Věř mi

Věř mi https://www.databazeknih.cz/img/books/38_/387996/bmid_ver-mi-dhv-387996.jpg 4 1075 352

Když člověk nosí masku moc dlouho, přiroste mu ke tváři… Temný psychologický thriller od autora loňského bestselleru Ta přede mnou! Mladá ctižádostivá herečka Claire zoufale potřebuje práci a peníze, proto se rozhodne přijmout nabídku stejně tak amorální jako nebezpečnou – má být jakousi volavkou právnické firmy specializující se na rozvodové pře. Jejím úkolem je svést ženatého muže, vše zdokumentovat a důkazy posléze předat „podvedené“ manželce, aby je mohla použít u soudu. Jenomže potom je žena jednoho z jejích cílů nalezena mrtvá a Claire se stává hlavní podezřelou. O pár měsíců později je však stejnými vyšetřovateli naopak požádána o pomoc. Policie chce, aby se vetřela do života manžela zavražděné – tedy jediného muže, jehož se jí svést nepodařilo. Se svou rolí se však sžije až příliš dokonale…... celý text

Literatura světová Pro ženy Thrillery
Vydáno: , Ikar (ČR)

Believe Me , 2018

Acquenta
28.03.2019 2 z 5

Od knihy jsem teda čekala víc. Ze začátku napínavé, pak to sjelo do takové nějaké nudy, samé divadlo a kde nic, tu nic a konec snadno předvídatelný. Za mě ne...

JitkaHambi
27.03.2019 3 z 5

Přečteno a hned zapomenuto.Nebylo to špatné, ale že by to byla nějaká pecka, to fakt ne.Ta přede mnou mě tedy bavila mnohem více.

Denisa232623
27.03.2019 2 z 5

Předchozí díl se mi líbil mnohem více. Laťka byla nastavená vysoko a tahle kniha jí ani nedosahovala. Podle mě to bylo celé překombinované a chvílemi nesmyslné. Hvězdy dávám jen za čtivost.

Iva1988
26.03.2019 4 z 5

Ze začátku jsem měla rozporuplné pocity, ale poté jsem se začetla a knihu nešlo odložit.

Luccyy98
26.03.2019 4 z 5

Tuto knihu jsem dostala k Vánocům a dostala jsem se k ní až teprve nedávno, kniha se mi moc líbila, četla se jedním dechem. Začátek se sice docela táhnul, ale knížka byla opravdu napínavá. Navíc má kniha super obálku. :)

hs777
23.03.2019 3 z 5

Trochu nereálné, trochu překombinované, ale četlo se dobře, rychle a k tomu Baudelairovy verše - takže dobrý průměr a za tři.

Jordyz
22.03.2019 4 z 5

Přečteno za dva dny. Napětí celou dobu gradovalo, zvraty nečekané. Četlo se samo, určitě doporučuju.

kalimaskry
21.03.2019 3 z 5

Tak vůbec se to nedá srovnat z předchozí knihu - Ta přede mnou. Občas jsem měla pocit, že knihu odložím a někdy se k ní vrátím... Dočteno a mise splněna :-D

Lennji
17.03.2019 3 z 5

Na tuhle knihu jsem se strašně těšila. Po přečtení Té přede mnou byla laťka posazena vysoko a proto jsem tentokrát byla celkem zklamaná..Námět sice dobrý, ale asi by se dal zpracovat ještě trochu lépe..

barbara5604
16.03.2019 4 z 5

Kniha ta předemnou mě nadchla víc..u této knihy mě nebral moc začátek,ale pak mě to chytlo a četla jsem jedním dechem..takže určitě stojí za přečtení..????

Bella09
15.03.2019 5 z 5

Tuto knihu už mám nějaký pátek doma a pořád jsem ji odsouvala. Ale díky výzvě jsem se do ní konečně pustila. Moc se mi líbila. Opravdu jsem byla napnuta od začátku do konce.

bara9550
14.03.2019 5 z 5

Musím uznat, že jsem měla předsudky před přečtením knihy kvůli nízkému hodnocení zde na Databázi.

Jsem moc ráda, že jsem na ni nedala a knihu přečetla.
Protože byla naprosto fantastická.
To, že kniha je nereálná ? Možná je, možná není, o tom přece knihy jsou.. pro mě byla fantastická!
Měla všechno, napětí, klaďase i záporáky. Absolutně jsem nevěděla, komu věřit, kdo říká a kdo neříká pravdu ? Bude Happy end?
Máte obrázek úplně na všechny, na doktorku, jako šikanátorku, starou pannu.. Detektiva - psychicky slabšího podpantofláka, Hlavní hrdinku jako blázna, herečku - hérečku, ale zároveň ženu, která hledá pochopení, ale můžeme jí věřit? A potom Patrik - šarmantní, pohledný, chytrý, plný překvapení.. neskrývá ještě jiné tajemství, které nechce říci ? Věříte mu ?

Opravdu skvělá kniha.
Jsem nadšená.

lussyrei
10.03.2019 4 z 5

Velmi zajímavá kniha o důvěře, přetvářce a hereckém výkonu hlavní hrdinky. Podezřívala jsem každou chvíli někoho jiného. Konec byl rychlý.

Lka
10.03.2019 2 z 5

Kniha se četla dobře, bylo to napínavé. Ale konec byl takový zvláštní, rychlý, nereálný...
Nejdřív jsem si myslela, že dám hodnocení vysoké, tak mi to připadalo super, ale konec mě fakt zklamal...takže pouze 3*

putpuda
08.03.2019 3 z 5

Kniha je velice čtivá, první polovina mě pořád táhla dál, ale pak mě to nějak přestalo bavit. Zlatou placku si určitě nezaslouží. Je to takový ten typ knihy, která se sice dobře čte, ale za měsíc si nevzpomenete o čem že to vlastně bylo.

MíšaS.
08.03.2019 2 z 5

Mě osobně se kniha líbila více než Ta přede mnou. Dokonce jsem si myslela, že jí dám i 3 hvězdičky, ale pak přišla kapitola číslo 45 a příběh šel do kopru. Ano, celkově je to přitažené za vlasy, a to hodně, ale jako odpočinková literatura ok, ale pak ten konec... Co to jako mělo být ??

Dashmo
08.03.2019 4 z 5

Malo to rýchly spád a dej mi tým pádom odsýpal.rozhodne som sa nenudila a nemala som pocit prázdnych strán.mala som pár poriadnych prekvapení no na druhej strane škoda toho konca, ktorý mi prišiel tak narýchlo zbúchaný aj keď poriadne zvrátený..

Kamilajznik
06.03.2019 4 z 5

Kniha se mi libila, napinava, svizna, dobre se cetla. Konec me velmi prekvapil.

HaniSebi
01.03.2019 3 z 5

Kniha se určitě četla rychle a dobře. Někdy až zbytečně krátké kapitoly (například tvořící jen půl stránky) nutí číst dál a dál. Trochu mi vadilo střídání stylů psaní, místy to působilo nepřehledně, a podle mě to bylo zbytečné. Nebudu se rozepisovat o ději abych mimoděk něco neprozradila. Na obálce stojí "přesvědčivé čtení", ale mě to tedy nepřesvědčilo. Přišlo mi to až moc neuvěřitelné a překombinované. Navíc kniha je poměrně tenká, tak by podle mě neškodilo trochu rozvést zakončení knihy. Přesto dávám 3*, protože jsem opravdu nevěděla, komu mám věřit.

Lindulinek
28.02.2019 4 z 5

Kniha se mi moc líbila. Místy to bylo zamotané, ale konec mě překvapil. Vůbec jsem to nečekala.