Velký návrat

Velký návrat https://www.databazeknih.cz/img/books/36_/362392/bmid_velky-navrat-i5U-362392.jpg 4 40 5

Spirit Animals aneb máš také své spirituální zvíře? Conor, Abeke, Mej-lin a Rolan, čtveřice mladých hrdinů rozdělená mezi dvěma světy, se dál snaží zastavit prastaré zlo, ale dochází jim čas. Hrozí, že již velice brzy budou zničena i spirituální pouta – posvátná spojení mezi lidmi a zvířaty. Protože temnota si podrobuje jejich spojence, mohou se v nastalém chaosu spoléhat na jediné: na své zvířecí společníky. Jenže nepřítel, kterému přátelé čelí, má moc ovládat druhé a krást spirituální zvířata jejich právoplatným partnerům. Vydrží jejich spirituální pouta silná, nebo bude některý z nich ztracen? Bude to Brigan, Uraza, Dží nebo Essix?... celý text

Literatura světová Fantasy Pro děti a mládež
Vydáno: , Fragment (ČR)

The Return Spirit Animals: Fall of the Beasts , 2016

TaLu
09.08.2021 5 z 5

(SPOILER) Dobrodružství v této sérii je temnější. Sotva se s někým čtenář seznámí, tak o něho většinou přijde. Jednotlivci i celé skupiny lidí podléhají zlu v podobě Zerífa na zemi, a pod vlivem Žerfa v podzemí to není jiné. Škoda, pirátky se mi moc líbily. V překotném sledu napětí je vytvořen i prostor pro popis sbližování jednotlivců s přivolanými Velkými strážci. Dojemná je scéna, kdy Uraza zachrání Abeke, aby ji vzápětí již pod vlivem parazita téměř zabila. Záhadní Červenopláštníci mají v čele Šejna, což jsem čekala.

vojta888
16.02.2021 4 z 5

znovu super díl

Viki0
07.07.2018 5 z 5

Oproti předchozímu dílu je tohle něco úplně jiného. Pořád se tam něco dělo, bylo zde mnoho napínavých částí, celkově více akce. Když jsem minule psala, že s každým dílem je děj nudnější, spletla jsem se. Hodně věcí mě překvapilo a nečekala jsem je.

Aki12
22.02.2018 3 z 5

Velký návrat je oproti dvou minulým dílům opravdu o hodně lepší! Kniha je celou dobu napínavá až do konce a samotné zvraty, které jsem opravdu nečekal, jsou výborné! Zároveň musím dodat, že samotná kniha nás nutí zamýšlet se nad různými situacemi, u který jsou i naši hrdinové nejistí. Samotný závěr je asi nejlepší z celé knihy a díky němu si myslím, že stojí za to, si celou tuto sérii přečíst!

kupa
03.02.2018 5 z 5

Tato knížka je úžasná a napínavá. Všem doporučuji.

Varian Johnson
americká, 1977