Veľký obrázkový slovník slovensko-anglicko-nemecký

Veľký obrázkový slovník slovensko-anglicko-nemecký https://www.databazeknih.cz/img/books/14_/143634/mid_velky-obrazkovy-slovnik-slovensko-a-LXy-143634.jpg 5 9 3

Lessana
04.04.2019 5 z 5

Vďaka komentáru nižšie som si spomenula na túto milú knižku. Pamätám sa, ako často som si v nej ako dieťa listovala (temer každý deň). Mala veľmi pekné ilustrácie (všetky postavičky/zvieratká mi prichodili ako živé), vďaka čomu sa na mňa slovíčka lepili jedna radosť. Asi aj preto ma dodnes živia jazyky (cudzie, ako aj ten náš) :)).

hrdlickova_61
01.04.2019 5 z 5

Ráda jsem kupovala našim dětem takovéto slovníky, protože takový slovník, to je vlastně obrázková knížka o všem základním, s čím se člověk setkává. A ještě jsou tam navíc slovíčka, na která dojde ve starším věku. Richard Scarry musel dětem hodně dobře rozumět, protože přesně věděl, co jim bude blízké, co je pobaví a čemu se zasmějí. Další předností jeho knížek je vyváženost. Je tam toho na každé stránce tak akorát. Zkrátka, lze doporučit každému, a když se vypůjčí něco od tohoto autora u nás v knihovně, ohlasy jsou jednoznačně kladné od dětí i od rodičů.

bazilišok
23.05.2013

naj super pre deti velmi poučna s krasnymi ilustraciami

obrázkové slovníky

Richard Scarry
americká, 1919 - 1994
1996  100%Ten dělá to a ten zas tohle
1990  100%Veľký obrázkový slovník slovensko-anglicko-nemecký
2011  89%Letem světem
2011  60%Evropský slovník
1993  80%Prvé slová

Kniha Veľký obrázkový slovník slovensko-anglicko-nemecký je v