Velmi osobní kniha o zdraví

„Jak dát tělu to nejlepší v dnešní uspěchané době? Tipy od nejvlivnější české expertky v oblasti zdravého životního stylu.“ Jsme obyvatelé přepychové části Země. Máme dostatek vody a jídla. Můžeme studovat podle chuti a zájmů, většina z nás si vybírá, co bude v životě dělat. Pokud onemocníme, jsme obklopeni kvalitní dostupnou péčí a blahobytem. Zároveň jsou ale mnozí věčně unavení, přejedení, nespokojení a stále ve spěchu. Může to být jinak? Ano! Univerzální recept nemám, ale nabízím střípky ověřených doporučení a nápadů, jak o sebe v tomto hektickém světě co nejlépe pečovat....celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/37_/377808/velmi-osobni-kniha-o-zdravi-dkB-377808.jpg 4.2230
Literatura naučná, Osobní rozvoj a styl, Zdraví
Ilustrace/foto:Remi Pavlovská
Autor obálky:Remi Pavlovská
Vazba knihy:pevná / vázaná
ISBN:978-80-265-0753-6

Kniha Velmi osobní kniha o zdraví

josska

Moc pěkně graficky zpracovaná kniha,zajímavá i poučná,,,

bee88maja

Zajímáte se o zdravý životní styl? Pak si tuhle knihu zkuste přečíst. Nebudete litovat :). Úvodem je nutno se trochu prokousat. Na tuhle knihu je nutné trochu uzrát. S některými názory, které jsou v knize uvedeny, ovšem nesouhlasím. Přesto tuto knihu považuji za "bibli" zdravého životního stylu :). A doporučuji ji všem, komu není jedno, co jí, jak žije :).

VěraČamková

Začátek knihy mě trochu od dalšího čtení odrazoval (i když chápu, že autorka měla potřebu čtenáře seznámit se svou minulostí), ale nelituji, že jsem vytrvala. Vše nazvané pravými jmény, paní Slimáková rozhodně nikoho do ničeho nenutí na rozdíl od zarytých zastánců různých diet, směrů a ochránců čehokoli (žádný radikalismus v jejím pojetí jsem nezaznamenala). Čtení knihy mě pohladilo na duši, ale i pobavilo, v mnohém otevřelo nové obzory nebo potvrdilo mé názory na superpotraviny a různé "náhražky" a "doplňky" zdravé výživy. Vřele doporučuji přečíst.

Coco3

Já ji prostě miluji, knihu, ale hlavně autorku. Líbí se mi vracet k jednoduchosti a prostě to dává smysl. V době, kdy se už konečně víc a víc mluví, co jsou polotovary a průmyslově upravené potraviny vlastně zač a jaká nesou rizika. Četla se mi moc dobře i v kombinaci s Bioherbářem od Hanky Zemanové, více mi věci do sebe zapadaly. Margit mám moc ráda, hlavně za to, co dělá, že šíří osvětu zdravému kvalitnímu stravování, vaření a jak to dělá, osobitě, neúnavně a na svém vlastním příkladu. Kniha probírá i rizika různých diet, stravu dětem, očkování. Sleduji Margit, čtu články, co sdílí, píše, videa a musím říct, že se mi hodně změnil pohled na jídlo, lidi trpící nadváhou. I na živo je moc fajn, vřele doporučuji!

Misi78

Moc hezky graficky zpracovaná kniha. V některých částech jsem se dozvěla něco nového, něco mne příliš nezaujalo. Některé názory mi přišli příliš radikální. Za mne všeho s mírou :)

mamboleta

Inspirativní kniha, která naprosto pohřbila mé iluze o "dietních" kukuřičných chlebíčcích :)

Papaja1

Naprosto úchvatná kniha o tom, jak zdravě žít a užívat si života. Obsah knihy je dokonalý stejně jako vzhled. Margit je prostě třída, která všechny své čtenáře vymaní ze ziskuchtivého potravinářského průmyslu a ukáže ten správný směr. Kdyby to šlo, dala byl 6 hvězd.

JanaDobby

Nádherně designově zpracovaná kniha. Stručně a jasně sepsané pro a proti u jednotlivých food směrů. Za mě velmi cenná publikace a rozhodně doporučuji.

stravování, výživa zdravá výživa

Margit Slimáková
česká, 1969

Kniha Velmi osobní kniha o zdraví je: