Veronika v Dubaji

Veronika v Dubaji https://www.databazeknih.cz/img/books/35_/359722/bmid_veronika-v-dubaji-Gu7-359722.jpg 4 131 50

Chcete vědět, jak se žije české holce v Dubaji, jak je těžké dostat "práci snů" a proč si v Číně neobjednávat pizzu? Jste zvědaví, jaké to je pracovat pro jednu z největších leteckých společností Blízkého východu, měsíčně navštívit pět kontinentů a dostávat za to výplatu? Nahlédněte za závěs kuchyňky a pod pokličku práce letušky. Ať už se rozhodujete, jestli je tahle práce to pravé, sníte o životě v oblacích, prostě vás jen zajímá, proč sakra při vašem letu došlo to kuře nebo co se může stát, když si nezapnete pás, je tahle knížka určena právě vám.... celý text

Markett
06.12.2019 5 z 5

Tak tahle kniha je opravdu boží. :) Mohu doporučit všem, koho baví cestování a zajímají se o práci letušek.

Sazinek
17.10.2019 5 z 5

Letectví a celé téma letušek mě velmi zajímá, takže jsem si tuto knihu zcela logicky chtěla přečíst. Ještě mě čeká Letuška z Economy.
Kniha je psaná v ich formě, což je mi sympatické, překvapila mě náročnost přijímacího řízení - Verče jsem to přála a držela palce, ať každým kolem projde, ačkoliv jsem věděla, že určitě se tam dostane, když o tom je ta kniha...
Skvěle napsané, přečteno za den a půl, jen mě překvapil závěr.. asi jsem čekala nějaké info, že ještě lítá ebo něco, přišlo mi to useknuté... ale pokud Vás téma zajímá, určitě si přečtěte.

Ttammarra
08.10.2019 4 z 5

Autorka popisuje lukrativní práci letušky u letecké společnosti Emirates. Od výběrového řízení po příběhy z paluby. Kniha je velmi čtivá a mně se líbila, protože tohle odvětví mám ráda.

Evka27
21.09.2019 5 z 5

Zajímavé čtení o povolání, které je snem mnoha, ale málokdo je vyvolený. Bavilo mě to a moc krásné fotky.

tanecnica
05.09.2019 5 z 5

Skvělá knížka, Veronice za ni moc díky! Pokud Vás zajímá život, zážitky, povinnosti, radosti i strasti práce letušky, určitě sáhněte po této knížce. Je velmi čtivě napsaná, zajímavá, je vidět, že autorka je chytrá ženská. Jako bonus v ní najdete i krásné fotky z různých koutů světa...
Tuhle knihu jsem četla po velkém zklamání z Letušky z economy a rozhodně jsem si spravila chuť.

PetraN17
04.09.2019 4 z 5

V porovnání s Letuškou z ekonomy je kniha více zaměřená pracovně, no každá má své :)
Jsem ráda, že jsem knížku přečetla

veronika0382
31.05.2019 4 z 5

Veronika v Dubaji jsou sepsané zápisky ze života letušky, práce snů, o životě v oblacích, které vám dají nahlédnout nejen za závěs kuchyňky letadla, ale do celého jejího života a cestování po světě. Více v mojí recenzi zde v záložkách - Veru, Knihy na cestách :)

Kamili
08.05.2019 4 z 5

Nahodou jsem narazila na tuto knizku v regale knihkupectvi a i kdyz me dane tema zajima, tak jsem od ni moc necekala. Proto jsem ve finale prijemne prekvapena. Kniha byla vtipna a se sviznym tempem, uprimne obdivuji trpelivost Veroniky s nekterymi cestujicimi. Pokracovani by se mi libilo, protoze konec byl takovy nijaky neuzavreny.

maximus13
30.04.2019 5 z 5

Veronika v Dubaji je prostě parádní. Šokovala mě náročnost výběrového řízení. Po přečtení této knihy si budu palubního personálu vážit ještě více. Verčo, prosím o druhý díl, který by mohl být více o cestování do exotických destinací, jako inspirace pro nás, co cestujeme pouze prstem po mapě. Zákulisí leteckého průmyslu je pro civilisty stále zahaleno rouškou tajemství. Díky Veronice můžete nahlédnout za oponu tohoto zajímavého a náročného oboru.

Hani77
16.03.2019 4 z 5

Začátek se mi moc líbil, dala bych mu 5* (výběrové řízení, výcvik atd.), ale pak už to nemělo takovou šťávu. Let do Číny mě nezaujal a let do Indie byl sice poučný, ale taky žádné nadšení. Některé zážitky z paluby letadla byly ale super. Mrzelo mě, že se skoro vůbec nepsalo o jednotlivých destinacích. Celkový dojem jsou 4*.

HankaHail
12.01.2019 4 z 5

Knihu jsem měla vyhlédnou už nějakou chvíli a jsem ráda, že mě nezklamala. Bylo to velice příjemné čtení. Snad jem škoda, že tam nebylo popsáno více výletů, kultur jiných národností a třeba i osobní život.

An52imal
18.11.2018 5 z 5

Skvělá knížka, dobře se čte, člověk se u četby i zasměje a něco si z ní vezme

bagel
28.10.2018 4 z 5

Velmi zajímavé a často vtipné čtení doplněné krásnými fotografiemi.

Luštěnka
02.10.2018 5 z 5

Vyborna, ctiva knizka ???? chvílemi jsem se smála fakt nahlas ???? také jsem snila o práci letusky a ted jsem se utvrdila v tom, ze jsem udělala chybu, ze jsem se nepokusila. Opravdu oddechove čtení s vůni dalek

Stani95
26.09.2018 5 z 5

Necekala bych, ze slecna dokaze napsat tuto knizku tak svizne, poutave, zajimave a popravde! U vyberoveho rizeni a nekterych situacich jsem mela slzy v ocich, protoze presne to jsem take zazila :-)

dee7
20.09.2018 5 z 5

Velice čtivá knížka o práci letušky. Moc jsem se bavila:)
Veronika nás s osobitým humorem provází výběrovým řízením a následným
( mnohdy dost náročným ) výcvikem.
Popisuje, co vše se může na palubě letadla stát, že letuška si musí umět poradit v každé situaci - například s agresivním opilcem, nebo s omdlívajícím cestujícím.. Ovšem největší "drama" nastane, když dojdou při letu do Číny nudle :D

adela2230
14.09.2018 4 z 5

Krasně informuje o práci letušky o tom jak si jí užít, ale i to co se vše musí proto udělat.

evask
08.09.2018 4 z 5

Ráda jsem se dozvěděla něco víc o práci letušky.

swixl
15.08.2018 5 z 5

Knihu jsem přečetla během jednoho dne, nemohla jsem se odtrhnout a chtěla číst dál a dál. Je to již pár dní od dočtení a stále ve mě zůstává nadšení, které jsem cítila při čtení. Autorka umí psát krásnou čtivou formou, která nenudí, byl to po dlouhé době, velice příjemně ztrávený čas u knížky a autorce tímto velice děkuji a myslím, že pokračování bych uvítala nejen já, ale spousty dáších čtenářů po dočtení této knihy.

VeronikaAug
25.07.2018 5 z 5

Knížka se mi moc líbila, byla napínavá, i když člověk dopředu ví, že se do aerolinek probojuje. Nechápu, jak to napětí Veronika zvládla vyvolat, ale vyšlo jí to senzačně. Tím, že je to v podstatě životopis, dokázala jsem se do příběhu vžít. Veronika opravdu chytila příležitost za pačesy, budiž jí tohle dobrodružství přáno! Doporučuju.