Velké dobrodružství malého dráčka

Velké dobrodružství malého dráčka https://www.databazeknih.cz/img/books/43_/438162/velke-dobrodruzstvi-maleho-drackaEr-hBj-.jpg 5 20 7

Dráček Smrček je mnohem menší než ostatní draci ze Smrkového lesa. V létání si není moc jistý, místo ohně plive smůlu a o lese toho také moc neví. Ostatní draci se mu smějí a on tak celé dny raději tráví se svou kamarádkou vílou Malvínkou hrou na honěnou. Jenže pak se lesem přežene ohromná bouřka, která poláme vzácné rostliny a poničí spoustu stromů. Dokáže dráček Smrček zachránit les a naučí se používat zvláštní kouzelnou schopnost, kterou má?... celý text

Marticka79
26.09.2023 5 z 5

Kniha Velké dobrodružství malého dráčka se nám všem moc líbila. Příběh vypráví o malém dráčkovi Smrčkovi, který neuměl chrlit oheň jako ostatní draci ze Smrkového lesa. A přesto, že si myslel, že je k ničemu se stal vyjímečným pro ostatní....

laura
09.02.2023 5 z 5

O tom, že když jsme jiní, neznamená to nutně, že jsme špatní. O touze zapadnout, odvaze, čestnosti, úsilí a přátelství. Dráček na své cestě za sebezpoznáním pozná, že mít přátele je víc než v něčem vynikat.

Milý, hravý a dojemný příběh o tom, jak snadné je někoho odsoudit a jak těžké je dokázat, co se v každém z nás skrývá. O dračích bitkách, křehkých vílách, a o tom největším bohatství, které máme - a to je příroda a její kouzelný svět...

Cassidy.L
01.08.2022 5 z 5

Moc krásně napsaný příběh. Milé a čtivé. Nádherné ilustrace. K této knížce se budeme vracet rády.

pavelkraus
09.06.2022

Krásný příběh, krásná souvětí a hezká čeština. Parádně se mi to s mým šestiletým synem četlo. Kniha má vynikající ilustrace a moc nás bavila. Určitě se k ní ještě vrátíme.

marti7729
14.01.2022 5 z 5

Na úvod musím říci, že mě kniha velice mile překvapila. Tento druh četby většinou nevybírám, ale holčičky (milovnice dráčků- 4,5 r a 2,5 r) ji dostaly k Vánocům od babičky a určitě se podívám ještě do autorky tvorby.

Kniha se krásně čte, je opravdu milá a řekla bych , že stylem je akorát pro předškolní děti. Kniha nás provází dobrodružstvím malého a tak trochu jiného dráčka Smrčka. Nejenom že je to krásný příběh o tom, že být jiný je v pořádku a každý máme jiné přednosti, ale také popisuje pěkně důležitost přátelství a různé emoce. Ocení ji určitě jakýkoliv milovník draků.

veronika0382
20.05.2020 5 z 5

Příběh dráčka je poučný, milý, zábavný a místy i dojemný. Moc jsem se při čtení bavila a kniha se nám velmi líbila. Moc pohádku doporučuji, my se k ní určitě brzy vrátíme. :-) Více v mojí recenzi zde v záložkách - Veru, Knihy na cestách

DariDerek
11.04.2020 5 z 5

Vážení rodičové, pokud máte doma dítě, které miluje draky, miluje nádherné obrázky v knize a touží po krásné pohádce, která mu uhrane, rozhodně a bezodkladně se podívejte po knize Velké dobrodružství malého dráčka.
Od prvních stránek jsem byla nadšená, stejně tak můj syn. Sice jsem musela měnit hlasy, protože některé stránky jsou bez ilustrací, tak jsem potřebovala jeho pozornost, ale i přesto, že jsem „ochraptělá“, jsme oba velmi spokojeni.