a knížka se mi líbila. Realný život na malém městečku nebo vesnici, kde se všichni znají. Eliška mi přišla sympatická a milá holka do pohody i nepohody. Nechybí tady humorně popsané situace. Knížku nehodnotím jako světové umělecké dílo, jen mě postě mě bavila.

Damato

Knihu jsem brala do ruky s pocity podobnými jako uživatel tess.de.veled. Věděla jsem, že mě autorka štve, nemám ji ráda a už jsem se viděla, jak píšu něco ne moc lichotivého. A ouha.... večer jsem knihu jen tak namátkově otevřela a v půl třetí ráno, kdy jsem nemohla spát pokračovala až do budíku.... a druhý den si tu knihu vzala do vlaku...Líbila se mi, smála jsem se , pravda OBČAS nudila- ale u které knihy čtete s napětím od začátku do konce....Neměním názor na autorku, jako člověk mi prostě něčím vadí i když neumím přesně definovat čím, ráda ji nemám, ale tahle kniha se ji povedla. Opravdu.

Fiddis

Podle hodnocení jsem neměla velké očekávání, ale byla to zas jedna z těch knížek, u které mi bylo líto, že už jsem ji dočetla. Moc mě bavila.

nikola3989

Na začátku vtipné, pak depresivní. Rozhodně je možné se s příběhem ztotožnit, od srdce se zasmát, pak posmutnit a najít si v tom poučení pro sebe samé. Doporučuji!

Ranuncul

Příjemné překvapení. Občas jsem se i smála nahlas.

tess.de.veles

Po 122 stranách jsem to vzdala... Vůbec mě ten příběh nezaujal.... Ale taky se musím přiznat k tomu, že jsem vůči paní Třeštíkové zaujatá...., protože je mi strašně moc nesympatická...ale tak moc, že si to nedokážete představit a já vysvětlit, proč tomu tak je....Četla jsem od ní Bábovky a Osm a přijde mi, že nepíše NIJAK světoborně...Mám pocit, že tím, že vyvdala slavné příjmení Třeštíková, si myslí, že je něco víc....a stejně tak i její psaní.....Konec zaujatosti, přeju JÍ a jejím knihám , ať se jim daří a čtou se...., dělají radost....ALE pro mě ani ONA ani její knihy nejsou a nebudou ...

Pavčule

Taková fajn trhlá knížka. Výborně jsem se bavila. Odpočinková.Za mě plný počet hvězdiček.

nikola3989

Jsem tak ve třetině a musím říct, že se opravdu dobře bavím. Ob několik stránek se ze srdce zasměju, ty situace jsou tak reálný, že to jinak nejde. Takže zatím rozhodně doporučuju! (Ještě jsem nikdy nepsala kladnou recenzi na nedočtenou knížku, takže další velký plus.)