Velká kniha rituálů

Velká kniha rituálů https://www.databazeknih.cz/img/books/48_/487009/bmid_velka-kniha-ritualu-rOV-487009.jpg 5 2 1

Velká kniha rituálů vás uvede do hájemství starodávných tradic, které jsou integrované do podoby využitelné v současném, moderním životě. Poslouží vám nejen jako inspirace pro naplněný, spokojený a radostný život, nýbrž také jako zevrubný zdroj rituální teorie a praxe s podrobnými vzory rituálů, svátků života, oslav a mystérií přírody, Slunce, Luny, ženství a Bohyně. Načerpáte z ní podrobné údaje o historii osobních i komunitních rituálů, a rovněž detailní informace o mýtech, bohyních, nadpozemských bytostech, kultovních místech a symbolech, které se k rituálům vztahují. Nechte se u čtení knížky a následného provádění rituálů vtáhnout do magie neobyčejného i každodenního života a jeho posvátných okamžiků!... celý text

RenataP
31.08.2022 5 z 5

Ve zkratce je to právě toto: je v ní tolik informací, tolik různých přístupů, tolik různých emocí a posvátnosti různých božstev a uctívaných forem, že si vybere naprosto každý. Nejvíce ze všech doporučení se mi líbí to, vybírat si své a dle toho si skládat své vnitřní komorní rituály, případně tvořit nové, tvořit to, co vy sami ve svém životě nyní potřebujete.

Kniha je nesmírně plnou encyklopedií, která může být využita tisíci různých způsobů.