Velká kniha vtipu Honzy Vyčítala

Velká kniha vtipu Honzy Vyčítala https://www.databazeknih.cz/img/books/40_/408135/bmid_velka-kniha-vtipu-honzy-vycitala-stz-408135.jpg 5 14 5

Velká kniha vtipu Honzy Vyčítala přináší průřez tvorbou výrazné osobnosti kresleného humoru a české country hudby, spojené se skupinou Greenhorns. Takto unikátní sbírka díla tohoto nezapomenutelného autora nebyla ještě nikdy vydána. Jsou v ní zařazeny kreslené vtipy z různých časových období, které vycházely v novinách, časopisech i knihách. Své ilustrace autor nemusel často ani podepisovat, neboť jeho rukopis vždy byl, a dodnes je, nezaměnitelný a jedinečný. Nejčastějšími motivy jeho kreseb je populární a nezapomenutelný pytlák Říha, dále Vyčítalovy kočky, ufouni a zajíci. Rozhodně stojí za to si připomenout tohoto vynikajícího českého kreslíře, karikaturistu, zpěváka, hudebníka, textaře a milovníka i propagátora trampingu.... celý text

lassse
14.03.2020 4 z 5

Pěkný návrat do mých mladých let :-)

DennisMoore
15.09.2019 5 z 5

Trampové, pytláci, manželé, manželky, štamgasti, hospodští, řidiči, řidičky, milenci a milenky, zajíci, medvědi, myši, kočky, psi, (velkopopovičtí) kozlové, ufoni, Batman, Superman... To a ještě víc je v téhle knize, jejíž název nelže. Humor Jana Vyčítala je drsný stejně jako nápaditý, no a servítky, to je pro něj cizí slovo. Vždy dovedl dělat satiru všeho druhu stejně jako "obyčejné" blbiny založené na hrátkách s češtinou - a k tomu všemu je tu jeho specifická kresba, která už je sama o sobě vtipná. Měl jsem ho rád už jako dítě, teď ho mám snad ještě radši.

mot33
01.06.2019 5 z 5

Super kousek myšáky a trampy H.Vyčítala miluji už od mládí.

mariva
21.05.2019 5 z 5

Báječná sbírka vtipů Honzy Vyčítala, na jeho humoru a písničkách jsem vyrůstala a mám je dodnes ráda.

Medvědářka
02.05.2019 5 z 5

Kniha mě navrátila do mladých let, kdy jsem vyrůstala na Greenhornech a při čtení vtipů jsem si neustále broukala nějakou tu písničku. Vtipy nejen o myslivcích, trampech nebo hospodské, ale i hezky košilaté, kdy občas řvete nahlas smíchem.

Kniha Velká kniha vtipu Honzy Vyčítala je v