Velké dobrodružství malého dráčka

Dráček Smrček je mnohem menší než ostatní draci ze Smrkového lesa. V létání si není moc jistý, místo ohně plive smůlu a o lese toho také moc neví. Ostatní draci se mu smějí a on tak celé dny raději tráví se svou kamarádkou vílou Malvínkou hrou na honěnou. Jenže pak se lesem přežene ohromná bouřka, která poláme vzácné rostliny a poničí spoustu stromů. Dokáže dráček Smrček zachránit les a naučí se používat zvláštní kouzelnou schopnost, kterou má?...celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/43_/438162/velke-dobrodruzstvi-maleho-drackaEr-hBj-.jpg 53
Literatura česká, Pro děti a mládež, Pohádky
Vydáno, Fortuna Libri (ČR)

Kniha Velké dobrodružství malého dráčka

veronika0382
20.05.2020

Příběh dráčka je poučný, milý, zábavný a místy i dojemný. Moc jsem se při čtení bavila a kniha se nám velmi líbila. Moc pohádku doporučuji, my se k ní určitě brzy vrátíme. :-) Více v mojí recenzi zde v záložkách - Veru, Knihy na cestách

DariDerek
11.04.2020

Vážení rodičové, pokud máte doma dítě, které miluje draky, miluje nádherné obrázky v knize a touží po krásné pohádce, která mu uhrane, rozhodně a bezodkladně se podívejte po knize Velké dobrodružství malého dráčka.
Od prvních stránek jsem byla nadšená, stejně tak můj syn. Sice jsem musela měnit hlasy, protože některé stránky jsou bez ilustrací, tak jsem potřebovala jeho pozornost, ale i přesto, že jsem „ochraptělá“, jsme oba velmi spokojeni.