Velký kočičí závod

Velký kočičí závod https://www.databazeknih.cz/img/books/49_/492290/bmid_velky-kocici-zavod-Z2u-492290.jpg 4 15 2

Micka se postranními uličkami toulá pravidelně, ale tentokrát tu nejsou jenom načmárané nápisy a nepořádek. Tentokrát tu je plakát, který zve na velký sobotní závod. Všechny kočky z okolí se chtějí soutěže zúčastnit a pro vítězství dělají cokoli. Kdo nemá auto, pojede v nákupním vozíku, na kočičím robotovi nebo v obrovité dýni. A co Micka? Ta si vůz vyrobí ze staré pračky. Držte jí palce! Úchvatně ilustrovanou knížkou mladého britského výtvarníka děti prosviští jako při jízdě z prudkého kopce. Nebezpečné zatáčky, technické vynálezy, ubíhající krajina. Ale nebojte se zpomalit. Každá stránka skýtá spoustu nápaditých detailů a hříček. Tak hurá na start. A do hledání.... celý text

Literatura světová Pro děti a mládež Příběhy
Vydáno: , Paseka

Alley Cat Rally

bibi.r
19.03.2024 4 z 5

Pro děti 3+

Zábavný příběh s velko stránkovými ilustracemi, ve kterých se dá dobře a zajímavě hledat :).
Děti to bavilo.

muchomurka
24.04.2022 5 z 5

Jednoduchý příběh, ale akorát. A i ilustrace jsou hezké. A moc moc se mi líbí hraní s jazykem. Hledání myší je pak třešnička na dortu. I naší Bambulce se knížka hodně líbila. Tuhle určitě stojí za to mít doma v knihovničce.

pro děti od 4 let

Autorovy knížky

2022  87%Velký kočičí závod

Kniha Velký kočičí závod je v