Kniha náboženství

Kniha náboženství je další publikace z edice přehledových oborových publikací (Kniha filozofie, Kniha psychologie, Kniha ekonomie, Kniha vědy), určených pro nejširší veřejnost od úplných začátečníků až po pokročilé studenty a odborníky. Nabízí obsáhlý přehled všech hlavních světových náboženství, jejich vzniku, vývoje, podstaty a vzájemných souvislostí. Hutný výklad v moderní grafické úpravě doprovázejí srozumitelné diagramy, které objasňují hlavní principy....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/27_/276276/kniha-nabozenstvi-ANz-276276.jpg 4.215

Velké ideje

Náboženství, Literatura naučná, Encyklopedie
Vydáno, Universum (ČR)

The Religions Book, 2013

Kniha Kniha náboženství

Jitty82

Kniha náboženství jasně vysvětluje klíčové pojmy, které stojí za nejranějšími náboženskými vírami až po nejnovější víry světa, a dostává se k jádru toho, co znamená věřit.

Kniha je pro kohokoli, kdo se zajímá o myšlenky starověkých i současných vír a náboženských filozofií.

tami1
10.12.2019

Ze všech těch různých směrů a odnoží jednotlivých náboženství jde hlava kolem. Kniha je přehedně uspořádána.

Alethea_k
23.11.2019

Dala bych nejraději 3,5*. Něco mi přijde až moc dopodrobna, něco by si dle mého zasloužilo malinko více rozvést. Jako přehled fajn.

Makec
31.12.2017

Konečně jsem ji dočetl. Je tolik náboženských směrů a každý prostě věří v něco jiného. Pochválil bych autory za sestavení této knihy, ikdyž některé druhy náboženství zde nejsou dostatečně popsány jako ty nejznámější.