Velkolepá kniha o dinosaurech

Velkolepá kniha o dinosaurech https://www.databazeknih.cz/img/books/38_/382288/bmid_velkolepa-kniha-o-dinosaurech-8g0-382288.jpg 4 4 2

Velkolepý atlas dinosaurů přenese mladé čtenáře o miliony let zpátky do věku dinosaurů. Najdete v ní 36 detailních barevných kreseb těchto úžasných zvířat, doplněných zajímavými informacemi. Všechny druhy prehistorických tvorů jsou zevrubně popsány, od dravého velociraptora a děsivého allosaura po okřídleného pterodaktyla a hlubinného ichthyosaura. V rámečcích se dozvíte, kde byly nalezeny zkameněliny jednotlivých dinosaurů, co znamenají jejich jména, jak velcí byli, a další významná fakta. Úžasní tvorové prehistorického světa čekají, až se s nimi na stránkách této knihy seznámíte.... celý text

Literatura naučná Příroda, zvířata Encyklopedie
Vydáno: , Drobek

The Magnificent Book of Dinosaurs , 2015

Tclaw
06.02.2021 4 z 5

Sice jen pár řádků k vybraným druhům dinosaurů, nicméně moc hezky ilustrované a děti to díky tomu nenudí.

misa2834
09.01.2020 4 z 5

Krásná kniha, velký formát, velká písmena, nádherné obrázky, informace jasné a pěkně poskládané, zvědavou sedmiletou velmi baví číst. Byla jsem velmi mile překvapena.

dinosauři

Tom Jackson
britská, 1953
2013  84%Matematika - 100 objevů, které změnily historii
2017  96%Zvířata v kostce
2019  85%Velkolepá kniha o dinosaurech
2020  88%Fake news
2014  80%Fyzika - 100 objevů, které změnily historii

Kniha Velkolepá kniha o dinosaurech je v