Veľká vášeň

Veľká vášeň https://www.databazeknih.cz/img/books/12_/126445/velka-vasen-zFw-126445.jpg 4 62 7

Zberateľ umenia Max si dlho myslí, že jeho jedinou vášňou sú staré obrazy... kým do jeho života nevstúpi pôvabná Cleo.

Literatura světová , Romány , Pro ženy

Vydáno: , Ikar (SK)

Grand Passion , 1994

mariva
28.04.2023 4 z 5

Příjemná oddechovka, ale už jsem četla od autorky lepší knihy. Začátek a konec měl spád, ale střed byl takový nijaký. Ztracené obrazy snad musel najít každý.

Kudík
19.07.2021 4 z 5

Mám ráda takové hezky splácané rodiny, jako byla ta zde. Sice se říká, že krev není voda, ale někdy to není zrovna výhra. Cleo i Max byli zajímavě netradiční. Ona sice nezkušená, ale napsala knihu dle fantazie bezmála jako profesionálka a Max, který vždy dosáhne svého a nezklame. Ve skutečnosti je Cleo sympatická a empatická "provozačka", navíc "hlava" rodiny a on je víc než jen zádumčivý, rozkazovačný morous, který si umí vážit toho, co v penzionu Robbinsovo hnízdečko s pomocí Jasona nalezl.

petraj30
02.10.2020 4 z 5

Krásná oddechová knížka. Tahle měla trošku jiný styl vyprávění, ale možná to všechno dělalo to krásně popsané přátelské prostředí a hlavně úžasná rodinka.
Cleo byla moc milá a obětavá a příjemná vždy za jakýchkoli okolností. V Maxovi jsem se dlouho nemohla vyznat. Něco mi na něm nesedělo. Přiznám se, že jsem ho pořád z něčeho podezírala a čekala, že něco provede. Ale bohužel ani po přečtení na něj nemám žádný ucelený názor.
I přesto se tato kniha se povedla, byla moc vtipná a hodně hodně oddechová:-).

kacaaba
13.04.2016 4 z 5

Klasika od této autorky, odpočinkové čtení.

Ivetaa
24.03.2016 5 z 5

Skvělé oddechové počteníčko - trochu detektivní, trochu romantické a trochu psychologie - od všeho kousek a výsledek super. Hlavní postava podnikatelky se mi líbila - příjemná, chápavá a citlivá nejen k "vlastní" rodině. S porozuměním řeší běžné každodenní problémy spojené s vedením malého hotýlku, ale musí se také konečně vyrovnat s tragédií v rodině, ke které došlo před třemi roky. S tím vším jí pomáhá Max, který zde najde víc, než původně čekal... Víc neprozradím a doporučuji přečíst!

kika 13
23.02.2013 4 z 5

Krásně psaný romantický román.

lanusinka
25.10.2012 5 z 5

Moc pěkně napsané milostné scény, hlavně ty, kde se Max snaží kopírovat knihu, co píše Cleo...

Jayne Ann Krentz
americká, 1948