Velká psí láska - Příběhy, rady a úžasné fotografie psích bytostí

Velká psí láska - Příběhy, rady a úžasné fotografie psích bytostí https://www.databazeknih.cz/img/books/61_/61795/velka-psi-laska-prib-61795.jpg 5 17 6

Čtyři povolaní odborníci dali dohromady působivou směsici úžasných psích příběhů, které vás rozveselí i vezmou za srdce. Příběhy o štěňatech vybavených mimosmyslovým vnímáním, o psech hrdinech, o psech léčitelích, kteří svým páníčkům pomohli fyzicky, emocionálně i duchovně. Připojili k nim základní informace týkající se chování a výcviku psů, jejich zdraví i preventivní péče, jež může zvířatům prodloužit život. Nechybějí ani nápady, jak s psími kamarády sportovat či jinak trávit volný čas. Všechna ta důležitá fakta, skvělé fotografie a emotivní příběhy vytvářejí "opravdovou knihu" pro "opravdové" milovníky psů.... celý text

VAnna
18.07.2018 5 z 5

Opravdu úžasná knížka plná skvělých příběhů, určitě doporučuji. :)

rarášek
06.01.2018 5 z 5

Nádherná knížka plná milých, úsměvných, legračních, ale i smutných příběhů lidí, kteří kdy byli vlastněni psem. Hodně mi to připomnělo Slepičí polévku pro duši. Kniha moc dobře ukazuje, že pro každého z těch, co se rozhodli svěřit se svým příběhem svěřit, je jeho pes velmi jedinečný, ten jediný na světě, který nelze nahradit.
Naše Betyna byla obrovské číslo a i pro mě byla tou jedinou na celém tomto světě. Byla plná energie a lásky. Když kolem projížděl traktor, běhala kolečka po celé zahradě jako blázen a párkrát se jí dokonce podařilo přeskočit plot a běžet za ním! :D Nejhorší pro mě bylo zjištění, když oslepla. Moc mi chybí. :(
Knihu velmi doporučuji! :)

čef
22.01.2016 5 z 5

Četba pro pejskaře jako dělaná, spousta povídek o těchto miláčcích od jejich narození až po odchod do věčných lovišť. Návody k chovu bohužel spíše pro občany USA než pro nás, ale také dobré.

ivana02
04.10.2015 5 z 5

Krátké psí příběhy od mnoha "páníčků". Často smutné, udivující, co všechno naši psí přátelé dokáží. Kniha, která pohladí po duši.

bbarun
30.10.2013 5 z 5

Moc krasne a dojemne psi pribehy.Doporucuju vsem milovnikum psu.

Janie1989
08.09.2013 5 z 5

kniha se mi velmi líbila. příběhy byly krásné, u některých jsem se opravdu zasmála a pár jich tam bylo smutných, ale to k životu s pejskem prostě patří. doporučuji všem milovníkům psů :)

psi příběhy o psech

Marty Becker
americká, 1954
2000  90%Slepičí polévka pro duši milovníků domácích mazlíčků
2006  85%Slepičí polévka pro milovníky psů
2011  93%Velká kočičí láska
2010  92%Velká psí láska - Příběhy, rady a úžasné fotografie psích bytostí
2010  83%Kočka: dopadne vždy na všechny čtyři?

Kniha Velká psí láska - Příběhy, rady a úžasné fotografie psích bytostí je v