Velká svačinková bichle

Velká svačinková bichle není jen obyčejná kuchařka. Je to promyšlený a vychytaný plán vyvážených (nejen) školních svačin na celý rok! Přes 400 stran kulinářské inspirace, která vám usnadní život (nejen) v kuchyni V kuchařce vás čeká 175 svačinových receptů v 8 základních kategoriích + 15 speciálních receptů pro zvláštní příležitosti (narozeniny, Mikuláš, Velikonoce atd) na více než 400 stránkách. Vše je přehledně rozdělené do sezon, takže bude hračka používat sezonní suroviny. Každý recept je vytvořen tak, aby poskytl vyváženou a plnohodnotnou sváču pro Vašeho (před)školáka....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/45_/457661/big_velka-svacinkova-bichle-iYN-457661.jpg 4.311

Kniha Velká svačinková bichle

Hebrey
30.09.2021

Právě dorazila, takže jsem podel ní zatím žádnou svačinku nepřipravila. Ale to přijde brzo :). Kniha je nádherná, s krásnými fotografiemi a nápady, za což děkuji, protože jsem v situaci, kdy svačiny musím připravovat třem školákům a občas i sobě do práce, a to člověku často vlastní nápady dojdou a inspirací nepohrdne. Autorkám ale nutně musím vytknout jednu celkem závažnou chybu, tj. naprostou neinformovanost ohledně bezlepkové a jiných diet. Tedy, v úvodu je uvedeno, že recepty jsou určené lidem bez intolerancí. Nad každým receptem jsou ale pak symboly označující svačinky vhodné pro lidi s tou kterou intolerancí. Proč je přeškrtnutý klásek právě u těch, kde je pečivo nebo kuskus, to mi do hlavy moc nejde. Já si s tím samozřejmě poradím, syn už má bezlepkovou dietu dlouho, ale pro někoho, kdo se s BZL teprve učí žít, může bát třeba ten kuskus dost matoucí.

Fiddis
03.08.2021

Perfektní kuchařka, ve které se inpiruji nejen na svačiny, ale vařím z ní také večeře případně se zbytek udá na snídani :-) Všem, kdo si lámou hlavu nad svačinami vřele doporučuji :-)

Jenny46
28.02.2021

Knihu jsem dostala jako dárek, kdo dělá každý den svačiny určitě si najde inspiraci. Opravdu pastva pro oči - rozdělené i na svačiny jaro, léto, podzim a zima super nápad ( fotka + recept

MagdaFish
18.12.2020

190 svačin v jedné knížce? Kdo by odolal. :-) Ale vážně. Pro všechny, kdo se potýkají s věčnou otázkou, co zabalit sobě do práce a děckám do školy za sváču, je tahle bichle jasná volba. Inspirace je tu nepřeberně. Jednu malou nevýhodu ale má, a autorky na ní upozorňují už v úvodu: je určena pro zcela zdravé jedince. Pokud máte alergii či intoleranci na potraviny (celiakie, mléčné výrobky, oříšky, ryby), tak ne. Nicméně se vždycky můžete kochat krásným zpracováním.