Kniha ekonomie

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Co se děje při recesi? Jak fungují peníze? Proč platíme daně? Ekonomie ovlivňuje každou stránku našich životů, od způsobu, jak cestujeme do práce, až po rozhodování, za co utratíme své peníze – a velké ekonomické myšlenky nepřetržitě utvářejí náš svět. Srozumitelné napsaná Kniha ekonomie, doplněná o krátká, výstižná objasnění ekonomických pojmů, diagramy, které krok za krokem zpřehledňují složité teorie, klasické výroky, jež činí ekonomii snáze zapamatovatelnou, a vtipné ilustrace, které si pohrávají s našimi představami o velkých myšlenkách....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/21_/218703/kniha-ekonomie-218703.jpg 4.815
Série

Velké ideje

Žánr
Literatura naučná, Ekonomie a obchod
Vydáno, Universum (ČR)
Orig. název

The Economics Book, 2012

více informací...
Nahrávám...

Komentáře (3)

Kniha Kniha ekonomie

Přidat komentář
Karathen
05.02.2019

Ta je úplně perfektní. Barevný tisk, křídový papír, diagramy, obrázky, polopatická vysvětlení, odkazy na historii. Fakt za ty peníze stojí.

JanaLanova
25.06.2015

Úvod do základů ekonomie. hlavní ideje, směry, problémy. Texty doplňují obrázky a krásné diagramy vysvětlující, o čem daná kapitola je.


dalimoni
13.10.2014

Krásná kniha (a to doslova :-)), křídový papír, plno zajímavých kreseb a schémat, které problematiku ekonomie přibližují i neekonomům. Tématicky se čtenář ve zkratce dočte o základních ekonomických teoriích, které ovlivňují hospodářskou politiku i samotné obyvatele světa. Je to taková "encyklopedie ekonomie v kostce".

Štítky

ekonomie

Autoři knihy

John Farndon
britská, 1960
Marcus Weeks
britská
George Abbot
britská
Frank Kennedy
anglická

Kniha Kniha ekonomie je v

Právě čtených3x
Přečtených19x
Čtenářské výzvě1x
Knihotéce42x
Chystám se číst46x
Chci si koupit46x