Velká kniha sněhu a ledu

kniha od:

Velká kniha sněhu a ledu obálka knihy
Mé hodnocení:

KoupitKoupit eknihu

Co je sníh a kde se vlastně bere? Kolik sněhů máme a jak se tvoří křehké vločky? Je sníh kamarád a nebo nepřítel? Chce se ti na polární výpravu a nebo z bezpečí domova pozorovat lavinu? Pak nasaď kulicha a skoč rovnýma nohama do závějí skvělých ilustrací. Nech přes sebe prohnat vánici zajímavých informací a na závěr se zahřej pocitem, že sníh a led už před tebou nemají žádné tajemství....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/34_/349533/velka-kniha-snehu-a-ledu-QPF-349533.jpg 4.67
Žánr
Pro děti a mládež, Pro nejmenší
Vydáno, B4U Publishing
více informací...
Nahrávám...

Komentáře (3)

Kniha Velká kniha sněhu a ledu

Přidat komentář
muchomurka
06.02.2020

Knížka je o fous lepší než ta o podzemí. Ale i tak mi nesedla. Spousta zajímavých věcí je podávána nudně, rozevírací stránky to nezachrání. Ilustrace se mi příliš nelíbily, navíc kolikrát by měly odpovídat textu - př. když v jednom odstavci se píše, jak má být člověk oblečený, pak u druhého, kde se píše o výzkumnících, tak je tam výzkumník oblečený jak do parku a ne podle toho, co se psalo o odstavec výš. Také mě neskutečně rozčilovalo, jak autorka mluví ke čtenáři a to, že při představování zvířat mluví jakoby ta zvířata. To nemusí být špatné, ale zde to nemělo to správné vyznění. Přesto jsem se pár zajímavostí dočetla, ale to bych se dočetla i v jiných knihách. Uvidím, co na to naše dítko, až na to bude mít věk, ale za mě mu vyberu jinou knihu než tuto.

wiix
25.08.2019

Jednoducho: jééj. Ja mám tieto encyklopédie rada. Tieto, ktoré nie sú len zbierkou informácii, ale grafické spracovanie, nápad a prvý dojem sú iné, zvláštne a netradičné.


ddkk
15.07.2019

Co je to vlastně sníh? Jak vzniká? A led? A co se s nimi dá dělat? Kde jsou?....Další ze skvělých dětských naučných a přitom zábavných encyklopedií se spoustou obrázků a informací s celostránkovými ilustracemi a složenými velkoformátovými kresbami...Krásná kniha pro děti, kterou mohu jen doporučit.