Mláďátka

Mláďátka https://www.databazeknih.cz/img/books/12_/123797/mladatka-vesela-zviratka-123797.jpg 5 2 2

Interaktivní zábava pro nejmenší! Děti se naučí nejen poznávat mláďátka oblíbených zvířátek, ale také si s nimi pohrají. Tvary zvířátek je možné z ilustrací vyloupnout a zase vložit zpět.

Pro děti a mládež Pro nejmenší
Vydáno: , Fragment (ČR)

Cuccioli

Hoshi
18.12.2020 5 z 5

Tuto roztomilou knížku jsme s dcerou dostaly a i když je s námi teprve pár dnů, stala se nejoblíbenější. Kniha je přizpůsobena malým dětem, stránky jsou tvrdé, ilustrace zaujmou na první pohled, zvířátka jdou snadno vyndat a vrátit zpět. Vypadá to, že se budeme muset poohlednout i po té druhé :)

Kacisek
25.10.2013 5 z 5

Koupila jsem ji pro svého syna před pár měsíci a jen nám ležela doma, teď je synovi 17 měsíců a je to nejoblíbenější "hračka" . Vydrží si jí prohlížet i půl hodiny sám a další půl hodinu se mnou. Naučil se vyndavat zvířátka, už ví kam která zase přijdou zpátky, u některých ví jaké vydávají zvuky.
Knížka je moc pěkně ilustrovaná, plná barev. Je kvalitní a stránky jsou tvrdé tak že se neuhýbají. Nato kolik času syn s knížkou strávil vypadá pořád jak nová.
Knihu určitě doporučuji každému malému čtenáři. :-)

mláďata

2010  100%Mláďátka